Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

dzisiaj zadzwonie i sie zapytam kiedy jest na popoludniu w pracy... jesli w tym tyg to kiedy Ci najbardziej pasuje? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to hujnia , współczuję , jaki motor miała b8??

160KM

jade po nią do Lublina bo brat chce naprawiać a AP w Poznaniu i już na jutro w serwisie jestem umówiony. zderzak błotnik, klapa w drobny mak ale da się jechać wiec powoli dojadę,

uwaga na chlodnice oraz uklad klimatyzacji, z reguly nie przezywaja tego typu zdarzen. masz foty?[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2009, 09:07_________________________________________________

dzisiaj zadzwonie i sie zapytam kiedy jest na popoludniu w pracy... jesli w tym tyg to kiedy Ci najbardziej pasuje? :)

nie piatek :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie szukamy pewnego parkingu w poblizu lotniska.Mowa o strzezonym i w miare przystepnym cenowo bo to kilka czy kilkanascie dni.Pzdr

jutro pewnie ci chłopaki odpiszą , ja się nie wypowiadam bo nie znam okolić łąwicy za bardzo

[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 22:41_________________________________________________niema nikogo to dymam spać

:gwizdanie:

dobry wieczor, czy tam dzien dorby :naughty:

:embarrassed::no: widziałem was towarzysze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin - w tym tygodniu jest na popoludnie w pracy takze mozemy jechac... z szarpakami nie bedzie problemu :wink4:

mam mu potwierdzic kiedy przyjade wiec pytanie do Ciebie kiedy Ci najbardziej pasuje? dzisiaj? jutro? w czwartek? a najlepiej zadzwon albo pusc sygnal to ja zadzwonie bo mam jeszcze jedna sprawe do Ciebie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrojeutro :hi:

M ja się w maju do U bardzo ładnie muszę uśmiechnąć w kilku sprawach !! :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry :hi: - ja już po trasie z Lublina, auto odstawione do serwisu, nie jest źle ale geometria do roboty bo rzuca tyłem auta i trzesie w środku, strzał był w tylne koło i błotnik - zaraz wrzuce fotki[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2009, 17:05_________________________________________________s6301634.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mocno jakos nie jest ale widac ze po zawieszeniu dostal :kwasny: polecam zmierzenie plyty podlogowej i przy odbiorze wydruk do wgladu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mocno jakos nie jest ale widac ze po zawieszeniu dostal :kwasny: polecam zmierzenie plyty podlogowej i przy odbiorze wydruk do wgladu...

wszystko będzie sprawdzone bo i tak za to będzie płacone z OC sprawcy więc wstępnie w AP wycenili naprawę na 20tys pln, nowa felga na 100%, może i opona ale to sprawdzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kilkudziesiecio tonowka przyje*ala w zawieszenie to na bank amor i albo belka albo wahacze dostaly... nie mowiac juz o podluznicy ktora mogla sie minimalnie tez przesunac... badanie plyty to podstawa przy takim aucie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kolegów i koleżanki :hi:

właśnie wróciłem z długiej podróży .... i tak Was lubliu że się postanowiłem przywitac :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kolegów i koleżanki :hi:

właśnie wróciłem z długiej podróży .... i tak Was lubliu że się postanowiłem przywitac :naughty:

witamy szanownego pana :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...