Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jakiś spot jest w ten weekend bo nic mi nie wiadomo :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :cool1:

ponoć jest .... :cool1:

tak a czemu nic nie wiem jeszcze :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :kox:

bo trza zmodyfikować podwieszenie pewnie :naughty:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a czemu nic nie wiem jeszcze

bo mnie nie będzie :gwizdanie:

Opublikowano

Jakiś spot jest w ten weekend bo nic mi nie wiadomo :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :cool1:

ponoć jest .... :cool1:

tak a czemu nic nie wiem jeszcze :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :kox:

bo trza zmodyfikować podwieszenie pewnie :naughty:

no to do roboty ten co to robi a nie bąki zbijać :tongue4: :tongue4: :wink4:
Opublikowano

Bo mógłbyś wyjechać z Zielonej i dowiedzieć przed Pozkiem że zlotu nie ma ;)

Opublikowano

a czemu nic nie wiem jeszcze

bo mnie nie będzie :gwizdanie:

bo idziesz do komuni :evil:

Opublikowano

a czemu nic nie wiem jeszcze

bo mnie nie będzie :gwizdanie:

jak to :mysli:
Opublikowano

a czemu nic nie wiem jeszcze

bo mnie nie będzie :gwizdanie:

bo idziesz do komuni :evil:

lepiej późno niż wcale :tongue4:

Opublikowano

a czemu nic nie wiem jeszcze

bo mnie nie będzie :gwizdanie:

bo idziesz do komuni :evil:

lepiej późno niż wcale :tongue4:

Justyna była u gościa od pucharów :mysli:

Opublikowano

a czemu nic nie wiem jeszcze

bo mnie nie będzie :gwizdanie:

bo idziesz do komuni :evil:

lepiej późno niż wcale :tongue4:

Justyna była u gościa od pucharów :mysli:

nie wiem, jej sie pytaj

Opublikowano

Justyś pytałaś kolesia od pucharów co i jak ??

Opublikowano

Czy ktos sie orientuje jak długo trwa ściągnięcie kasy z konta? Po zapłacie kartą płatniczą (nie kredytową). Mija drugi dzień i nic... a kwota spora... moze bede miał prezent :tongue4:

Opublikowano

Justyś pytałaś kolesia od pucharów co i jak ??

dziś była ale było już zamknięte, jutro z samego rana ma do niego IŚĆ

Opublikowano

Czy ktos sie orientuje jak długo trwa ściągnięcie kasy z konta? Po zapłacie kartą płatniczą (nie kredytową). Mija drugi dzień i nic... a kwota spora... moze bede miał prezent :tongue4:

Deszcz, nawet do tygodnia.

Opublikowano

Czy ktos sie orientuje jak długo trwa ściągnięcie kasy z konta? Po zapłacie kartą płatniczą (nie kredytową). Mija drugi dzień i nic... a kwota spora... moze bede miał prezent :tongue4

na prezent bym nie liczył u mnie w Mbanku do 3 dni ale odrazu pokazuje mi informacje że była dokonana transakcja

Opublikowano

Szkoda myslałem ze 48h czy cos. Wykasowali mnie troche w AutoPremium... :( Zawsze płace kredytówką, ale limit był za mały i skorzystałem z płatniczej, myslałem ze to szybciej schodzi

Opublikowano

Co grzebałeś? AP jako serwis odpuściłem sobie - jeżdżę do VW w Środzie. Mają o 100zł tańszą "roboczogodzinę".

Opublikowano

Szkoda myslałem ze 48h czy cos. Wykasowali mnie troche w AutoPremium... :(

nie licz na prezent od banku bo to niemożliwe :thumbdown:

Opublikowano

Co grzebałeś?

Ulala ... kompletny rozrząd, duzą część układu odpowietrzającego silnik (rurki, gumki opaski itd. itp.), czujnik obrotów silnika bo padł, jakis tam płyn hamulcowy i to chyba wsio...

Opublikowano

Uhh no to sporo... :confused4:

K, czas do domu. Do zobaczenia w niedzielę (mam nadzieję :decayed:).

Opublikowano

co tam chłopaki :naughty::evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.