Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chłopaki jak wygląda trasa Poznań-Piła bo zastanawiam się czy na zlot śmigać Lublin-Łódź-Poznań-Piła , czy może Lublin-Wawa-Bydgoszcz-Piła.Ta pierwsza trasa ma 100km więcej ale przynajmniej kawałek dobrej drogi :mysli:

bardzo dobra droga jest z Poznania do Piły i do tego fajny krajobraz .... tą drugą nie jechałem nigdy więc się nie wypowiem .... a kiedy się wybierasz ?? w czwartek czy w piątek .... można się zgadać w Poznaniu i razem uderzyć do Piły ....

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

W piątek rano :hi: Można się spiknąć i polecieć razem :good:

Opublikowano

W piątek rano :hi: Można się spiknąć i polecieć razem :good:

no część z nas będzie już tam od czwartku ale kilkanaście osób jedzie z Poznania w piątek w godzinach pewnie porannych.... proponuje kontakt z Nike21 on będzie najlepiej poinformowany .....

Opublikowano

Chłopaki jak wygląda trasa Poznań-Piła bo zastanawiam się czy na zlot śmigać Lublin-Łódź-Poznań-Piła , czy może Lublin-Wawa-Bydgoszcz-Piła.Ta pierwsza trasa ma 100km więcej ale przynajmniej kawałek dobrej drogi :mysli:

ja proponuje na Poznań jechać, Puławy-Radom fajny odcinek, od Radomia do autostardy ruch znikomy i się fajnie leci, poźniej 200km A2 a od Poznania do Piły też fajny odcienk więc czasowo wyjdzie to samo co przez w-we a nawet szybciej mimo że wiecej km

najgorszy odcinek to Lublin-Kurów a jak się z rańca wyjedzie to nie bedzie problemu

Opublikowano

oooo cześć Bartek :cool1: co tak koleszko :naughty:

Opublikowano

a siedze i czekam na wzory etykiet dokladnie zwymiarowane :naughty:

Opublikowano

no to ja też się obijam ..... aaa zaraz idę po chleb ....

Opublikowano

to wez i dla mnie ze dwie bułeczki chrupiące :naughty:

Opublikowano

za późno przeczytałem :cool1:

Opublikowano

siemka Marcin będziesz w niedziele?????

Opublikowano

właśnie fajnie byłoby jak by ekipa była duża .... :gwizdanie:

Opublikowano

właśnie fajnie byłoby jak by ekipa była duża .... :gwizdanie:

no fajnie, fajnie, ale dupowatą pogodę pogodynka przepowiada :disgust:

Opublikowano

W piątek rano :hi: Można się spiknąć i polecieć razem :good:

daj znac o ktorej mniej wiecej spodziewasz sie byc w Poznaniu? wtedy mozna sie dostosowac i spotkamy sie w jakims miejscu na wylocie z Poznania i polecimy wieksza ekipa :good::)

ja tez lece w piatek... myslalem o wyjezdzie ok 9.00-10.00 rano :mysli:

Opublikowano

Wojtek jak będzie kiepawa pogoda to uderzaj do KC ....

Opublikowano

Wojtek jak będzie kiepawa pogoda to uderzaj do KC ....

najprawdopodobniej będę jechać prosto ze Ślesina, więc będę dzwonić jak pogoda będzie niepewna :wink4:

Opublikowano

Wojtek jak będzie kiepawa pogoda to uderzaj do KC ....

najprawdopodobniej będę jechać prosto ze Ślesina, więc będę dzwonić jak pogoda będzie niepewna :wink4:

spoko będziemy na łączach ....

Opublikowano

dobelek Adam bo chyba nikogo innego tu nie ma :naughty:

Opublikowano

no niestety nie ma :kwasny:[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2009, 21:23_________________________________________________jak tak Piotrek ?

Opublikowano

wlasnie jestem po treningu troszke zajechany :([br]Dopisany: 05 Czerwiec 2009, 21:26_________________________________________________wlasnie mi oznajmiono ze niedziele mam pracujaca i w p....zdu i plany poszly sie j................... :kwasny:[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2009, 21:28_________________________________________________Tomaszku a ty co taki milczacy? :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.