Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

dobelek :hi:[br]Dopisany: 29 Lipiec 2009, 08:34_________________________________________________co tu tak cicho :mysli: , wstawac szkoda dnia :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

halo :hi:Bart-S ja na bank nie będę nocować, bo w sobotę i niedzielę mam regaty... ale jak dam radę to chętnie bym się przejechał zobaczyć Wasze mordki :decayed: jak coś to mogę zabrać też moją dziewoję? :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak jest w B8? Kuredu?

8K0 chyba

poza tym to dzień dobry :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart-S my chetnie na sobote i niedziele :) i jak da rade to chetnie z kims sie zabierzemy bo bez sensu jechac w tyle aut

a może ktoś by się zabrał z Wami :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

halo :hi:Bart-S ja na bank nie będę nocować, bo w sobotę i niedzielę mam regaty... ale jak dam radę to chętnie bym się przejechał zobaczyć Wasze mordki :decayed: jak coś to mogę zabrać też moją dziewoję? :tongue4:

Zabieraj zabieraj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki :good: ja będę jechał od drugiej strony, ale mam nadzieje, że jakoś trafię :mysli:[br]Dopisany: 29 Lipiec 2009, 13:19_________________________________________________to ja skorzystam z małego ruchu i zadam jeszcze jedno pytanie :decayed:

2ekkqo2.jpg

z mapki dojazdowej "wyczytałem", że miejsce spotkania jest w Iksie :wink4: czyli jak będę jechać od strony Budzisławia to chyba nie dojadę fizycznie do Anastazewa tylko zaraz za Adamowem muszę odbić w prawo, tak? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

:siema:[br]Dopisany: 29 Lipiec 2009, 14:08_________________________________________________mógłby ktoś mi sprawdzić do jakich silników pasuje 03G 903 015 C? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:[br]Dopisany: 29 Lipiec 2009, 14:08_________________________________________________mógłby ktoś mi sprawdzić do jakich silników pasuje 03G 903 015 C? :cool1:

Hmm moja ETKA tego wogóle nie widzi...

Jeśli chodzi o dojazd - jak będziesz jechał od Budzisławia to rzeczywiście do Anaja nie dojeżdżasz (brakuje jakieś 100m :D) - na ostatnim zakręcie przed Anastazewem przed laskiem skręcasz prawo w polną drogę - miejscowość nazywa się Adamowo. Nr domku 115 (numeracja jest porozpierdzielana więc kolejnością się nie sugeruj - wszystko jest opisane na 3030, jak będziesz miał problem z trafieniem to po Ciebie wyjedziemy ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok :) a co do tej części to dziwne... :confused4: to jest mój stary napinacz alternatora i chciałem się dowiedzieć do jakich silników jeszcze pasuje... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart-S my chetnie na sobote i niedziele :) i jak da rade to chetnie z kims sie zabierzemy bo bez sensu jechac w tyle aut

a może ktoś by się zabrał z Wami :gwizdanie:

pewnie ze ktos moze sie zabrac z nami... jesli myslisz o sobie i Pauli to w takim razie jest nas czterech i szukamy kogos kto nas wezmie :naughty: :naughty: :gwizdanie:[br]Dopisany: 29 Lipiec 2009, 15:54_________________________________________________

cześć :hi:

siema :cool1:

kartki jeszcze nie dostalem jak cos... :gwizdanie:

wyslesz mi to mailem w ciagu 10 min to od razu pokaze i powiem Ci diagnoze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kartka jest u Bartka więc nie mam jak teraz bo kurde bateria w aparacie padła mi :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to musze sie w koncu z nim jakos styknac i ja odebrac

mieszkacie koło siebie rzut beretem :naughty:[br]Dopisany: 29 Lipiec 2009, 19:08_________________________________________________

:hi: :hi: :hi: bry pany co tam nowego słychać

cześć Wentylek :hi: nic nowego nie słychać ...ogólnie w porządku :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...