Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja już sezon studencki zakończyłem więc głowa już cinka :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siemka :hi:

dzieki Bartek za super imprezke :good: :good: :good:

ja juz sie lecze piwkiem bo normalnie ciezko po wczorajszym :decayed:

Opublikowano

ja już sezon studencki zakończyłem więc głowa już cinka :gwizdanie:

walnij sobie jakąś podyplomówkę, czy cuś :naughty:

Opublikowano

ja już sezon studencki zakończyłem więc głowa już cinka :gwizdanie:

walnij sobie jakąś podyplomówkę, czy cuś :naughty:

nie mam na to czasu ...sorka szkoda mi na to czasu :evil:

Opublikowano

ja już sezon studencki zakończyłem więc głowa już cinka :gwizdanie:

walnij sobie jakąś podyplomówkę, czy cuś :naughty:

nie mam na to czasu ...sorka szkoda mi na to czasu :evil:

na picie trza mieć zawsze czas :tongue4:

Opublikowano

nie no na picie to czas się znajdzie :gwizdanie: ale głowy nie miałem nigdy i nie mam :cool1:[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2009, 21:29_________________________________________________Wojtek a gdzie zgubiłeś fotki w podpisie :mysli:

Opublikowano

Wojtek a gdzie zgubiłeś fotki w podpisie :mysli:

a znudziły mi się...

Opublikowano

jak tak to przepraszam :hi:

Opublikowano

ide spac koledzy, do juterka :)

Opublikowano

ide spac koledzy, do juterka :)

do juterka ..... ale się rozpisałeś :naughty::hi:[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2009, 23:46_________________________________________________siemanko :hi:

Opublikowano

:hi: dzieńdobry :good:

:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

To ja też beretem zarzuce :> :hi: :hi: wszystkim :decayed:

Opublikowano

powitac :hi:

Opublikowano

:hi:

:hi:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2009, 13:21_________________________________________________

To ja też beretem zarzuce :> :hi: :hi: wszystkim :decayed:

dawno Cię na spocie nie było :naughty:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2009, 13:21_________________________________________________

powitac :hi:

:hi:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2009, 13:21_________________________________________________

:hi:

:hi:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2009, 13:21_________________________________________________

Wojtek a gdzie zgubiłeś fotki w podpisie :mysli:

a znudziły mi się...

czemu a takie fajne były :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2009, 13:22_________________________________________________

spokój Cfaniaki

ja tam wyrywny nie jestem .... :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

Robert znowu dorwał robote na weekendy-jakieś łazienki robi....zobaczymy jak sie uda na następny spot... :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: powitać po ciężkim, choć przyjemnym dniu na wodzie :JC_fan:

a co Ty robiłeś na wodzie :mysli:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2009, 13:23_________________________________________________

Robert znowu dorwał robote na weekendy-jakieś łazienki robi....zobaczymy jak sie uda na następny spot... :gwizdanie:

razem wlećcie .... będzie miło :)[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2009, 13:24_________________________________________________

ale sobie dziewczynki ladnie mowicie :naughty::polew:

czemu na nich mówisz dziewczynki :shocked::mysli:

Opublikowano

:hi: powitać po ciężkim, choć przyjemnym dniu na wodzie :JC_fan:

a co Ty robiłeś na wodzie :mysli:[br]

a na regatach byłem :naughty:

ale sobie dziewczynki ladnie mowicie :naughty::polew:

czemu na nich mówisz dziewczynki :shocked::mysli:

a Ty co za wiadomości sprzed dwóch dni wyciągasz? :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.