Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a Ty co za wiadomości sprzed dwóch dni wyciągasz? :decayed:

a nie wiem przypomniało mi się :)

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

witam :hi:.heble 312mm kupione(na naszym poznańskim śmietniku).Mam nadzieję że teraz dęba będzie stawała moja niunia, bo te co były to spowalniacze. Jutro montaż.

Opublikowano

auta nidługo nie poznamy :naughty:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2009, 20:05_________________________________________________co tak cichutko :cool1:

Opublikowano

:hi:

Wszyscy wypoczywają ile się da :wink4:

Opublikowano

ale ile można :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2009, 22:26_________________________________________________ :hi:

Opublikowano
:bry: witam kolegow z rana[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2009, 09:05_________________________________________________przepraszam za spoznienie :wink4:[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2009, 09:07_________________________________________________uciekli ? :shocked::mysli:[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2009, 09:11_________________________________________________poczekam :gwizdanie:
Opublikowano

ja nie uciekłem :naughty:

Opublikowano

to super, myslalem ze bede tutaj sam :naughty:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

a Bartas kiedy tak na stale wypala do tego Lublina?

[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2009, 09:28_________________________________________________

:hi:

czesc Michal :hi:

Opublikowano

:hi:

siemka :hi:
Opublikowano

Piotrek kumpel mowil ze z tym wszystkim u Ciebie bedzie mial 2 dni roboty i ze ok 500 za wszystko...

Opublikowano

dobra trzeba uciekać .... do potem chłopaki :)

Opublikowano

Piotrek kumpel mowil ze z tym wszystkim u Ciebie bedzie mial 2 dni roboty i ze ok 500 za wszystko...

dzieki Michal, to supeer jak bede znal juz taki pewny termin kiedy wlece do pl to sie zgadamy[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2009, 09:33_________________________________________________milego dzionka Adamie[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2009, 09:33_________________________________________________Michal powiedz mi czy firma hp wypuszcza juz biosy pod windows 7?[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2009, 09:35_________________________________________________bo ja w moim laptloku mam biosa dedykowanego tylko pod viste

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

czesc Tomek :hi:

Opublikowano

Piotrek kumpel mowil ze z tym wszystkim u Ciebie bedzie mial 2 dni roboty i ze ok 500 za wszystko...

dzieki Michal, to supeer jak bede znal juz taki pewny termin kiedy wlece do pl to sie zgadamy

daj znac kilka dni wczesniej zebym Cie umowil bo u niego jest zawsze ponad tygodniowa kolejka :wink4:

Michal powiedz mi czy firma hp wypuszcza juz biosy pod windows 7?

bo ja w moim laptloku mam biosa dedykowanego tylko pod viste

nie ma czegos takiego jak BIOS pod konkretny system... owszem byla jakas aktualizacja BIOSu pod viste bo cos tam nie latalo ale jesli vista Ci chodzi to 7 bedzie tez gdyz wiekszosc sterow z visty obsluguje winde 7 :decayed:

Opublikowano

Piotrek kumpel mowil ze z tym wszystkim u Ciebie bedzie mial 2 dni roboty i ze ok 500 za wszystko...

dzieki Michal, to supeer jak bede znal juz taki pewny termin kiedy wlece do pl to sie zgadamy

ok,dzieki Michal odezwe sie napewno, jak tylko dagadam sie ze starym kiedy moge jechac do pl. spadam do pracy , millego dnia zycze

daj znac kilka dni wczesniej zebym Cie umowil bo u niego jest zawsze ponad tygodniowa kolejka :wink4:

Michal powiedz mi czy firma hp wypuszcza juz biosy pod windows 7?

bo ja w moim laptloku mam biosa dedykowanego tylko pod viste

nie ma czegos takiego jak BIOS pod konkretny system... owszem byla jakas aktualizacja BIOSu pod viste bo cos tam nie latalo ale jesli vista Ci chodzi to 7 bedzie tez gdyz wiekszosc sterow z visty obsluguje winde 7 :decayed:

[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2009, 10:02_________________________________________________a jezeli chodzi o tego biosa to xp nie chcial sie zainstalowac ,znalazlem nawet w biosie info ze jest dedykowany do windows vista
Opublikowano

nie spotkalem sie nigdy z takim problemem... ale nawet jesli to 7 powinna dzialac na biosie z visty bo 7 opiera sie na viscie a xp to zupelnie inny system

Opublikowano

już jestem ..... posiedzę z godzinkę i znowu na miasto :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.