Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wrocony... zab wyrwany... pol ryja mi jeszcze zwisa po tym znieczuleniu :kwasny:

ja wyrwałem 8kę w ubiegłym tygodniu ... trochę się bałem bo objechałem 3 auta zębologa na 400m ... ale na razie jest ok

jakby ktoś szukał zębologa to mogę polecić :) a i o aytach można pogadać .. o ile nie beze japa rozdziawiona na fotelu :)

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Haj, u mnie wsio Ok, zęby jakoś nie bolą i nie rwane, auto sprawuje się super bo go kur.a jeszcze nie mam, pracy w ..uj, diengów niet - jak by nie było to jest sielanka wymieszna z ..ujną i grzybnią

Opublikowano

doberek wszystkim :hi:

w padłem tylko na chwile sie przywitać bo dopiero wróciłem ze słonecznej tureckiej plaży, ale widze że nikogo tu nie ma więc spadam nyny. do juterka panowie i panie :hi:

Opublikowano
:hi: witam wszystkich z rana[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2009, 08:03_________________________________________________wstawac spiochy :wink4:
Opublikowano

ja już o 7 wstałem :hi:

Opublikowano

czesc Adam ja tez wygramolilem sie o 7[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2009, 08:25_________________________________________________ide zapalic zaraz bede :palacz:

Opublikowano

ja lecę w miasto do roboty :)

Opublikowano

dokarmilem zwierzaka :wink4:[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2009, 08:34_________________________________________________milego dzionka Adamie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

czesc Bartek[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2009, 09:08_________________________________________________spadam do pracy milego dnia

Opublikowano

siemka @ll :hi:

zab mnie w ogole nie boli, rwana byla 5 gorna na podwojnym znieczuleniu... myslalem ze dzisiaj bedzie bolalo ale nawet nie czuje :)

dentystke tez moge smialo polecic. plomba 60-70 zl. os Poziomkowe Suchy Las :)

Opublikowano

doberek wszystkim :hi:

w padłem tylko na chwile sie przywitać bo dopiero wróciłem ze słonecznej tureckiej plaży, ale widze że nikogo tu nie ma więc spadam nyny. do juterka panowie i panie :hi:

Mlodzik, czy Wy lecieliście w poniedziałek? ... to pewnie na pokładzie byłeś z kumplem/sąsiadem z AKP .. jeździ A6 kombi 2.5 autmat

bo w niedzielę jeszcze wpadł do mnie telewizorek pożyczyć młodemu na podróż

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:siema: ze Szleszyna :wink4:
Opublikowano

:siema: ze Szleszyna :wink4:

wpadasz dzisiaj do Pzn ? :naughty:

Opublikowano

:siema: ze Szleszyna :wink4:

wpadasz dzisiaj do Pzn ? :naughty:

sprawdź gg ju madafaka :cool1:

Opublikowano

:siema: ze Szleszyna :wink4:

wpadasz dzisiaj do Pzn ? :naughty:

sprawdź gg ju madafaka :cool1:

ju tokin tu mi ? :kox:

Opublikowano

:siema: ze Szleszyna :wink4:

wpadasz dzisiaj do Pzn ? :naughty:

sprawdź gg ju madafaka :cool1:

ju tokin tu mi ? :kox:

bijacz :kox:

Opublikowano

:siema: ze Szleszyna :wink4:

wpadasz dzisiaj do Pzn ? :naughty:

sprawdź gg ju madafaka :cool1:

ju tokin tu mi ? :kox:

bijacz :kox:

:decayed:

Opublikowano

ale sobie dziewczynki ladnie mowicie :naughty::polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.