Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

uff w koncu dotarlem do konca... :)

to na nastepnym spocie sa w koncu gokarty czy bilard?? :gwizdanie:

Na kolejnym spocie proponuję konkurs, kto najbardziej zwiększy prześwit z przodu swojej A4 :evil:

zwiekszanie przeswitu

a co wrzuciles airride? :mysli:

nie, spusci powietrze z opon :decayed:

ale to wtedy bedzie zmniejszanie a nie zwiekszanie :decayed:

Yelo przyjedzie bez powietrza i bedzie dmuchal na spocie :cool1:

nie pali wiec pluca pewnie ma... :polew:[br]Dopisany: 02 Grudzień 2008, 22:48_________________________________________________

ciekawe gdzie Ive się zaszył :mysli:

pewnie miedzy dwoma kilerami :naughty:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kto wie czy nie pali :mysli:

Opublikowano

ciekawe gdzie Ive się zaszył :mysli:

a Ive sie zaszywa? :decayed: nie wiedzialem :cool1::polew:

Opublikowano

ciekawe gdzie Ive się zaszył :mysli:

a Ive sie zaszywa? :decayed: nie wiedzialem :cool1::polew:

coś słyszałem po ostatnim balowaniu :polew:[br]Dopisany: 02 Grudzień 2008, 22:49_________________________________________________bo aż bokiem jechał :polew:

Opublikowano

ciekawe gdzie Ive się zaszył :mysli:

a Ive sie zaszywa? :decayed: nie wiedzialem :cool1::polew:

coś słyszałem po ostatnim balowaniu :polew:[br]Dopisany: 02 Grudzień 2008, 22:49_________________________________________________bo aż bokiem jechał :polew:

to na zlocie nie pobaluje :decayed:

Opublikowano

grzecznie tu bo Azunia jest onlinek :gwizdanie:

Opublikowano

czas na rebusik :cool1:

Opublikowano

grzecznie tu bo Azunia jest onlinek :gwizdanie:

a co boisz sie? :mysli:[br]Dopisany: 02 Grudzień 2008, 22:53_________________________________________________

czas na rebusik :cool1:

lepiej to skasuj... :naughty:

Opublikowano

gdzie ja :rolleyes:

Opublikowano

u ciebie tez Deszcz? :decayed:

Opublikowano

nie wiem zaraz sprawdze :mysli:[br]Dopisany: 02 Grudzień 2008, 22:55_________________________________________________nie....nie ma go :gwizdanie:

Opublikowano

u ciebie tez Deszcz? :decayed:

a to pytanie do Deszcza czy o deszczu? :gwizdanie:

Opublikowano

no czy widzicie Deszcza online w dziale

Opublikowano

nie wiem zaraz sprawdze :mysli:[br]Dopisany: 02 Grudzień 2008, 22:55_________________________________________________nie....nie ma go :gwizdanie:

jak nie ma? widze na gorze ze jest i patrzy co piszemy... :decayed:[br]Dopisany: 02 Grudzień 2008, 22:57_________________________________________________

no czy widzicie Deszcza online w dziale

ja widze :)

Opublikowano

u ciebie tez Deszcz? :decayed:

a to pytanie do Deszcza czy o deszczu? :gwizdanie:

patrz jaki ciekawski :tongue4:

Opublikowano

nie wiem zaraz sprawdze :mysli:[br]Dopisany: 02 Grudzień 2008, 22:55_________________________________________________nie....nie ma go :gwizdanie:

jak nie ma? widze na gorze ze jest i patrzy co piszemy... :decayed:

dobrze ze nie spada :decayed: [br]Dopisany: 02 Grudzień 2008, 22:58_________________________________________________tylko patrzec jak spadnie

i napisze posta :)

Opublikowano

Azunia halo halo jesteś tu :shocked:

Opublikowano

grzecznie tu bo Azunia jest onlinek :gwizdanie:

a co boisz sie? :mysli:[br]Dopisany: 02 Grudzień 2008, 22:53_________________________________________________

czas na rebusik :cool1:

lepiej to skasuj... :naughty:

kurde, co to ma znaczyć?!

ktoś ma do mnie jakieś ale że się tak ostrzegacie przedemną?! :foch:

Opublikowano

tylko patrzec jak spadnie

i napisze posta :)

dowcipniś :tongue4:

Opublikowano

Azunia halo halo jesteś tu :shocked:

ja jestem. jak dzip ile dzis palil?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.