Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no pany, piszecie tu takie rzeczy że szok, ja już zmykam, idę pod prysznic :naughty: i spać

więc dobranoc :cool1:

dobranoc Azunia! slodkich snow :)

weżcie mnie nie podrywać, wystarczy że jakiś łośśś się zalogował na TO forum i do mnie wypisywał, że moje zdjęcie na avatarku doprowadza go do ekstazy :shocked:

jeszcze trochę to mnie Przemek w sypialni zamknie na klucz i nie wypuści z zazdrości :gwizdanie:

Już się szykowałem na wycieczkę :evil: Jakoś mi brakuje poczucia humoru w tej kwestii :rolleyes:

a i slusznie :good:

jakby sie szykowala akcja daj znac pomozemy, albo chociaz popatrzym bylyby jakies igrzyska :naughty:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no pany, piszecie tu takie rzeczy że szok, ja już zmykam, idę pod prysznic :naughty: i spać

więc dobranoc :cool1:

dobranoc Azunia! slodkich snow :)

weżcie mnie nie podrywać, wystarczy że jakiś łośśś się zalogował na TO forum i do mnie wypisywał, że moje zdjęcie na avatarku doprowadza go do ekstazy :shocked:

jeszcze trochę to mnie Przemek w sypialni zamknie na klucz i nie wypuści z zazdrości :gwizdanie:

Już się szykowałem na wycieczkę :evil: Jakoś mi brakuje poczucia humoru w tej kwestii :rolleyes:

ale jesteś zły na Azunie czy na jakiegoś kolesia??

Opublikowano

Im mniej świadków tym lepiej :evil::baseball:[br]Dopisany: 02 Grudzień 2008, 23:55_________________________________________________Na takiego cwaniaczka, co na forum się zarejestrował niedawno :angry:[br]Dopisany: 02 Grudzień 2008, 23:56_________________________________________________O, Ive wstał :decayed:

Opublikowano

my nie będziemy świadkami tylko pomagierami :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Grudzień 2008, 23:58_________________________________________________Witka Tomo śpiochu i nierobie :polew:

Opublikowano

my nie będziemy świadkami tylko pomagierami :gwizdanie:

nie no my bedziemy tam, ale nieobecni :naughty: nikt nic nie bedzie widzial :decayed:

Opublikowano
my nie będziemy świadkami tylko pomagierami :gwizdanie:

Ale niechby przeżył :gwizdanie:
Opublikowano

my nie będziemy świadkami tylko pomagierami :gwizdanie:

nie no my bedziemy tam, ale nieobecni :naughty: nikt nic nie bedzie widzial :decayed:

gdzie nie wiem o co chodzi :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Grudzień 2008, 00:00_________________________________________________

my nie będziemy świadkami tylko pomagierami :gwizdanie:

Ale niechby przeżył :gwizdanie:

skąd wiesz gdzie ten koleś mieszka :mysli:

Opublikowano

Dobra, gościu dał sobie na wstrzymanie, więc póki co nie ma sprawy :> Jakby co wiem gdzie jeszcze mogę się zwrócić (kumpel studiuje zaocznie) :good:[br]Dopisany: 03 Grudzień 2008, 00:02_________________________________________________Jakby było trzeba, to ja się wszystkiego dowiem :wink4:[br]Dopisany: 03 Grudzień 2008, 00:03_________________________________________________A Ive nadrabia zaległe 20 stron :polew:

Opublikowano

kurcze ale gościu musiał się obnażyć jeśli się domyślasz co i jak :mysli:[br]Dopisany: 03 Grudzień 2008, 00:04_________________________________________________Ive nie wie od czego zacząć :naughty:

Opublikowano

kurcze ale gościu musiał się obnażyć jeśli się domyślasz co i jak :mysli:

To było aż żenujące... Poziom spod wiejskiej dyskoteki :disgust:
Opublikowano

kurcze ale gościu musiał się obnażyć jeśli się domyślasz co i jak :mysli:

To było aż żenujące... Poziom spod wiejskiej dyskoteki :disgust:

to po co się wpienisz znasz swoją żone ufasz jej wię olej temat i gites :cool1:

Opublikowano

kurcze ale gościu musiał się obnażyć jeśli się domyślasz co i jak :mysli:

To było aż żenujące... Poziom spod wiejskiej dyskoteki :disgust:

to po co się wpienisz znasz swoją żone ufasz jej wię olej temat i gites :cool1:

Wiem, ale tak nie umiem :gwizdanie:

Dobra, zmykamy spać, dobranoc pany :naughty:

Opublikowano

killer jest za***isty , a wy macie najebane , 20 stron w 2h , kurfa gg sie zrobiło hyhy

Opublikowano

killer jest za***isty , a wy macie najebane , 20 stron w 2h , kurfa gg sie zrobiło hyhy

nie bluźnij gościu forum jak kościól a nie GG :tongue4:[br]Dopisany: 03 Grudzień 2008, 00:09_________________________________________________dobra robie spad do wyra.....do jutra :wink4:

Opublikowano

Masakra panowie tu sie nie da byc na bierzaco :polew:

Opublikowano

dobrej nocki :wink4:

Opublikowano

killer jest za***isty , a wy macie najebane , 20 stron w 2h , kurfa gg sie zrobiło hyhy

odrobiles juz czytelnicze zaleglosci? :decayed:[br]Dopisany: 03 Grudzień 2008, 00:33_________________________________________________

Masakra panowie tu sie nie da byc na bierzaco :polew:

da sie, ale trzebabyc nabiezaco :polew:

Opublikowano

nom ale chwilę mi zeszło, i użycie opcji czytanie ze zrozumieniem to nie lada wyczyn o tej godzinie :kox::decayed:

Opublikowano

nom ale chwilę mi zeszło, i użycie opcji czytanie ze zrozumieniem to nie lada wyczyn o tej godzinie :kox::decayed:

a dalo to sie czytac ze zrozumieniem :mysli::decayed:

Opublikowano

a dalo to sie czytac ze zrozumieniem :mysli::decayed:

nie pamiętam , o leszcze wymiękli :polew::kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.