Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a dalo to sie czytac ze zrozumieniem :mysli::decayed:

nie pamiętam , o leszcze wymiękli :polew::kox:

ze niby kto? :cool1::decayed:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:kox: cierpisz na bezsenność, czy jak :cool1::naughty:
Opublikowano

:kox: cierpisz na bezsenność, czy jak :cool1::naughty:

nie :cool1:

Opublikowano

gydmyrning :hi:

Opublikowano

allo allo pany :hi:

Opublikowano

nom ale chwilę mi zeszło, i użycie opcji czytanie ze zrozumieniem to nie lada wyczyn o tej godzinie :kox::decayed:

a dalo to sie czytac ze zrozumieniem :mysli::decayed:

u mnie opcja czytanie ze zrozumieniem wyłącza się automatycznie jak otwieram wątek a Iverson ogólnie udaje, że czyta co piszemy. tak na prawdę ogląda emotikonki :decayed:

Opublikowano

u mnie opcja czytanie ze zrozumieniem wyłącza się automatycznie jak otwieram wątek a Iverson ogólnie udaje, że czyta co piszemy. tak na prawdę ogląda emotikonki :decayed

W oczekiwaniu na historyjki obrazkowe Azuni :polew:
Opublikowano
Iverson ogólnie udaje, że czyta co piszemy
nie smiej się , znam literki tyko do "r" , wiesz ile muszę nakombinować , żeby coś zrozumieć :decayed:
Opublikowano

witam :hi:

widzę że o tej porze jeszcze spokój :gwizdanie:

Opublikowano

Marcin, imajla byś mi wreszcie posłał :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

bless z rańca towarzycho wredne :naughty::hi:

Opublikowano

bless z rańca towarzycho wredne :naughty::hi:

jak tam po nocy?? :naughty:
Opublikowano

bless z rańca towarzycho wredne :naughty::hi:

jak tam po nocy?? :naughty:

w porządku tylko klientka mnie przed 8 obudziła :no:

swoją drogą wczoraj to popłynęliśmy że hohoho nawet nie wiedziałem że tyle tego się na skrobało :mysli:

a jak tam w robocie Ive ...widzę że się opirdalasz jak zwykle :naughty:

Opublikowano
a jak tam w robocie Ive ...widzę że się opirdalasz jak zwykle
ktos musi się opier,alać ,żeby ktoś mógł pracować hyhy , szukam prezentu na alledrogo dla Izy ale jakoś nie mam pomysłu. :confused4:
Opublikowano
a jak tam w robocie Ive ...widzę że się opirdalasz jak zwykle
ktos musi się opier,alać ,żeby ktoś mógł pracować hyhy , szukam prezentu na alledrogo dla Izy ale jakoś nie mam pomysłu. :confused4:

w tym to ja Ci nie pomogę ja zwsze kase daje Weronice z 5 tys i coś sobie ma kupić :polew:[br]Dopisany: 03 Grudzień 2008, 09:22_________________________________________________jak tam Azunia poranek?? :wink4:

Opublikowano
daje Weronice z 5 tys i coś sobie ma kupić
ale na łatwiznę idziesz!!! :thumbdown::polew:
Opublikowano
daje Weronice z 5 tys i coś sobie ma kupić
ale na łatwiznę idziesz!!! :thumbdown::polew:

żartowałem ale też mam potężny problem z tymi prezentami :gwizdanie: :kwasny:

Opublikowano

:hi:

widze ze przedswiateczny temat prezentow wskoczyl na wokande :)

ja kupie wszystkim po lizaku ze sw mikolajem! :naughty: nikt przynajmniej nie bedzie czul sie wyrozniony :naughty:

Opublikowano

jak tam Azunia poranek?? :wink4:

dobrze, choć mogło być lepiej :gwizdanie:

:hi:

widze ze przedswiateczny temat prezentow wskoczyl na wokande :)

ja kupie wszystkim po lizaku ze sw mikolajem! :naughty: nikt przynajmniej nie bedzie czul sie wyrozniony :naughty:

to mamy się spodziewać prezentów na 14go, pewnie później się już nie zobaczymy...

Opublikowano

jak tam Azunia poranek?? :wink4:

dobrze, choć mogło być lepiej :gwizdanie:

:hi:

widze ze przedswiateczny temat prezentow wskoczyl na wokande :)

ja kupie wszystkim po lizaku ze sw mikolajem! :naughty: nikt przynajmniej nie bedzie czul sie wyrozniony :naughty:

to mamy się spodziewać prezentów na 14go, pewnie później się już nie zobaczymy...

hmm a robimy sobie klubowe prezenty?? :mysli: ja myslalem o rodzinie :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.