Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wy to macie problemy... :polew:

tyle możliwości jest do kupienia na prezent, a wy sie martwicie o pomysł na prezent.

Pomysłów nie brakuje, raczej może braknąć kasy :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Grudzień 2008, 10:00_________________________________________________

hmm a robimy sobie klubowe prezenty?? :mysli: ja myslalem o rodzinie :naughty:

a co, chciałbyś?? :cool1:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wy to macie problemy... :polew:

tyle możliwości jest do kupienia na prezent, a wy sie martwicie o pomysł na prezent.

Pomysłów nie brakuje, raczej może braknąć kasy :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Grudzień 2008, 10:00_________________________________________________

hmm a robimy sobie klubowe prezenty?? :mysli: ja myslalem o rodzinie :naughty:

a co, chciałbyś?? :cool1:

ja nic nie mowilem :gwizdanie: spytalas sie czy macie sie spodziewac prezentow to ja sie zapytalem czy robimy klubowe prezenty :)

Opublikowano

gydmyrning :hi:

:decayed: ogladales?

hejka :hi:

Opublikowano

btw, nike21 ty masz żonkę albo kogoś bo nigdy nie słyszałam żebyś coś o tym wspominał... :gwizdanie:

sie masz Musashi :decayed:

Opublikowano

nom ale chwilę mi zeszło, i użycie opcji czytanie ze zrozumieniem to nie lada wyczyn o tej godzinie :kox::decayed:

a dalo to sie czytac ze zrozumieniem :mysli::decayed:

u mnie opcja czytanie ze zrozumieniem wyłącza się automatycznie jak otwieram wątek a Iverson ogólnie udaje, że czyta co piszemy. tak na prawdę ogląda emotikonki :decayed:

hyhy. czyli do Ive trza ikonkami :decayed:[br]Dopisany: 03 Grudzień 2008, 10:12_________________________________________________

Marcin, imajla byś mi wreszcie posłał :gwizdanie: :decayed:

:rolleyes: :gwizdanie: forgotnałem

Opublikowano

btw, nike21 ty masz żonkę albo kogoś bo nigdy nie słyszałam żebyś coś o tym wspominał... :gwizdanie:

sie masz Musashi :decayed:

niee... jeszcze nie popelnilem tego bledu! :decayed: i jak narazie sie na to nie zanosi :decayed:

jestem wolny strzelec :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Grudzień 2008, 10:14_________________________________________________

gydmyrning :hi:

:decayed: ogladales?

hejka :hi:

czesc :hi:

Opublikowano

dlaczego błędem to nazywasz? przecież to nie wyrok smierci w zawieszeniu...

Opublikowano

wy to macie problemy... :polew:

tyle możliwości jest do kupienia na prezent, a wy sie martwicie o pomysł na prezent.

Pomysłów nie brakuje, raczej może braknąć kasy :gwizdanie:

niby, tak a polowa prezentow to skarpetki, albo kremy do golenia :cool1:[br]Dopisany: 03 Grudzień 2008, 10:18_________________________________________________

btw, nike21 ty masz żonkę albo kogoś bo nigdy nie słyszałam żebyś coś o tym wspominał... :gwizdanie:

sie masz Musashi :decayed:

siemanko :hi:

Opublikowano

wy to macie problemy... :polew:

tyle możliwości jest do kupienia na prezent, a wy sie martwicie o pomysł na prezent.

Pomysłów nie brakuje, raczej może braknąć kasy :gwizdanie:

niby, tak a polowa prezentow to skarpetki, albo kremy do golenia :cool1:

ale dla facetów czy kobiet o tych prezentach piszesz? :polew::wink4:

Opublikowano

wy to macie problemy... :polew:

tyle możliwości jest do kupienia na prezent, a wy sie martwicie o pomysł na prezent.

Pomysłów nie brakuje, raczej może braknąć kasy :gwizdanie:

niby, tak a polowa prezentow to skarpetki, albo kremy do golenia :cool1:

ale dla facetów czy kobiet o tych prezentach piszesz? :polew::wink4:

no o sobie :decayed:

kobiety domyslnie dostaja mydelka i zele pod prysznic :decayed:

Opublikowano

wy to macie problemy... :polew:

tyle możliwości jest do kupienia na prezent, a wy sie martwicie o pomysł na prezent.

Pomysłów nie brakuje, raczej może braknąć kasy :gwizdanie:

niby, tak a polowa prezentow to skarpetki, albo kremy do golenia :cool1:

ale dla facetów czy kobiet o tych prezentach piszesz? :polew::wink4:

no o sobie :decayed:

kobiety domyslnie dostaja mydelka i zele pod prysznic :decayed:

:shocked: :shocked: kobiecie można coś lepszego kupić niż mydełko, to jak sugerowanie " idź się umyj" :polew:

lepiej kupić jakąś extra bieliznę, kolczyki albo bransoletkę, ewentualnie zestaw kosmetyków, tylko trzeba wiedzieć jakie używa, albo fajny perfum...

[br]Dopisany: 03 Grudzień 2008, 10:27_________________________________________________co jeszcze dla kobiety, wymieniać dalej żebyście mieli na gwiazdkę więcej pomysłów niż żele pod prysznic albo mydełka?! :polew:

Opublikowano

wy to macie problemy... :polew:

tyle możliwości jest do kupienia na prezent, a wy sie martwicie o pomysł na prezent.

Pomysłów nie brakuje, raczej może braknąć kasy :gwizdanie:

niby, tak a polowa prezentow to skarpetki, albo kremy do golenia :cool1:

ale dla facetów czy kobiet o tych prezentach piszesz? :polew::wink4:

no o sobie :decayed:

kobiety domyslnie dostaja mydelka i zele pod prysznic :decayed:

:shocked: :shocked: kobiecie można coś lepszego kupić niż mydełko, to jak sugerowanie " idź się umyj" :polew:

lepiej kupić jakąś extra bieliznę, kolczyki albo bransoletkę, ewentualnie zestaw kosmetyków, tylko trzeba wiedzieć jakie używa, albo fajny perfum...

[br]Dopisany: 03 Grudzień 2008, 10:27_________________________________________________co jeszcze dla kobiety, wymieniać dalej żebyście mieli na gwiazdkę więcej pomysłów niż żele pod prysznic albo mydełka?! :polew:

swojej dziewczynie czy zonie mozna kupowac bielizne. ale obcej... :mysli::decayed:

Opublikowano

Musashi, mówisz że masz laskę, to co to za problem... :rolleyes:

Opublikowano

dlaczego błędem to nazywasz? przecież to nie wyrok smierci w zawieszeniu...

no wlasnie... w zawieszeniu to jakby kary nie bylo... a tak to istne dozywocie :polew:

Opublikowano

dlaczego błędem to nazywasz? przecież to nie wyrok smierci w zawieszeniu...

no wlasnie... w zawieszeniu to jakby kary nie bylo... a tak to istne dozywocie :polew:

ja źle trafisz to nawet nie ma w zawieszeniu, ale jeśli trafisz dobrze, to nie będziesz narzekał...

mój P. nie narzeka...

Opublikowano

Dzieńdoberek,

Prezenty ważna rzecz, lepiej by każdy napisał co kupił rok temu i co dostał, może się wykorzysta czyjś zeszłoroczny wysiłek w tej kwestii :evil:

madas my i tak mamy najlepiej - zawsze podwójne dostajemy - te gwiazdkowe :naughty:

Opublikowano

madas my i tak mamy najlepiej - zawsze podwójne dostajemy - te gwiazdkowe :naughty:

helołek.

ja wiem czy fajnie. :mysli: jam wole dostawac czesciej :mysli: ale to zabrzmialo :cool1::decayed:

Opublikowano

czołem wszystkim!

Opublikowano

cześć Maciej :hi:

Opublikowano

co za temacik tym razem obowiązuje, bo nie chce mi sie wszystkiego czytać :) ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.