Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wyzywam Was na pojedynek :slina:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wyzywam Was na pojedynek :slina:

tu i teraz na gole klaty? :cool1:

Opublikowano

wyzywam Was na pojedynek :slina:

tu i teraz na gole klaty? :cool1:

moze na miecze? :cool1:

Opublikowano

już po Was :polew:[br]Dopisany: 03 Grudzień 2008, 17:09_________________________________________________jeszcze nigdy nie przegrałem :naughty:

Opublikowano

już po Was :polew:[br]Dopisany: 03 Grudzień 2008, 17:09_________________________________________________jeszcze nigdy nie przegrałem :naughty:

a masz wogole miecz? mam dwa ale walcze dwoma wiec nie pozycze :gwizdanie:

Opublikowano
:shocked: ale na gołe miecze??!!
Opublikowano

f*ck!! wracajac z roboty zobaczylem ze nie pali mi jeden ksenon :wallbash:

po podniesieniu maski i zdjeciu oslony przy wlaczaniu swiatel slychac 3 razy dzyt dzyt dzyt i sie nie zapala... a drugi mruga przez jakies 3 sek :kwasny:

jak myslicie poszedl zarnik czy przetwornica?? ile cos takiego kosztuje? musze wymienic oba? ma ktos jakies rabaty na takie cus? :mysli:

Opublikowano

f*ck!! wracajac z roboty zobaczylem ze nie pali mi jeden ksenon :wallbash:

po podniesieniu maski i zdjeciu oslony przy wlaczaniu swiatel slychac 3 razy dzyt dzyt dzyt i sie nie zapala... a drugi mruga przez jakies 3 sek :kwasny:

jak myslicie poszedl zarnik czy przetwornica?? ile cos takiego kosztuje? musze wymienic oba? ma ktos jakies rabaty na takie cus? :mysli:

masz ori ksenony czy HIDy?[br]Dopisany: 03 Grudzień 2008, 18:00_________________________________________________juz wiem ori

Opublikowano

f*ck!! wracajac z roboty zobaczylem ze nie pali mi jeden ksenon :wallbash:

po podniesieniu maski i zdjeciu oslony przy wlaczaniu swiatel slychac 3 razy dzyt dzyt dzyt i sie nie zapala... a drugi mruga przez jakies 3 sek :kwasny:

jak myslicie poszedl zarnik czy przetwornica?? ile cos takiego kosztuje? musze wymienic oba? ma ktos jakies rabaty na takie cus? :mysli:

masz ori ksenony czy HIDy?[br]Dopisany: 03 Grudzień 2008, 18:00_________________________________________________juz wiem ori

mam ori... a co to sa HIDy?

a wiesz co moglo sie zj****?? zarnik czy przetwornica?

Opublikowano

:shocked: ale na gołe miecze??!!

a co? w pochwach? :kox::polew:

Opublikowano

Ive Ty wymieniales ostatnio zarniki... ile Cie kosztowaly?

Opublikowano

może być żarnik zamień na chwile i zobaczysz czy będzie tak samo :wink4:

Opublikowano

Żarnik nie ori barwy 6k = 90zł za 1 szt. :wink4:

Opublikowano

OSRAM ok 210-250 PLN w IC

Opublikowano

Żarnik nie ori barwy 6k = 90zł za 1 szt. :wink4:

a Ty jakie wrzuciles?[br]Dopisany: 03 Grudzień 2008, 18:18_________________________________________________

OSRAM ok 210-250 PLN w IC

juz po Twoich znizkach? :mysli:

Opublikowano

made in china - nie znam ich języka tak więc nie wiem co za firma

Opublikowano

made in china - nie znam ich języka tak więc nie wiem co za firma

gdzies w Poz kupowales? i po 90?

Opublikowano

Kupowałem u kolegi Wąski'ego z Krakowa +20zł koszty wysyłki :decayed:

Opublikowano

Wąski ma dobrą renomę więc możesz śmiało kupować :wink4:

Opublikowano

Wąski ma dobrą renomę więc możesz śmiało kupować :wink4:

ok, dzieki :) a jakis namiar na niego znajde na forum?[br]Dopisany: 03 Grudzień 2008, 18:41_________________________________________________jutro sprawdze czy to zarnik czy przetwornica...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.