Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no pany, piszecie tu takie rzeczy że szok, ja już zmykam, idę pod prysznic :naughty: i spać

więc dobranoc :cool1:

dobranoc Azunia! slodkich snow :)

weżcie mnie nie podrywać, wystarczy że jakiś łośśś się zalogował na TO forum i do mnie wypisywał, że moje zdjęcie na avatarku doprowadza go do ekstazy :shocked:

jeszcze trochę to mnie Przemek w sypialni zamknie na klucz i nie wypuści z zazdrości :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zreszta ja tez spadam wiec dobranoc wszystkim :)

Opublikowano

przecież Marcin nie idzie spa..... ć o tej porze :shocked:

Opublikowano

tez napisalem ze zle odczytalem... :mysli:

Opublikowano

Kurna jednak 5 stron, wróżem jesteś nike21? i to jeszcze z rozmiarem nigga? hihi pierwszy na forum :) ogląda ktoś californication?? całkiem dobry serial się zapowiada

Opublikowano

zreszta ja tez spadam wiec dobranoc wszystkim :)

dobranoc Michuś :wink4::hi:

Opublikowano

weżcie mnie nie podrywać, wystarczy że jakiś łośśś się zalogował na TO forum i do mnie wypisywał, że moje zdjęcie na avatarku doprowadza go do ekstazy :shocked:

jeszcze trochę to mnie Przemek w sypialni zamknie na klucz i nie wypuści z zazdrości :gwizdanie:

a myslalem ze to forum motoryzacyjne :mysli::wink4:

Opublikowano

Kurna jednak 5 stron, wróżem jesteś nike21? i to jeszcze z rozmiarem nigga? hihi pierwszy na forum :) ogląda ktoś californication?? całkiem dobry serial się zapowiada

ja ogladam :)

Opublikowano

zreszta ja tez spadam wiec dobranoc wszystkim :)

dobranoc [br]Dopisany: 02 Grudzień 2008, 23:42_________________________________________________

ogląda ktoś californication?? całkiem dobry serial się zapowiada

jak zapowiadalem, ogladam flatliners

Opublikowano

ja serio spadam... do jutra! :)

Opublikowano

Jest tu jeszcze kto? :tongue4:

Opublikowano

tez napisalem ze zle odczytalem... :mysli:

sorry nie zauważyłem ....nie gniewaj się :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Grudzień 2008, 23:44_________________________________________________

Jest tu jeszcze kto? :tongue4:

jesteśmy Przemek ....

Opublikowano

Komuś się wp. należy? :mysli:

Opublikowano

Komuś się wp. należy? :mysli:

nie no co Ty.. :mysli:

Opublikowano

Ja nie mam tylko w jednej kwestii poczucia humoru (tzn. mam ograniczone), już rezerwowałem sobotę u kumpla z pewnego powodu ostatnio... Ale niepotrzebnie...

A tak na poważnie, to spoko, to było w granicach humoru :wink4:

Opublikowano

Ja nie mam tylko w jednej kwestii poczucia humoru (tzn. mam ograniczone), już rezerwowałem sobotę u kumpla z pewnego powodu ostatnio... Ale niepotrzebnie...

nie kumam o co cho... :mysli:

ciesze się że masz dobre podejście do tego co pisaliśmy :good:

Opublikowano

Ja nie mam tylko w jednej kwestii poczucia humoru (tzn. mam ograniczone)

a w jakiej :cool1:

Opublikowano

no pany, piszecie tu takie rzeczy że szok, ja już zmykam, idę pod prysznic :naughty: i spać

więc dobranoc :cool1:

dobranoc Azunia! slodkich snow :)

weżcie mnie nie podrywać, wystarczy że jakiś łośśś się zalogował na TO forum i do mnie wypisywał, że moje zdjęcie na avatarku doprowadza go do ekstazy :shocked:

jeszcze trochę to mnie Przemek w sypialni zamknie na klucz i nie wypuści z zazdrości :gwizdanie:

Już się szykowałem na wycieczkę :evil: Jakoś mi brakuje poczucia humoru w tej kwestii :rolleyes:
Opublikowano

Yelo zauważyłeś że zwrócołem Ci posty ???.... kase możesz wpłacić jutro bez odsetek :tongue4:

Opublikowano

Nie ma sprawy, cała przyjemność po mojej stronie :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.