Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, kiedy następny spot bo chyba wpadnę czymś fajnym :) nowym nabytkiem w rodzinie :)

8 listopada ... mów no szybko co macie :disgust::cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Madas cwaniaku :cool1: zebym ja Cie nie podedytowal :acute:

poprawiłem tylko swój błąd :embarrassed:[br]Dopisany: 22 Październik 2009, 21:17_________________________________________________

AAAAA 8mego hihi

jutr9o jestem u Ciebie pod blokiem :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod blokiem nic nie stoi, śmigam PKP co by nic znowu nie podjewali

to znaczy że macie nową furę ale nie będziesz jeździł :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madas cwaniaku :cool1: zebym ja Cie nie podedytowal :acute:

poprawiłem tylko swój błąd :embarrassed:

no wiem... ale teraz moj post glupio wyglada :polew:[br]Dopisany: 22 Październik 2009, 21:21_________________________________________________czym sie Vario teraz bedziesz bujal? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam znajomego na stacji (moze za niedlugo i ja wroce na stacje) jak chcesz podam namiar... koles taki ze nie za bardzo chce przepuscic jak cos nie gra wiec na pewno sprawdzi dobrze... ale nie wiem ile za to skasuje jak nie bedzie robil badania.

ps. w zakres okresowego badania technicznego nie wchodzi badanie przyczepnosci do podloza (tzw testu amortyzatorow) mozna to wykonac za dodatkowa oplata chyba 12zl/oś :wink4

Dzięki ale ja szukam czegoś w ramach akcji za free :P

http://miasta.gazeta.pl/poznan/1,36001,7174044,Bezplatne_badania_pojazdow.html

Więc jak mówisz, że ostrzy są to daj namiar na obiekt :)

Co do badania przyczepności myślałem, że jest w pakiecie bo rok temu jak jeszcze byłem starym samochodem to zrobili "w pakiecie" powyzywali i nic nie dopłacałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie byłem na takiej akcji jeszcze ale chętnie się wybiorę zobaczyć o co kaman bo odkąd mam auto nie byłem na przeglądzie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem jedynie, że ma ponad 300 kucy ale nie sprawdzałem czy 320 czy 350 i nic więcej na razie nie powiem

to jeszcze powiedz czy to niemiec czy japonczyk :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc jak mówisz, że ostrzy są to daj namiar na obiekt :)

musze Ci mapke zrobic bo nie pamietam ulicy... w Komornikach za Eurocashem w ASO DAFa :)

Co do badania przyczepności myślałem, że jest w pakiecie bo rok temu jak jeszcze byłem starym samochodem to zrobili "w pakiecie" powyzywali i nic nie dopłacałem :)

moze robil Ci to jakis znajomy... mi tez zawsze robi w cenie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem jedynie, że ma ponad 300 kucy ale nie sprawdzałem czy 320 czy 350 i nic więcej na razie nie powiem

ale używany czy cynka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani mru mru nic nie powiem, chcę zobaczyć wasz wyraz twarzy jak przyjadę na spota :)

stawiam na BMW :gwizdanie:[br]Dopisany: 22 Październik 2009, 21:33_________________________________________________może obstawiamy :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze Ci mapke zrobic bo nie pamietam ulicy... w Komornikach za Eurocashem w ASO DAFa :)

A to wiem, ulica ostro skręca w prawo, po lewej mijamy InterCars (albo InterTeam... chyba Cars) i chyba jakieś paczki tam są a na końcu po prawej jest DAF. Tak się ostatnio tam rozpędziłem, że aż pozwoliłem sobie u nich nawrócić :gwizdanie:

Ciekawe czy osobówki tez obsługują... przekręcę jutro do nich. Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze Ci mapke zrobic bo nie pamietam ulicy... w Komornikach za Eurocashem w ASO DAFa :)

A to wiem, ulica ostro skręca w prawo, po lewej mijamy InterCars (albo InterTeam... chyba Cars) i chyba jakieś paczki tam są a na końcu po prawej jest DAF. Tak się ostatnio tam rozpędziłem, że aż pozwoliłem sobie u nich nawrócić :gwizdanie:

Ciekawe czy osobówki tez obsługują... przekręcę jutro do nich. Dzięki.

ja tam nie kojarze zadnego inter cos tam :decayed: wiem ze po prawej jest eurocash, potem luk w prawo i na koncu po prawej jest daf. zaraz za nim jest skrzyzowanie, w lewo do komornik w prawo wjedziesz w grunwaldzka na plewiskach...[br]Dopisany: 22 Październik 2009, 22:27_________________________________________________ale jak bedziesz chcial trafic na mojego znajomego to daj znac kiedy chcesz jechac to Ci powiem na ktora zmiane jest w pracy bo on tam roznie pracuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...