Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

a winny nawet stanowiska nie zajął w sprawie :gwizdanie:

piosenka mu z walki chodzi po głowie cały czas i nie może zebrać myśli :decayed:

wszędzie pyta o nią ... nawet na forum fiata126p :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

ooo prosze :) jak tam prace sie posuwaja? :mysli:

powoli ale do przodu- byłem w poznaniu w piątek o 21 do 23 i tyle miałem czasu niestety. bede za 1,5tyg ale tylko przez 2h na Pauli obronie i trzeba wracac bo plan7ujemy otwarcie na 14 listopada. a o WAS pamiętam cały czas i czekam tylko na okazje zeby wpasc na dluzej i wypic co nieco i pogadac.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

ooo prosze :) jak tam prace sie posuwaja? :mysli:

powoli ale do przodu- byłem w poznaniu w piątek o 21 do 23 i tyle miałem czasu niestety. bede za 1,5tyg ale tylko przez 2h na Pauli obronie i trzeba wracac bo plan7ujemy otwarcie na 14 listopada. a o WAS pamiętam cały czas i czekam tylko na okazje zeby wpasc na dluzej i wypic co nieco i pogadac.......

no szkoda że nie zostaliście dłużej ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a winny nawet stanowiska nie zajął w sprawie :gwizdanie:

piosenka mu z walki chodzi po głowie cały czas i nie może zebrać myśli :decayed:

wszędzie pyta o nią ... nawet na forum fiata126p :naughty:

a linka juz mu ze 3 razy podawali :decayed:

[br]Dopisany: 25 Październik 2009, 20:06_________________________________________________

:hi:

ooo prosze :) jak tam prace sie posuwaja? :mysli:

powoli ale do przodu- byłem w poznaniu w piątek o 21 do 23 i tyle miałem czasu niestety. bede za 1,5tyg ale tylko przez 2h na Pauli obronie i trzeba wracac bo plan7ujemy otwarcie na 14 listopada. a o WAS pamiętam cały czas i czekam tylko na okazje zeby wpasc na dluzej i wypic co nieco i pogadac.......

ciesze sie ze idzie zgodnie z planem :good:

pamietaj ze mam index Pauli na chacie... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam Michaś pamiętam....

powiem Wam jedno - jechałem teraz przez poznań jako gość a nie jako mieszkaniec i patrzyłem na miasto chłodnym okiem i w porównaniu do lublina to jest to za***iste miasto - w porównaniu do każdego miasta w tym kraju jest za***iste, ale cóż takie życie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam Michaś pamiętam....

powiem Wam jedno - jechałem teraz przez poznań jako gość a nie jako mieszkaniec i patrzyłem na miasto chłodnym okiem i w porównaniu do lublina to jest to za***iste miasto - w porównaniu do każdego miasta w tym kraju jest za***iste, ale cóż takie życie....

jeszcze troche niech biznes Ci sie rozkreci to zatrudnisz ludzi na sklep a sam bedziesz siedzial w Poznaniu i tylko w jakis weekend bedziesz zagladal czy wszystko idzie zgodnie z planem... no i przy okazji towar zawieziesz :naughty:

Wrocław jest fajny ale osobiscie za kazdym razem jak tam przejezdzalem to dostawalem k*rwicy... tam sie jezdzic nie da.

a w Poznaniu na + sa np inteligentne swiatla ktore dopiero docenisz jak przejedziesz przez inne miasto... Wrocław, Łódź, Warszawa... egal :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaaa zapomniałem Toruń jest bombowym miastem :good: :good: :good:

ostatnio tam bylem ale tylko przejazdem wiec nie wiem... ale bylem tez w Bydgoszczy - masakra :wallbash: :wallbash: tam k*rwa zadnego znaku nie ma :kwasny: chcesz wyjechac z tej wiochy do innej i nawet nie wiesz w ktora strone skrecic... zreszta nie tylko Bydgoszcz jest tak super oznakowana. jak robilem 2000km tyg po wlkp to dopiero szalu dostawalem. wszedzie. od Konina przez Leszno, Zieloną na Pile konczac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuredu .. 7go jadę na wschód i wracam 11go .. jakby co to mogę coś przewieźć .. być może będę w Lublinie na Choinach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

:hi:

jak tam walka na żywo ?

wypil piwo, rzucil butelka na ring i pojechal do chaty :naughty:

bo Mnie kamerzysta wkurwil :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

:hi:

jak tam walka na żywo ?

wypil piwo, rzucil butelka na ring i pojechal do chaty :naughty:

bo Mnie kamerzysta wkurwil :przebiegly:

a czym to takim? link widziales?

:wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co Ty taki nerwowy dzisiaj :naughty:

czasami mam takie cos :disgust:[br]Dopisany: 25 Październik 2009, 20:34_________________________________________________

:hi:

:hi:

jak tam walka na żywo ?

wypil piwo, rzucil butelka na ring i pojechal do chaty :naughty:

bo Mnie kamerzysta wkurwil :przebiegly:

a czym to takim? link widziales?

:wink4:

:wallbash:

nie ma tamtej nuty co leciala

[br]Dopisany: 25 Październik 2009, 20:37_________________________________________________http://rapidshare.de/files/48580489/Nagranie002.amr.html

o to :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrocław jest fajny ale osobiscie za kazdym razem jak tam przejezdzalem to dostawalem k*rwicy... tam sie jezdzic nie da.

a w Poznaniu na + sa np inteligentne swiatla ktore dopiero docenisz jak przejedziesz przez inne miasto... Wrocław, Łódź, Warszawa... egal :wink4:

Ja i Przemek mieszkaliśmy przez jakiś czas we Wrocku i jak się tam więcej pojeździ, to można się nauczyć omijać korki

i roboty drogowe tak, by nie sprawiały większych problemów. Da się polubić Wrocław, wystarczy tylko nie być do niego z góry uprzedzonym :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale darlem kurde jak zobaczylem reakcje kamerzysty ktory dostal ta woda :kox: tzn kamera dostala, jak patrzal przez Nia :przebiegly: koles nie wiedzial co sie stalo :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...