Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

może się pomyliłeś jak wklejałeś :mysli:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ło kutwa, ale głupi serwer... :wallbash: o takie coś mi chodziło :)

http://www.netcarshow.com/bmw/2011-x5/800x600/wallpaper_13.htm

:polew: :polew: :polew: no to pojechałeś :naughty:

nie wiem tylko dlaczego u mnie się normalnie to zdjęcie wyświetlało... dlatego zgłupiałem już :decayed:

bo żeś se DELLa kupił... z postimage nic nie widzisz, zamiast Corvety widzisz jakieś BeeMWu :thumbdown:

weź zmień lapka :polew:

Opublikowano

taaa nowego ma prawie :naughty:

Opublikowano

taaa nowego ma prawie :naughty:

ale sam widzisz ze prawie nie działa :polew:

Opublikowano
:takiego: od mojego lapa :decayed:
Opublikowano

34grb6v.png

photoshop :thumbdown:

ale trzeba przyznać że czas masz niezły :decayed:

Opublikowano

taaa nowego ma prawie :naughty:

ale sam widzisz ze prawie nie działa :polew:

nooo :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

photoshop :thumbdown:

taaaa... nie mam co robić tylko PrintScreeny przerabiać.... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

34grb6v.png

photoshop :thumbdown:

ale trzeba przyznać że czas masz niezły :decayed:

ale grafika świetna tej 7 :mysli:
Opublikowano

photoshop :thumbdown:

taaaa... nie mam co robić tylko PrintScreeny przerabiać.... :polew: :polew: :polew:

też byłem studentem :cool1:

:polew:[br]Dopisany: 08 Luty 2010, 22:40_________________________________________________

ale grafika świetna tej 7 :mysli:

od visty się prawie nie różni... poza tym że się nie pier**li

Opublikowano
:kox:
Opublikowano

ja też i gówno z tego mam :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ja też i gówno z tego mam :polew: :polew: :polew:

dobre i to... :polew:

Opublikowano

:hi:

pierwszy raz udało mi się otworzyć 4000 strone w regionalnych :decayed:

Opublikowano

:hi:

cześć siniak :decayed: wassup? :cool1:

Opublikowano

:hi:

:hi: wiedział kiedy przyjść skubaniec... rozpoczął 4000 strone... :kox:

Opublikowano

ja też i gówno z tego mam :polew: :polew: :polew:

dobre i to... :polew:

ja nawet gówna nie mam :polew: :polew:

Opublikowano

34grb6v.png

photoshop :thumbdown:

ale trzeba przyznać że czas masz niezły :decayed:

a po czy poznałeś że PS

bo lukam i nie widze

Opublikowano

:hi:

cześć siniak :decayed: wassup? :cool1:

a tak jakoś mi się o Was przypomniało :decayed:

Opublikowano

34grb6v.png

photoshop :thumbdown:

ale trzeba przyznać że czas masz niezły :decayed:

a po czy poznałeś że PS

bo lukam i nie widze

musisz zrobić restart kompa :wink4:[br]Dopisany: 08 Luty 2010, 22:44_________________________________________________

:hi:

cześć siniak :decayed: wassup? :cool1:

a tak jakoś mi się o Was przypomniało :decayed:

fajnie że jesteś, czuj się jak u siebie, rozgość się :) coś do picia?[br]Dopisany: 08 Luty 2010, 22:44_________________________________________________

:hi:

:hi: wiedział kiedy przyjść skubaniec... rozpoczął 4000 strone... :kox:

flaszkę stawia nie? :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.