Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

:hi: wiedział kiedy przyjść skubaniec... rozpoczął 4000 strone... :kox:

zupełny przypadek :gwizdanie:

czekałem na ten moment od września 2009 :polew:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

:hi: wiedział kiedy przyjść skubaniec... rozpoczął 4000 strone... :kox:

zupełny przypadek :gwizdanie:

czekałem na ten moment od września 2009 :polew:

:polew:
Opublikowano

podajcie termin a wpadnę :naughty:

Opublikowano

elo pyry :hi:

ostatnio byłem tu 20 stycznia,ponad 200 stron temu :shocked:

PS.na śląskich też tak czasami piszę,się cieszą chłopaki,jak małe dzieci :polew:

Opublikowano

podajcie termin a wpadnę :naughty:

nie wpadaj, przyjedź :wink4:

elo pyry :hi:

ostatnio byłem tu 20 stycznia,ponad 200 stron temu :shocked:

PS.na śląskich też tak czasami piszę,się cieszą chłopaki,jak małe dzieci :polew:

siemanko :) co słychać w 3M?
Opublikowano

elo pyry :hi:

ostatnio byłem tu 20 stycznia,ponad 200 stron temu :shocked:

PS.na śląskich też tak czasami piszę,się cieszą chłopaki,jak małe dzieci :polew:

a Ty co ? dzień ojca masz dzisiaj czy łańcuch Ci się urwał ?

Opublikowano

a Ty co ? dzień ojca masz dzisiaj czy łańcuch Ci się urwał ?

dziś dzień bez piwa to może na necie posiedzieć :naughty:

Opublikowano

:hi:

cześć siniak :decayed: wassup? :cool1:

a tak jakoś mi się o Was przypomniało :decayed:

nie wierzę .... bankowo coś chcesz ugrać :przebiegly::chytry:

Opublikowano

elo pyry :hi:

ostatnio byłem tu 20 stycznia,ponad 200 stron temu :shocked:

PS.na śląskich też tak czasami piszę,się cieszą chłopaki,jak małe dzieci :polew:

a Ty co ? dzień ojca masz dzisiaj czy łańcuch Ci się urwał ?

:decayed:

Opublikowano

a Ty co ? dzień ojca masz dzisiaj czy łańcuch Ci się urwał ?

dziś dzień bez piwa to może na necie posiedzieć :naughty:

niby może tu być - ale od tygodnia za d*pą mi chodzi i o fiolet płacze

Opublikowano

a Ty co ? dzień ojca masz dzisiaj czy łańcuch Ci się urwał ?

dziś dzień bez piwa to może na necie posiedzieć :naughty:

niby może tu być - ale od tygodnia za d*pą mi chodzi i o filet płacze

:mysli:

Opublikowano

elo pyry :hi:

ostatnio byłem tu 20 stycznia,ponad 200 stron temu :shocked:

PS.na śląskich też tak czasami piszę,się cieszą chłopaki,jak małe dzieci :polew:

no miazga :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

tak to jest jak chcesz być dobry :wallbash: załatw komuś klubowicza to potem spokoju Ci nie da :disgust:

Opublikowano

a Ty co ? dzień ojca masz dzisiaj czy łańcuch Ci się urwał ?

dziś dzień bez piwa to może na necie posiedzieć :naughty:

niby może tu być - ale od tygodnia za d*pą mi chodzi i o flet płacze

:mysli:

Opublikowano

elo pyry :hi:

ostatnio byłem tu 20 stycznia,ponad 200 stron temu :shocked:

PS.na śląskich też tak czasami piszę,się cieszą chłopaki,jak małe dzieci :polew:

a Ty co ? dzień ojca masz dzisiaj czy łańcuch Ci się urwał ?

gdybym miał dzień ojca,to spędzam by go z "twoimi" dziećmi :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

a Ty co ? dzień ojca masz dzisiaj czy łańcuch Ci się urwał ?

dziś dzień bez piwa to może na necie posiedzieć :naughty:

niby może tu być - ale od tygodnia za d*pą mi chodzi i o flet płacze

:mysli:

fiolet :gwizdanie:

Opublikowano

tak to jest jak chcesz być dobry :wallbash: załatw komuś klubowicza to potem spokoju Ci nie da :disgust:

o kim szydera :mysli::polew: :polew:
Opublikowano

a Ty co ? dzień ojca masz dzisiaj czy łańcuch Ci się urwał ?

dziś dzień bez piwa to może na necie posiedzieć :naughty:

niby może tu być - ale od tygodnia za d*pą mi chodzi i o flet płacze

:mysli:

fiolet :gwizdanie:

nooo teraz to ma sens

ale co sie naśmiałem z tym filetem :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a Ty co ? dzień ojca masz dzisiaj czy łańcuch Ci się urwał ?

dziś dzień bez piwa to może na necie posiedzieć :naughty:

niby może tu być - ale od tygodnia za d*pą mi chodzi i o flet płacze

:mysli:

fiolet :gwizdanie:

Tomeks też chce być siniak? :mysli: przecie to nic fajnego... korzyści żadne :thumbdown:[br]Dopisany: 08 Luty 2010, 22:58_________________________________________________

a Ty co ? dzień ojca masz dzisiaj czy łańcuch Ci się urwał ?

dziś dzień bez piwa to może na necie posiedzieć :naughty:

niby może tu być - ale od tygodnia za d*pą mi chodzi i o flet płacze

:mysli:

fiolet :gwizdanie:

nooo teraz to ma sens

ale co sie naśmiałem z tym filetem :polew: :polew: :polew:

Ty lepiej powiedz czy restart zrobiłeś? :cool1: :gwizdanie:

Opublikowano

jak nie .... szacun w cełej polsce :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.