Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i co tam słychać? :) ja się wciągnąłem w Heroesów i teraz przez tydzień chapnę chyba 4 sezony :naughty:

no to masz co robić :naughty:

no to pięknie .... fajna fucha ale nie jest lekko ...

Madas a co jakieś doswiadczenie masz?? czy od kogoś sie dowiedziałes ze lekko nie jest ??

wystawiałem się kilka lat na targach :)

ale robote ogolnie nie najgorsza??

oczywiście że jest ok .... tylko czasem jest zapiernicz z tego co widziałem .... ale nie narzekali jak się pytałem .... ja byłem po tej drugiej stronie jako zleceniodawca ....

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

i co tam słychać? :) ja się wciągnąłem w Heroesów i teraz przez tydzień chapnę chyba 4 sezony :naughty:

no to masz co robić :naughty:

no to pięknie .... fajna fucha ale nie jest lekko ...

Madas a co jakieś doswiadczenie masz?? czy od kogoś sie dowiedziałes ze lekko nie jest ??

wystawiałem się kilka lat na targach :)

ale robote ogolnie nie najgorsza??

oczywiście że jest ok .... tylko czasem jest zapiernicz z tego co widziałem .... ale nie narzekali jak się pytałem .... ja byłem po tej drugiej stronie jako zleceniodawca ....

aha no spoko....jutro się obluka :good:
Opublikowano

i co tam słychać? :) ja się wciągnąłem w Heroesów i teraz przez tydzień chapnę chyba 4 sezony :naughty:

pierwsze sezony najlepsze :)

Opublikowano

i co tam słychać? :) ja się wciągnąłem w Heroesów i teraz przez tydzień chapnę chyba 4 sezony :naughty:

pierwsze sezony najlepsze :)

a później padaka? :mysli:

Opublikowano

właśnie sączę Jacka z colą :kox: i czekam na pizze :gwizdanie:

Opublikowano

i co tam słychać? :) ja się wciągnąłem w Heroesów i teraz przez tydzień chapnę chyba 4 sezony :naughty:

pierwsze sezony najlepsze :)

a później padaka? :mysli:

tez w miare, ale troche gorsze :gwizdanie: ogladam na bierzaco :naughty:

Opublikowano

no to spoko :) teraz się znowu Losci zaczęli, ale też już kiepskie te odcinki trochę :gwizdanie:

Opublikowano

no to spoko :) teraz się znowu Losci zaczęli, ale też już kiepskie te odcinki trochę :gwizdanie:

no.. nie ma jak pierwsze sezony :decayed:

Opublikowano

właśnie sączę Jacka z colą :kox: i czekam na pizze :gwizdanie:

taki to ma dobrze :naughty:
Opublikowano

Trochę sportu panowie,-tak na dobry sen. :naughty:

Opublikowano

i co taka cisza?

Opublikowano

i co taka cisza?

nudy, nie chce mi się już oglądać :wink4:

Opublikowano

ja w ogóle nie umiałbym oglądać tyle odcinków na raz :sick3:

Opublikowano

Trochę sportu panowie,-tak na dobry sen. :naughty:

ooo dobry fitnes nie jest zły :naughty:

Opublikowano

ja w ogóle nie umiałbym oglądać tyle odcinków na raz :sick3:

ile tyle? :wink4: ja max 3 pod rząd oglądam, później godzinka przerwy i dalej mogę :decayed:

Opublikowano

ja w ogóle nie umiałbym oglądać tyle odcinków na raz :sick3:

ile tyle? :wink4: ja max 3 pod rząd oglądam, później godzinka przerwy i dalej mogę :decayed:

ja jakoś w ogóle nie przepadam za filmami z kompa... chyba że jest jakiś dobry z samej zapowiedzi to jeszcze obejrzę - raz na jakiś czas... a seriale w ogóle mnie nie ciągną :wink4:

Opublikowano

ja w ogóle nie umiałbym oglądać tyle odcinków na raz :sick3:

ile tyle? :wink4: ja max 3 pod rząd oglądam, później godzinka przerwy i dalej mogę :decayed:

ja jakoś w ogóle nie przepadam za filmami z kompa... chyba że jest jakiś dobry z samej zapowiedzi to jeszcze obejrzę - raz na jakiś czas... a seriale w ogóle mnie nie ciągną :wink4:

ja podłączyłem sobie głośniki z kompa do TV i jest klasa, można ogladać :cool1:

Opublikowano

ja w ogóle nie umiałbym oglądać tyle odcinków na raz :sick3:

ile tyle? :wink4: ja max 3 pod rząd oglądam, później godzinka przerwy i dalej mogę :decayed:

ja jakoś w ogóle nie przepadam za filmami z kompa... chyba że jest jakiś dobry z samej zapowiedzi to jeszcze obejrzę - raz na jakiś czas... a seriale w ogóle mnie nie ciągną :wink4:

ja podłączyłem sobie głośniki z kompa do TV i jest klasa, można ogladać :cool1:

hmm dla mnie to zabrzmiało jak leczenie syfa pudrem :decayed:

a seriale do mnie nie przemawiają :wink4: oglądam jak włączę i akurat leci... jak przegapię to nie lamentuje jak 99% bab :gwizdanie:[br]Dopisany: 08 Luty 2010, 21:23_________________________________________________ale fakt, jak się jest studentem to się ma duuuzo wolnego czasu :decayed:

Opublikowano
:evil:
Opublikowano

:evil:

Hej Azunia :naughty::wink4:

A Ty co taka wkurzona ?? :gwizdanie:[br]Dopisany: 08 Luty 2010, 21:29_________________________________________________Ok ja uciekam trzeba wypocząć przed jutrzejszym dzionkiem :cool1:

Narazie wszystkim :hi:

I do juterka :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.