Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czy ten snieg musi padac? :confused4:

Gdzie pada??[br]Dopisany: 08 Luty 2010, 10:13_________________________________________________Czas spadac do pracy...

Wszystkim zycze milego dnia...

Najlepiej bezsniegowego... :polew:

Blind, jak bede w poblizu skrytej to sie odezwe... :)

Pozdro 4all...

no na skrrytej pruszylo przed chwilka a mam okulary na nosie wiec dobrze widzialem :naughty:[br]Dopisany: 08 Luty 2010, 10:20_________________________________________________jaki mam luz jak moja zostala w domu :cool1:. ostatnio mam na nia alergie :sick3:[br]Dopisany: 08 Luty 2010, 10:23_________________________________________________przypomnialem sobie ze na jednej spotowej fotce widzialem sreberko na pse blaszydlach ale niestety nie lapie kogo to bylo autko,bo generalnie na tych spotkach co ja bylem to nie trafilem sie z kolesiem

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Apropos srebrnej PSE to na pewno nie ja, ja mam zwykłe PO :gwizdanie:

Dobra uciekam do nauki, jutro ostatni egzam, potem jeszcze tylko jedna maluśka popraweczka i wolne :naughty:

Opublikowano

Dziendoberek :tongue4:

:hi:

Opublikowano

:hi:

Apropos srebrnej PSE to na pewno nie ja, ja mam zwykłe PO :gwizdanie:

Dobra uciekam do nauki, jutro ostatni egzam, potem jeszcze tylko jedna maluśka popraweczka i wolne :naughty:

tobie rowniez powodzenia :good:, widze ze Wojtas nie jest osamotniony z tym problemem :decayed:[br]Dopisany: 08 Luty 2010, 10:41_________________________________________________spadam do sremu siora juz pozalatwial

Opublikowano

życie studenckie to nie jebajka :)

Opublikowano

:hi:

a ta B5 co była ostatnio na spocie ze zderzakiem od Esy nie miała czasem PSE... :mysli:

a faktycznie... była jakaś ale chyba z Gostynia czyli PGS

:bry:

Moja była na PGS-ie ale to B6 :)

Opublikowano
:hi: widzę spamernio poezyjny wątek się zrobił, przesada 30 stron w 24 h
Opublikowano

cześć i czołem :hi:

Opublikowano
:hi::decayed: Cześć :decayed:
Opublikowano

co tam u Was ? :naughty:

Opublikowano

:hi: widzę spamernio poezyjny wątek się zrobił, przesada 30 stron w 24 h

dobrze, niech sie dzieje, a nie taka zamula jak byla :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

:hi: widzę spamernio poezyjny wątek się zrobił, przesada 30 stron w 24 h

uczcijmy to strona ciszy :decayed:

Opublikowano

:hi: widzę spamernio poezyjny wątek się zrobił, przesada 30 stron w 24 h

uczcijmy to strona ciszy :decayed:

chyba minutą :gwizdanie:
Opublikowano

:hi: widzę spamernio poezyjny wątek się zrobił, przesada 30 stron w 24 h

uczcijmy to strona ciszy :decayed:

:cool1: :cool1:

:cool1:

Opublikowano

:hi: widzę spamernio poezyjny wątek się zrobił, przesada 30 stron w 24 h

dobrze, niech sie dzieje, a nie taka zamula jak byla :gwizdanie: :naughty:

to prawda Adas popieram :good: :good: :good:[br]Dopisany: 08 Luty 2010, 13:42_________________________________________________

:hi: widzę spamernio poezyjny wątek się zrobił, przesada 30 stron w 24 h

uczcijmy to strona ciszy :decayed:

nie no co Ty :evil:
Opublikowano

Adas mów już coś bo mi ekran się kończy :naughty:

Opublikowano

...

Opublikowano

Adas mów już coś bo mi ekran się kończy :naughty:

:polew: :polew:

...

:polew: :polew:
Opublikowano
:blink:
Opublikowano

Nudzi mi się w robocie a tu też jakoś spokojnie... :(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.