Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dobra uciekam, miło był znów pogadać i poznać nowych choc mam nadziej ze osobiscie tez sie uda

pozdro dla wszystkich :hi:

do miłego :hi:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dobra uciekam, miło był znów pogadać i poznać nowych choc mam nadziej ze osobiscie tez sie uda

pozdro dla wszystkich :hi:

3mka Bartek :) i zapraszam na literka :decayed:[br]Dopisany: 07 Luty 2010, 21:58_________________________________________________

niezadzierajki....o co kaman ??prosze o szybki instruktaż :>

Nie zasłużyłeś narazie :>

już nie bądź taka... :wink4:

nie znasz powiedzenia najki niezdzierajki? :cool1:

Opublikowano

dobra uciekam, miło był znów pogadać i poznać nowych choc mam nadziej ze osobiscie tez sie uda

pozdro dla wszystkich :hi:

3mka Bartek :) i zapraszam na literka :decayed:[br]Dopisany: 07 Luty 2010, 21:58_________________________________________________

niezadzierajki....o co kaman ??prosze o szybki instruktaż :>

Nie zasłużyłeś narazie :>

już nie bądź taka... :wink4:

nie znasz powiedzenia najki niezdzierajki? :cool1:

no właśnie :tongue4:
Opublikowano

niezadzierajki....o co kaman ??prosze o szybki instruktaż :>

Nie zasłużyłeś narazie :>

Ehh..

niezadzierajki....o co kaman ??prosze o szybki instruktaż :>

Nie zasłużyłeś narazie :>

za rok chyba 30-stka :>
Opublikowano

niezadzierajki....o co kaman ??prosze o szybki instruktaż :>

Nie zasłużyłeś narazie :>

Ehh..

niezadzierajki....o co kaman ??prosze o szybki instruktaż :>

Nie zasłużyłeś narazie :>

za rok chyba 30-stka :>

dokładnie to za kilka dni :tongue4: :tongue4:-coś Ci nie teges ????
Opublikowano

Niieee no ok już będe grzeczny :wink4:

Opublikowano

Niieee no ok już będe grzeczny :wink4:

żarty żartami...ale porządek musi być :evil:
Opublikowano

drosdek....co tak ucichłeś ?? :cool1:

Opublikowano

drosdek....co tak ucichłeś ?? :cool1:

myślę :mysli: co mądrego albo i nie.... :kox: napisać :naughty:

a tak poważnie to patrzę co jest ciekawego na temat modyfikacji komputera i szukam manetki do avanta

Opublikowano

drosdek....co tak ucichłeś ?? :cool1:

myślę :mysli: co mądrego albo i nie.... :kox: napisać :naughty:

a tak poważnie to patrzę co jest ciekawego na temat modyfikacji komputera i szukam manetki do avanta

hehe ja wlasnie kupilem ale do sedana :)
Opublikowano

ooo znowu techniczny się zrobi :naughty:

Opublikowano

Czy ktoś z Was lubi gry planszowe?? Bo właśnie jedną znalazłem... :evil:

http://allegro.pl/item900350596_nowosc_gra_xxl_a3_alkoholowa_alkochinczyk.html

Ty może być ciekawa :naughty:[br]Dopisany: 07 Luty 2010, 22:14_________________________________________________Madas proponuje na spotka tą gierke :D:decayed:
Opublikowano

No ja manete zamówiłem a Madbar ma mi zmienić....niby na spocie. Obym tylko autkiem spowrotem do chaty dojechał :)

Opublikowano

No ja manete zamówiłem a Madbar ma mi zmienić....niby na spocie. Obym tylko autkiem spowrotem do chaty dojechał :)

u siebie zmienił więc jakies doświadczenie ma :naughty:
Opublikowano

No ja manete zamówiłem a Madbar ma mi zmienić....niby na spocie. Obym tylko autkiem spowrotem do chaty dojechał :)

u siebie zmienił więc jakies doświadczenie ma :naughty:

Dobrze by było jakby Musashi też był....on pewnie jeszcze więcej w tym oblatany..dobrze mysle :mysli:
Opublikowano

No ja manete zamówiłem a Madbar ma mi zmienić....niby na spocie. Obym tylko autkiem spowrotem do chaty dojechał :)

u siebie zmienił więc jakies doświadczenie ma :naughty:

fantastic też mówił, że zmieniał... ja chętnie bym też skorzystał z pomocy i bym podgrał pełny komputer

Opublikowano

Czy ktoś z Was lubi gry planszowe?? Bo właśnie jedną znalazłem... :evil:

http://allegro.pl/item900350596_nowosc_gra_xxl_a3_alkoholowa_alkochinczyk.html

:naughty: :naughty: coś dla Nikusia i Kuredu i Fazy :evil:

sądzę że nawet my nie dalibyśmy rady dojść do końca... kiedyś z Młodzikiem wstępne plany na tą gierkę były :)

No ja manete zamówiłem a Madbar ma mi zmienić....niby na spocie. Obym tylko autkiem spowrotem do chaty dojechał :)

u siebie zmienił więc jakies doświadczenie ma :naughty:

Dobrze by było jakby Musashi też był....on pewnie jeszcze więcej w tym oblatany..dobrze mysle :mysli:

napisz mu PW z zachęceniem do brania czynnego udziału w spotach :evil: może Ciebie posłucha :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.