Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i co tam :naughty:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

i co tam :naughty:

jak to mówią - stara bida :naughty:[br]Dopisany: 07 Luty 2010, 21:18_________________________________________________

i co tam :naughty:

jak tam zyski :naughty: rosną :cool1:
Opublikowano

i co tam :naughty:

ooo proszę :decayed: chcesz wziąć udział w niedzielnym spamie? :decayed:

Opublikowano

i co tam :naughty:

cooooś pięknego B8 :naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

jak tam zyski :naughty: rosną :cool1:

czekają na ostatniego klienta co przyjdzie po domestos o 21.55 :naughty:

Opublikowano

jak tam zyski :naughty: rosną :cool1:

mam tyle kasy że nie wiem co z nią robić :kox::decayed:

Opublikowano

jak tam zyski :naughty: rosną :cool1:

mam tyle kasy że nie wiem co z nią robić :kox::decayed:

zadzwoń to Ci sprzedam kilka pomysłów :gwizdanie:

Opublikowano

i co tam :naughty:

ooo proszę :decayed: chcesz wziąć udział w niedzielnym spamie? :decayed:

rok temu też tak dawaliśmy po kilkanaćie str dziennie, myślałem ze to se ne wruti

Opublikowano

dobry wieczorek... :):hi:

Widzę, że humor dopisuje bardzo dobrze... ;)

Nikuś... Ja nie chce tego auta zobaczyć jak już będzie jeździło, tylko mi chodziło, żeby je zobaczyć jak jest jeszcze w trakcie montażu... :wink4:

Opublikowano

jak tam zyski :naughty: rosną :cool1:

mam tyle kasy że nie wiem co z nią robić :kox::decayed:

zadzwoń to Ci sprzedam kilka pomysłów :gwizdanie:

to puszcze Ci dzwonka na skypa i oddzwonisz ok :wink4:

Opublikowano

i co tam :naughty:

ooo proszę :decayed: chcesz wziąć udział w niedzielnym spamie? :decayed:

rok temu też tak dawaliśmy po kilkanaćie str dziennie, myślałem ze to se ne wruti

ja też... dlatego się ciesze że znowu jest klimat :)

a czy my w piątek walimy po jakimś literku? :mysli:[br]Dopisany: 07 Luty 2010, 21:22_________________________________________________

jak tam zyski :naughty: rosną :cool1:

mam tyle kasy że nie wiem co z nią robić :kox::decayed:

zadzwoń to Ci sprzedam kilka pomysłów :gwizdanie:

to puszcze Ci dzwonka na skypa i oddzwonisz ok :wink4:

jak zawsze :naughty:

Opublikowano

i co tam :naughty:

ooo proszę :decayed: chcesz wziąć udział w niedzielnym spamie? :decayed:

rok temu też tak dawaliśmy po kilkanaćie str dziennie, myślałem ze to se ne wruti

bo się świeżaki pojawiły i jakoś przestać gadać nie chcą :gwizdanie:

Opublikowano

Michas od kiedy wyjechałem z poznania juz nie mam sie z kim tyle napic i juz tyl enie moge ostatnio 0,7l i byłem mietki ale moze sie jeszcze wróci do formy :naughty:

Opublikowano

dobry wieczorek... :):hi:

Widzę, że humor dopisuje bardzo dobrze... ;)

Nikuś... Ja nie chce tego auta zobaczyć jak już będzie jeździło, tylko mi chodziło, żeby je zobaczyć jak jest jeszcze w trakcie montażu... :wink4:

auto jeszcze jeździ na starym 2.8... wjedzie do garażu tylko na zmianę serducha i potem na strojenie :wink4:

Opublikowano

i co tam :naughty:

ooo proszę :decayed: chcesz wziąć udział w niedzielnym spamie? :decayed:

rok temu też tak dawaliśmy po kilkanaćie str dziennie, myślałem ze to se ne wruti

bo się świeżaki pojawiły i jakoś przestać gadać nie chcą :gwizdanie:

i bardzo fajnie że są nowi ludzie, tego nam (WAM- bo mnie juz nie ma) było trzeba

Opublikowano

Michas od kiedy wyjechałem z poznania juz nie mam sie z kim tyle napic i juz tyl enie moge ostatnio 0,7l i byłem mietki ale moze sie jeszcze wróci do formy :naughty:

no widzisz... możemy zacząć od 2 czteropaków Stronga w ramach treningu :decayed:[br]Dopisany: 07 Luty 2010, 21:25_________________________________________________

i bardzo fajnie że są nowi ludzie, tego nam (WAM- bo mnie juz nie ma) było trzeba

fajnie też będzie jak wlecisz w odwiedziny na spocik :)

Opublikowano

jak tam zyski :naughty: rosną :cool1:

mam tyle kasy że nie wiem co z nią robić :kox::decayed:

podpowiem Ci na PW co robić :naughty::decayed:
Opublikowano

jak tam zyski :naughty: rosną :cool1:

mam tyle kasy że nie wiem co z nią robić :kox::decayed:

podpowiem Ci na PW co robić :naughty::decayed:

czytaj lepiej wątek i mnie nie powtarzaj :tongue4:

Opublikowano

rozumiem że na głowę

i Madas pewnie forme stracił bo przy mnie to do 4piw dochodzil :decayed:

Opublikowano

dobry wieczorek... :):hi:

Widzę, że humor dopisuje bardzo dobrze... ;)

Nikuś... Ja nie chce tego auta zobaczyć jak już będzie jeździło, tylko mi chodziło, żeby je zobaczyć jak jest jeszcze w trakcie montażu... :wink4:

auto jeszcze jeździ na starym 2.8... wjedzie do garażu tylko na zmianę serducha i potem na strojenie :wink4:

No dobra... Poczekam...

i co tam :naughty:

ooo proszę :decayed: chcesz wziąć udział w niedzielnym spamie? :decayed:

rok temu też tak dawaliśmy po kilkanaćie str dziennie, myślałem ze to se ne wruti

ja też... dlatego się ciesze że znowu jest klimat :)

a czy my w piątek walimy po jakimś literku? :mysli:

Czyżby mi się szykowało rozwożenie klubowiczów?? :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.