Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Rako co tak nic nie piszesz :naughty:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kuzwa teraz mam dobrego neta to moge pisac bo w pozku to maskara była.....

Opublikowano

A tak z ciekawości... Kto z nas jeździ srebrnym sedanem na PSE z ramkami klubowymi??

Opublikowano

mówisz o mnie :disgust::polew:

już Ty wiesz o kim mówie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: konusie

Opublikowano

kuzwa teraz mam dobrego neta to moge pisac bo w pozku to maskara była.....

pamiętam ... zapieeeerdalał jak opętany przez żółwia :polew: :polew:[br]Dopisany: 07 Luty 2010, 21:38_________________________________________________

mówisz o mnie :disgust::polew:

już Ty wiesz o kim mówie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: konusie

:naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

A tak z ciekawości... Kto z nas jeździ srebrnym sedanem na PSE z ramkami klubowymi??

Blind :wink4:

Opublikowano

a ja dzisiaj miałem spota w Plazie z Pepinem i jego córkami :naughty:

Opublikowano

mówisz o mnie :disgust::polew:

już Ty wiesz o kim mówie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: konusie

się zaczęło :naughty:

Opublikowano

Rako co tak nic nie piszesz :naughty:

Jedziecie z pisanie że kurw....wątek gubie :kox:
Opublikowano

a ja dzisiaj miałem spota w Plazie z Pepinem i jego córkami :naughty:

czworokąt :naughty::decayed::cool1:

Opublikowano

Rako co tak nic nie piszesz :naughty:

Jedziecie z pisanie że kurw....wątek gubie :kox:

nauka szybkiego czytanie w szkole u Madasa .... dla klubowiczów zniżki :gwizdanie: :cool1::polew:

Opublikowano

a ja dzisiaj miałem spota w Plazie z Pepinem i jego córkami :naughty:

czworokąt :naughty::decayed::cool1:

poszli na lody :polew:

Opublikowano

a ja dzisiaj miałem spota w Plazie z Pepinem i jego córkami :naughty:

czworokąt :naughty::decayed::cool1:

hahaa :polew:
Opublikowano

Rako co tak nic nie piszesz :naughty:

Jedziecie z pisanie że kurw....wątek gubie :kox:

Następny sie gubi :decayed:
Opublikowano

a ja dzisiaj miałem spota w Plazie z Pepinem i jego córkami :naughty:

czworokąt :naughty::decayed::cool1:

poszli na lody :polew:

Madas lubi kakaowe :polew:

Opublikowano

a ja dzisiaj miałem spota w Plazie z Pepinem i jego córkami :naughty:

czworokąt :naughty::decayed::cool1:

chyba sześciokąt bo byłem z Julią i Weroniką i ??? ... to siedmiokąt w sumie :mysli::polew:
Opublikowano

Rako co tak nic nie piszesz :naughty:

Jedziecie z pisanie że kurw....wątek gubie :kox:

Następny sie gubi :decayed:

ej Mała ... :naughty:
Opublikowano

a ja dzisiaj miałem spota w Plazie z Pepinem i jego córkami :naughty:

czworokąt :naughty::decayed::cool1:

poszli na lody :polew:

Madas lubi kakaowe :polew:

smakosz :polew:

Opublikowano

Rako co tak nic nie piszesz :naughty:

Jedziecie z pisanie że kurw....wątek gubie :kox:

jo tyż siem zgubiłym... stara gwardia się odezwała i młodzi nie w temacie :confused4:

Opublikowano

a ja dzisiaj miałem spota w Plazie z Pepinem i jego córkami :naughty:

czworokąt :naughty::decayed::cool1:

poszli na lody :polew:

Madas lubi kakaowe :polew:

strasznie nie lubię kakaowych ... tylko śmietankowe i waniliowe :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.