Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dobry

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siemka :hi:

wróciłem z tartaku... 3.5T już poskładane... jeszcze kilka detali i będzie upychany pod maskę :decayed:

Q9BE9.jpg

Opublikowano

siemka :hi:

wrodziłem z tartaku... 3.5T już poskładane... jeszcze kilka detali i będzie upychany pod maskę :decayed:

Q9BE9.jpg

a tuż to?

Opublikowano

kolejny projekt to dokończenie GMC z 196?...

9SC9i.jpg

B13n9.jpg

Opublikowano

kolejny projekt to dokończenie GMC z 196?...

9SC9i.jpg

B13n9.jpg

fajne Ci to :)

Opublikowano

siemka :hi:

wrodziłem z tartaku... 3.5T już poskładane... jeszcze kilka detali i będzie upychany pod maskę :decayed:

Q9BE9.jpg

Gdzie to można na żywo zobaczyć??

Opublikowano

Słuchajcie ktoś miał mi się zapytać o cene wymiany sprzęgła na spocie gadaliśmy, i zapomniałem kto... a priva żadnego nie dostałem...

Chyba że ktoś może polecić jakiś warsztat gdzie za dobre pieniążki wymienią sprzęgło w QUATTRO ?

Opublikowano

Słuchajcie ktoś miał mi się zapytać o cene wymiany sprzęgła na spocie gadaliśmy, i zapomniałem kto... a priva żadnego nie dostałem...

Chyba że ktoś może polecić jakiś warsztat gdzie za dobre pieniążki wymienią sprzęgło w QUATTRO ?

Nikuś pewnie mówił o swoim koledze ... przypomnij mu :)
Opublikowano

bly ponownie :hi:[br]Dopisany: 07 Luty 2010, 17:03_________________________________________________co tam :naughty:

Opublikowano

Uszanowanko :hi::wink4:

Opublikowano

a Wy co tak nic nie piszecie :naughty:

Opublikowano

Madas :hi:.Jednak nie pojechaliście. Mam nadzieje, że nie ja byłem powodem?

Opublikowano

nikuś co tam już po robocie ?? :wink4:

Opublikowano

siemka :hi:

wrodziłem z tartaku... 3.5T już poskładane... jeszcze kilka detali i będzie upychany pod maskę :decayed:

Q9BE9.jpg

Gdzie to można na żywo zobaczyć??

w ciągu miesiąca powinno jeździć... dam znać kiedy i gdzie :naughty:

Słuchajcie ktoś miał mi się zapytać o cene wymiany sprzęgła na spocie gadaliśmy, i zapomniałem kto... a priva żadnego nie dostałem...

Chyba że ktoś może polecić jakiś warsztat gdzie za dobre pieniążki wymienią sprzęgło w QUATTRO ?

Nikuś pewnie mówił o swoim koledze ... przypomnij mu :)

zapomniałem :embarrassed: jutro zadzwonię do Jacka i dam znać co i jak... jakby co to przypomnij bo jak mnie z rana robotą za***ią to mogę znów zapomnieć :decayed:

nikuś co tam już po robocie ?? :wink4:

dzisiaj wolne... od rana byłem na tartaku koło giełdy a później z kumplem jeździłem :)

teraz wale pokolacyjne piwko :decayed:[br]Dopisany: 07 Luty 2010, 20:02_________________________________________________i gdzie tak nagle wszystkich wywiało? :mysli:

Opublikowano

Przywitałbym się, ale chyba bym to zrobił sam do siebie :naughty:

Opublikowano

ja tam ciągle jestem :tongue4:

Opublikowano

Madas :hi:.Jednak nie pojechaliście. Mam nadzieje, że nie ja byłem powodem?

wyszło tak że zostaliśmy sami z Mlodzikiem więc odpuściliśmy .... bo jeszcze ten 2 kolega wycofał się ...

Opublikowano

Co tam?? :hi:[br]Dopisany: 07 Luty 2010, 20:37_________________________________________________ Ale cisza........ :shocked:

Opublikowano

jaka cisza? :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.