Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: :hi: Witka PANY :hi:

cześć Malutka :cool1::hi:

Cześć koleżance :hi:

a koledze to już nie... :gwizdanie:

Przepraszam PSZ :hi:

rozumiem że nie tyczy sie to rejestracji tylko,, Pana Szanownego" :cool1:
  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: :hi: Witka PANY :hi:

cześć Malutka :cool1::hi:

Cześć koleżance :hi:

a koledze to już nie... :gwizdanie:

Przepraszam PSZ :hi:

rozumiem że nie tyczy sie to rejestracji tylko,, Pana Szanownego" :cool1:

Co tam w Szamotułach Panie Szanowny??
Opublikowano

tak co tam słychać?

Opublikowano

A nudy.... :confused4:

Aga a Ty kiedy masz zamiar w szamo zawitać ?? :wink4:

Opublikowano

A nudy.... :confused4:

Aga a Ty kiedy masz zamiar w szamo zawitać ?? :wink4:

Często bywam-w piątek byłam na imprezie na ten przykład :>
Opublikowano

A nudy.... :confused4:

Aga a Ty kiedy masz zamiar w szamo zawitać ?? :wink4:

Często bywam-w piątek byłam na imprezie na ten przykład :>

Ooo a gdzie imprezowałas ?? :naughty:[br]Dopisany: 07 Luty 2010, 12:29_________________________________________________Jak będziesz to daj znać może jakaś kawka :cool1:
Opublikowano

A nudy.... :confused4:

Aga a Ty kiedy masz zamiar w szamo zawitać ?? :wink4:

Często bywam-w piątek byłam na imprezie na ten przykład :>

Ooo a gdzie imprezowałas ?? :naughty:

W Rycerskiej-Związki Policyjne imprezowały :naughty:
Opublikowano

Jak będziesz to daj znać może jakaś kawka :cool1

Rako, podrywaczu :cool1:
Opublikowano

A nudy.... :confused4:

Aga a Ty kiedy masz zamiar w szamo zawitać ?? :wink4:

Często bywam-w piątek byłam na imprezie na ten przykład :>

Ooo a gdzie imprezowałas ?? :naughty:

W Rycerskiej-Związki Policyjne imprezowały :naughty:

Oooo a co ty masz wspólnego z policją ?? :naughty:[br]Dopisany: 07 Luty 2010, 12:32_________________________________________________

Jak będziesz to daj znać może jakaś kawka :cool1

Rako, podrywaczu :cool1:

jaki tam ze mnie podrywacz :thumbdown:
Opublikowano

Z Policją?? -kolegów mam :>

Opublikowano

A nudy.... :confused4:

Aga a Ty kiedy masz zamiar w szamo zawitać ?? :wink4:

Często bywam-w piątek byłam na imprezie na ten przykład :>

Ooo a gdzie imprezowałas ?? :naughty:

W Rycerskiej-Związki Policyjne imprezowały :naughty:

Oooo a co ty masz wspólnego z policją ?? :naughty:[br]Dopisany: 07 Luty 2010, 12:32_________________________________________________

Jak będziesz to daj znać może jakaś kawka :cool1

Rako, podrywaczu :cool1:

jaki tam ze mnie podrywacz :thumbdown:

No właśnie widzę :gwizdanie:
Opublikowano

Z Policją?? -kolegów mam :>

aha :cool1: no to kawa tym bardziej konieczna :gwizdanie: :cool1:
Opublikowano

Z Policją?? -kolegów mam :>

aha :cool1: no to kawa tym bardziej konieczna :gwizdanie: :cool1:

Auto masz oznakowane ?? To poznam jak pojade do pracy :)
Opublikowano

Z Policją?? -kolegów mam :>

aha :cool1: no to kawa tym bardziej konieczna :gwizdanie: :cool1:

Auto masz oznakowane ?? To poznam jak pojade do pracy :)

czarne szybki i na ramce od rejestracji pseudonim..... :cool1:
Opublikowano

Ach tak :decayed:

a Ty w szamo pracujesz??
Opublikowano

Ach tak :decayed:

a Ty w szamo pracujesz??

Tak-narazie dorywczo-na stałe ewentel od lata
Opublikowano

Cześć blind :decayed:

Opublikowano

No nic ja uciekam :wink4:

Panie :rose: Panowie :hi:

:wink4:

Opublikowano

No nic ja uciekam :wink4:

Panie :rose: Panowie :hi:

:wink4:

Do potem :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.