Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

NIe protestowalbym jakby nabijal :>, ale ja tam na ilosc postow lasy nie jestem. Jak cos mam do powiedzienia, to pisze w technicznych a jak nie to nie.

Rako

To o czym piszesz to wystepuje, ale u mnie jest na bialo. Mozesz ustawic w samochodzie, ze przy jakiejs tam predkosci bedzie Ci piszczal. Sa dwa takie limity, ale to przy pelnym FISie.

Aha dzięki za wytłumaczenie....bo tak się zastanawiałem właśnie do czego to jest. Czyli u mnie na pół fisie mam czujnik hamulców,oleju, płynu aha i średnia wartość dojazdu na paliwie w kilometrach zgadza sie ?[br]Dopisany: 06 Luty 2010, 22:21_________________________________________________A mniej więcej koszta odblokowania calego fisa w ASO nie znacie może??
  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a musisz to robić w ASO ? myślę że uderz do mr Musashiego to może coś pomoże :)[br]Dopisany: 06 Luty 2010, 22:24_________________________________________________może Bart-S też coś podpowiedzieć na spocie ....

Opublikowano

Jak nie uruchomisz pelnego, to tak wlasnie chyba bedzie. A Twoj jest kolorowy, czy tylko czerwony?

Opublikowano

a musisz to robić w ASO ? myślę że uderz do mr Musashiego to może coś pomoże :)[br]Dopisany: 06 Luty 2010, 22:24_________________________________________________może Bart-S też coś podpowiedzieć na spocie ....

Aha...no w sumie masz racje...bo ja za to sam się nie zabiore bo niemam zielonego pojęcia.Mógłbym tylko kupić potrzebne rzeczy....Tak jak mówisz będe musiał pogadać na spocie..
Opublikowano

Rako,

Jak kupisz manetke, to ja ci tego FISa odblokuje,

Moze nawet na spocie :decayed:

Opublikowano

Jak nie uruchomisz pelnego, to tak wlasnie chyba bedzie. A Twoj jest kolorowy, czy tylko czerwony?

no tylko czerwony niestety :) [br]Dopisany: 06 Luty 2010, 22:26_________________________________________________A po odblokowaniu pełnego fisa jakie opcje mi dochodzą ??
Opublikowano

a tak BTW. kolorowy FIS ma jakieś dodatkowe funkcje? bo nie zauważyłem :mysli:

Opublikowano

No ma. Estetyczne.... Lepiej wyglada. :>

Pelny FIS pokazuje spalanie chwilowe, srednie, srednia predkosc, ilosc km jakie jeszcze mozna przejechac, i czas jazdy. I na dodatek robi to w dwoch zakresach: globalnie tzn od ostatniego skasowania. I chwilowo, tzn kasuje sie sam dwie godziny oo zgaszeniu silnika.

U mnie jeszcze dziala funkcja kompasu ( Mam RNS-E) i wypisuje na jakiej ulicy jestem aktualnie.

Opublikowano

No ma. Estetyczne.... Lepiej wyglada. :>

Pelny FIS pokazuje spalanie chwilowe, srednie, srednia predkosc, ilosc km jakie jeszcze mozna przejechac, i czas jazdy. I na dodatek robi to w dwoch zakresach: globalnie tzn od ostatniego skasowania. I chwilowo, tzn kasuje sie sam dwie godziny oo zgaszeniu silnika.

U mnie jeszcze dziala funkcja kompasu ( Mam RNS-E) i wypisuje na jakiej ulicy jestem aktualnie.

I rozumiem jeszcze ten ogranicznik prędkości, a kontrolka przepalonej żarówki ?? O spryski nie pytam bo to pewnie musialbym czujnik zakupic ale na to mam zlewe :good:
Opublikowano

No ma. Estetyczne.... Lepiej wyglada. :>

Pelny FIS pokazuje spalanie chwilowe, srednie, srednia predkosc, ilosc km jakie jeszcze mozna przejechac, i czas jazdy. I na dodatek robi to w dwoch zakresach: globalnie tzn od ostatniego skasowania. I chwilowo, tzn kasuje sie sam dwie godziny oo zgaszeniu silnika.

U mnie jeszcze dziala funkcja kompasu ( Mam RNS-E) i wypisuje na jakiej ulicy jestem aktualnie.

miałem w B6 kolorowy, a teraz w A3 jest czerwony, ale ma to samo :cool1: no oprócz estetyki, ale mi to akurat nie przeszkadza :wink4:

Opublikowano

Wojtek,

Ty masz A3 a w nadwoziu w profilu jest nadal Avant???? Czy ty masz sportbacka 5 drzwiowego?

Opublikowano

Wojtek,

Ty masz A3 a w nadwoziu w profilu jest nadal Avant???? Czy ty masz sportbacka 5 drzwiowego?

sportbacka mam :wink4:

Opublikowano

Ogólnie z odblokowaniem fisa niema większego problemu???

Opublikowano

dobra ja spadam na jakiś serial i desperadoska :kox: do jutra :hi:[br]Dopisany: 06 Luty 2010, 22:41_________________________________________________

Ogólnie z odblokowaniem fisa niema większego problemu???

nie ma :wink4:

Opublikowano

Tak się nagrzałem że będe musiał chyba odblokować :cool1:

Jeszcze tylko musze zaczerpnąć porady jaką dokładnie manetke zakupić ..... :mysli:

Opublikowano

Nie ma tylko bedzie Ci wyrzucal blad o braku plynu spryskiwacza tak dlugo, az nie zmostkujesz kabli do tego, albo nie podlaczysz czujnika. Ogolnie odblokowanie robi sie przez zalozenie manetki zakodowanie VAGiem, a dodatkowo trzeba jeszcze podlaczyc czujnik plynu do spryskiwacza, bo funkcja diagnozy tego tez jest w pelnym FISie

Opublikowano

ja oglądam discovery :decayed:

Opublikowano

Mozesz wszystko przeczytac tutaj: http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_wymiana_przelacznika_wycieraczek_i_odblokowanie_pelnego_fis-t24989.0.html

Przed chwila podalem zly link. ten jest dobry. Nr manetki tez jest gdzies w tym watku. NA razie kup tylko manetke, a tez plyn to sie zrobi na wiosne, jak bedzie cieplej.

Opublikowano

Nie ma tylko bedzie Ci wyrzucal blad o braku plynu spryskiwacza tak dlugo, az nie zmostkujesz kabli do tego, albo nie podlaczysz czujnika. Ogolnie odblokowanie robi sie przez zalozenie manetki zakodowanie VAGiem, a dodatkowo trzeba jeszcze podlaczyc czujnik plynu do spryskiwacza, bo funkcja diagnozy tego tez jest w pelnym FISie

no spoko ale idzie tak jak napisałeś ominąć ten błąd zeby nie wyświetlał bez większego problemu??
Opublikowano

trzeba zmostkowac styki od czujnika. nie pamietam juz, albo w liczniku, albo w module kierownicy. Obiecuje, ze sie przygotuje do tego tematu do czasu spota 21 lutego. Ale Ty musisz kupic manetke. Moge przywiezc narzedzia, jak jests zdecydowany.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.