Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:gwizdanie: :naughty:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:gwizdanie: :naughty:

cio się stało Azunia ?? :decayed:
Opublikowano

:gwizdanie: :naughty:

cio się stało Azunia ?? :decayed:

Weź w końcu pisz normalnie, a nie za każdym razem piszesz CIO(...)

Jak do małego dziecka!

Zaczyna mnie to irytować! :evil:

Dotarło?!

Opublikowano

:gwizdanie: :naughty:

cio się stało Azunia ?? :decayed:

Weź w końcu pisz normalnie, a nie za każdym razem piszesz CIO(...)

Jak do małego dziecka!

Zaczyna mnie to irytować! :evil:

Dotarło?!

przepraszam to już się więcej nie powtórzy .... :no:
Opublikowano

:gwizdanie: :naughty:

cio się stało Azunia ?? :decayed:

Weź w końcu pisz normalnie, a nie za każdym razem piszesz CIO(...)

Jak do małego dziecka!

Zaczyna mnie to irytować! :evil:

Dotarło?!

przepraszam to już się więcej nie powtórzy .... :no:

no ja myślę :evil:

grzeczny chłopczyk :decayed:[br]Dopisany: 06 Luty 2010, 20:48_________________________________________________O, cześć Vario :decayed:

Opublikowano

Dobrze.... ja na razie uciekam... Życzę miłego wieczorku :hi:

Opublikowano

Dobrze.... ja na razie uciekam... Życzę miłego wieczorku :hi:

no narazie :hi:
Opublikowano

Dobrze.... ja na razie uciekam... Życzę miłego wieczorku :hi:

Dzięki i nawzajem... :decayed:
Opublikowano
:papa: to dobranoc Idę do pracy :confused4: wszyscy kochają nocki
Opublikowano
:hi: znowu 8 stron poezji do czytania, nie nadążam za wami, sorry, że na PW wtedy nie odpisałem, sajgon był, poleciałem na halę i zapomniałem odpisać - sorki
Opublikowano

:papa: to dobranoc Idę do pracy :confused4: wszyscy kochają nocki

Miłej pracy :rolleyes:

Do jutra :hi:[br]Dopisany: 06 Luty 2010, 20:59_________________________________________________

:hi: znowu 8 stron poezji do czytania, nie nadążam za wami, sorry, że na PW wtedy nie odpisałem, sajgon był, poleciałem na halę i zapomniałem odpisać - sorki

luzik :cool1: poezja jak zawsze płynie, jak byłby Madas i inni to by było więcej stron zapewne :gwizdanie:

A tak poza tym to gdzie ich dziś wcięło? :blink:

Opublikowano

:papa: to dobranoc Idę do pracy :confused4: wszyscy kochają nocki

Miłej pracy :rolleyes:

Do jutra :hi:[br]Dopisany: 06 Luty 2010, 20:59_________________________________________________

:hi: znowu 8 stron poezji do czytania, nie nadążam za wami, sorry, że na PW wtedy nie odpisałem, sajgon był, poleciałem na halę i zapomniałem odpisać - sorki

luzik :cool1: poezja jak zawsze płynie, jak byłby Madas i inni to by było więcej stron zapewne :gwizdanie:

A tak poza tym to gdzie ich dziś wcięło? :blink:

Sobota to może jacyś goście itp. :wink4:
Opublikowano

Witam,

A ja dzis na nocke nie ide. Dzien wolnego. A coby nie wypasc z rytmu( bo jutro znowu) , to sie wybieram do kina na 2330 na najdluzszy film jaki tu maja. Ale bedzie niezly hardcore, bo wszystko po Hiszpansku, a moj hiszpanski to tylko "un poco". A potem zostaje interent. Kto mi dotrzyma towarzystwa do rana?

Opublikowano

Witam,

A ja dzis na nocke nie ide. Dzien wolnego. A coby nie wypasc z rytmu( bo jutro znowu) , to sie wybieram do kina na 2330 na najdluzszy film jaki tu maja. Ale bedzie niezly hardcore, bo wszystko po Hiszpansku, a moj hiszpanski to tylko "un poco". A potem zostaje interent. Kto mi dotrzyma towarzystwa do rana?

ja niestety pas :gwizdanie:
Opublikowano

Witam,

A ja dzis na nocke nie ide. Dzien wolnego. A coby nie wypasc z rytmu( bo jutro znowu) , to sie wybieram do kina na 2330 na najdluzszy film jaki tu maja. Ale bedzie niezly hardcore, bo wszystko po Hiszpansku, a moj hiszpanski to tylko "un poco". A potem zostaje interent. Kto mi dotrzyma towarzystwa do rana?

ja niestety pas :gwizdanie:

Jakiś repertuar filmowy Azunia już masz ?? :wink4:
Opublikowano

Jakiś repertuar filmowy Azunia już masz ?? :wink4:

jeszcze nie wiem, a czemu?
Opublikowano

Jakiś repertuar filmowy Azunia już masz ?? :wink4:

jeszcze nie wiem, a czemu?

byłem ciekaw jakie filmy preferujesz :wink4:
Opublikowano

Jakiś repertuar filmowy Azunia już masz ?? :wink4:

jeszcze nie wiem, a czemu?

byłem ciekaw jakie filmy preferujesz :wink4:

narazie Euro Sport :gwizdanie:
Opublikowano

Jakiś repertuar filmowy Azunia już masz ?? :wink4:

jeszcze nie wiem, a czemu?

byłem ciekaw jakie filmy preferujesz :wink4:

narazie Euro Sport :gwizdanie:

dzisiaj szału chyba niema ...w tv :confused4: w sumie jak zwykle :wink4:
Opublikowano

Czy widzieliscie juz Avatar, bo wlasnie na to sie wybieram?

Zakladam, ze nawet z moja slaba znajomoscia hiszpanskiego to nie bedzie tak zle, bo w koncu tu podobno licza sie efekty wizualne, a mniej gadane.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.