Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:bry: Koledzy i koleżanki :wink4:
  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak wam dzionek się zaczął ?? :cool1:

Opublikowano

7:13 i najmłodszy (1,5 roku) zrobił pobudkę. Nie - żona poleciała do pracy , starszy (11 lat) do dentysty, a ja mam dyzur z najmłodszym. Ide zaraz do S4 , do garazu , chociaż przednią szybe wytrzec od srodka bo poprzedniemu to chyba nie przeszkadzało :mysli:

Opublikowano

7:13 i najmłodszy (1,5 roku) zrobił pobudkę. Nie - żona poleciała do pracy , starszy (11 lat) do dentysty, a ja mam dyzur z najmłodszym. Ide zaraz do S4 , do garazu , chociaż przednią szybe wytrzec od srodka bo poprzedniemu to chyba nie przeszkadzało :mysli:

Widać cały czas w okularach słonecznych jezdził :decayed::polew:[br]Dopisany: 06 Luty 2010, 10:46_________________________________________________

:hi:

Dobry :naughty:

Elo Elo :cool1:
Opublikowano

Jak wam dzionek się zaczął ?? :cool1:

zimno... brr

Opublikowano

Jak wam dzionek się zaczął ?? :cool1:

zimno... brr

no ja jeszcze nie miałem przyjemnosći zajżeć co tam na dworze.....a będe musiał sie ruszyć i troche bryke w środku odkurzyć eh. :confused4:
Opublikowano

Jak wam dzionek się zaczął ?? :cool1:

zimno... brr

no ja jeszcze nie miałem przyjemnosći zajżeć co tam na dworze.....a będe musiał sie ruszyć i troche bryke w środku odkurzyć eh. :confused4:

ja siedzę na stacji... +8st :gwizdanie:

Opublikowano

Jak wam dzionek się zaczął ?? :cool1:

zimno... brr

no ja jeszcze nie miałem przyjemnosći zajżeć co tam na dworze.....a będe musiał sie ruszyć i troche bryke w środku odkurzyć eh. :confused4:

ja siedzę na stacji... +8st :gwizdanie:

no to szału nima... :naughty:[br]Dopisany: 06 Luty 2010, 10:52_________________________________________________A właśnie mam pytanko.....czy w B6 idzie ściągnąc sam klosz od lampy przedniej?? :mysli:
Opublikowano

A właśnie mam pytanko.....czy w B6 idzie ściągnąc sam klosz od lampy przedniej?? :mysli:

sam tego nie zrobisz... musisz lampę rozkleić...

Opublikowano

A kto mi pomoże ustawić lewy spryskiwacz, bo nie mam pojęcia jak to zrobic i czym. Na podniesionej masce nie , na opuszczonej też nie.... :sick3:

Opublikowano

A właśnie mam pytanko.....czy w B6 idzie ściągnąc sam klosz od lampy przedniej?? :mysli:

sam tego nie zrobisz... musisz lampę rozkleić...

aaaa eeee szkoda bawienia ale dzięki :)
Opublikowano

Jak wam dzionek się zaczął ?? :cool1:

Fatalnie... Miałem niepisaną pobudkę o 8.30 po 5h snu po pracy... :/

Opublikowano

lagadula: a o co Ci dokladnie chodzilo z tym komentarzem na racingforum ?

Opublikowano

lagadula: a o co Ci dokladnie chodzilo z tym komentarzem na racingforum ?

Że to gra nie warta świeczki, tym bardziej w takim nowym aucie jak twoje, bo aby to zrobić porządnie trzeba by duzo nowyh rzeczy kupić. Poza tym to nie będzie oryginał, więc pewnie nie bedzie bez awaryjne.

Dlatego ja szukałem tylko quattro.

Opublikowano

lagadula: a o co Ci dokladnie chodzilo z tym komentarzem na racingforum ?

Że to gra nie warta świeczki, tym bardziej w takim nowym aucie jak twoje, bo aby to zrobić porządnie trzeba by duzo nowyh rzeczy kupić. Poza tym to nie będzie oryginał, więc pewnie nie bedzie bez awaryjne.

Dlatego ja szukałem tylko quattro.

ale nie mam innego wyjscia skoro napalilem sie na Quattro, a auta nie chce zmieniac

a ten Twoj komentarz mogles inaczej ujac, bo ten nie byl za bardzo mily

Opublikowano

O nie miał być nie miły tylko wesoły.

Ile masz kasy na tą przeróbkę

Opublikowano

bede sie decydowal na ta przerobke jesli kwota calosci Mnie nie zniecheci, jeszcze nie myslalem o konkretnej granicy, zalezy jak tanio uda sie czesci zalatwic

Opublikowano

A kto mi pomoże ustawić lewy spryskiwacz, bo nie mam pojęcia jak to zrobic i czym. Na podniesionej masce nie , na opuszczonej też nie.... :sick3:

przywieź na spota szpilkę i pełen zbiornik płynu do sprysków to Ci ustawię :) jeśli nie są inne niż moje...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.