Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a powim Wam że też piwko bym sobie wysiorbał :mysli: a w chacie tylko woda :kwasny:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a browarka sącze naughty

no to przemko ile juz padło? :beer1:

miałem tylko jednego :kwasny: może mi podrzucisz jakiś czteropak :naughty:

:polew: nie do rady bo ja juz jestem po 5 :beer1: :banan2:

Opublikowano

a browarka sącze naughty

no to przemko ile juz padło? :beer1:

miałem tylko jednego :kwasny: może mi podrzucisz jakiś czteropak :naughty:

:polew: nie do rady bo ja juz jestem po 5 :beer1: :banan2:

to ładnie doisz :naughty:
Opublikowano

a powim Wam że też piwko bym sobie wysiorbał :mysli: a w chacie tylko woda :kwasny:

Ilona mi zaraz przyniesie piwko bo idzie do sklepu :naughty:

Opublikowano

a browarka sącze naughty

no to przemko ile juz padło? :beer1:

miałem tylko jednego :kwasny: może mi podrzucisz jakiś czteropak :naughty:

:polew: nie do rady bo ja juz jestem po 5 :beer1: :banan2:

ale jak chcesz to cos sie wymysli :cool1:
Opublikowano

a powim Wam że też piwko bym sobie wysiorbał :mysli: a w chacie tylko woda :kwasny:

Ilona mi zaraz przyniesie piwko bo idzie do sklepu :naughty:

to niech też dla mnie weźmie :gwizdanie: czekam :cool1:
Opublikowano

a powim Wam że też piwko bym sobie wysiorbał :mysli: a w chacie tylko woda :kwasny:

Ilona mi zaraz przyniesie piwko bo idzie do sklepu :naughty:

to niech też dla mnie weźmie :gwizdanie: czekam :cool1:

myslałem ze nie pijesz

Opublikowano

to niech też dla mnie weźmie :gwizdanie: czekam :cool1:

Madas :shocked:

normalnie święto lasu - zapiszcie te date w kalendarzu :decayed:

Opublikowano

Ale mi kurw....smaku narobiliście :wallbash:

Opublikowano

ale kufa zacytowałem :polew: :polew:

Opublikowano

a browarka sącze naughty

no to przemko ile juz padło? :beer1:

ale jak chcesz to cos sie wymysli :cool1:

miałem tylko jednego :kwasny: może mi podrzucisz jakiś czteropak :naughty:

:polew: nie do rady bo ja juz jestem po 5 :beer1: :banan2:

jak masz kierowce i za dużo waluty to wbijaj do mnie :naughty:

Opublikowano

a browarka sącze naughty

no to przemko ile juz padło? :beer1:

miałem tylko jednego :kwasny: może mi podrzucisz jakiś czteropak :naughty:

:polew: nie do rady bo ja juz jestem po 5 :beer1: :banan2:

to ładnie doisz :naughty:

:polew: no co ty ja tak od czasu do czasu :gwizdanie:

Opublikowano

a powim Wam że też piwko bym sobie wysiorbał :mysli: a w chacie tylko woda :kwasny:

Ilona mi zaraz przyniesie piwko bo idzie do sklepu :naughty:

to niech też dla mnie weźmie :gwizdanie: czekam :cool1:

ok... jak wróci to Ci dam znać i przyjedziesz po nie... a jak nie to ja wypije :naughty:[br]Dopisany: 05 Luty 2010, 21:05_________________________________________________

to ładnie doisz :naughty:

:polew: no co ty ja tak od czasu do czasu :gwizdanie:

od czasu aż się jedno skończy do czasu aż otworzysz następne? :cool1::decayed:[br]Dopisany: 05 Luty 2010, 21:06_________________________________________________

Madas :shocked:

normalnie święto lasu - zapiszcie te date w kalendarzu :decayed:

On już stary ochlej się zrobił... już nawet 3 może wypić i stoi :decayed:

Opublikowano

ale kufa zacytowałem :polew: :polew:

przecież dobrze zacytowałeś :mysli:

Opublikowano

a browarka sącze naughty

no to przemko ile juz padło? :beer1:

ale jak chcesz to cos sie wymysli :cool1:

miałem tylko jednego :kwasny: może mi podrzucisz jakiś czteropak :naughty:

:polew: nie do rady bo ja juz jestem po 5 :beer1: :banan2:

jak masz kierowce i za dużo waluty to wbijaj do mnie :naughty:

nie do rady nie mam kierowcy :kwasny:[br]Dopisany: 05 Luty 2010, 21:09_________________________________________________

Ruskie po paru głębszych :decayed:

Tylko w Rosji 8 - Ruskie Zarty [Mam talent]

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: co za luj :polew:

Opublikowano

ale palnął na blachę :shocked::polew: :polew:

Opublikowano

od czasu aż się jedno skończy do czasu aż otworzysz następne? cool1

:polew: powiedzmy [br]Dopisany: 05 Luty 2010, 21:13_________________________________________________cycu to wpadniesz jutro :cool1:[br]Dopisany: 05 Luty 2010, 21:20_________________________________________________

od czasu aż się jedno skończy do czasu aż otworzysz następne? cool1

:polew: powiedzmy [br]Dopisany: 05 Luty 2010, 21:13_________________________________________________cycu to wpadniesz jutro :cool1:

mam do ciebie płyte :naughty:

Opublikowano

wpadne cycku... jeszcze zadzwonie przed przyjazdem :cool1:

ale cisza :gwizdanie: wszyscy chyba na browarka polecieli :beer1:

Opublikowano

ja robie zupę :cool1:

cześć Madbar :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.