Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poezja płynie :naughty:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siemka :hi:

:gwizdanie:

cześć Przemek :hi:

co tam u Ciebie :)

a browarka sącze :naughty:

widze ze drążycie temat "śniegowego"... stawka się troche zmieniła :shocked:

Opublikowano
:hi: siema wszytkim
Opublikowano

No to się już nie dziwie skad 3951 stron w dziale WLKP. :blink: Mistrzowie spamu i offa :naughty::tongue4:

Jaki tam spam :tongue4:

My tu poważne dyskusje przeprowadzamy, komisje hazardowe się chowają :decayed::polew:

Opublikowano

:hi: siema wszytkim

siemka :hi:

siemka :hi:

:gwizdanie:

cześć Przemek :hi:

co tam u Ciebie :)

a browarka sącze :naughty:

widze ze drążycie temat "śniegowego"... stawka się troche zmieniła :shocked:

nie nie ... to rozmowa o zupełnie czymś innym :)

Opublikowano

UWAGA!!! SPRAWDZENIE STANU TECHNICZNEGO POJAZDU DLA OSÓB Z FORUM - FREE!!! ważne do odwołania

a co sprawdzasz? :cool1:

hamulce (20zł), zawieszenie (20zł), amorki (14zł/oś), światła (14zł) - (normalne ceny)

jak przyjedzie jakaś fajna pani to mogę jeszcze zerknąć czy nie ma wycieków :naughty: za free of kors :gwizdanie:

a gdzie jej będziesz patrzył czy nie cieknie :polew:

a co Cie to intererere :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi: siema wszytkim

siemka :hi:

siemka :hi:

:gwizdanie:

cześć Przemek :hi:

co tam u Ciebie :)

a browarka sącze :naughty:

widze ze drążycie temat "śniegowego"... stawka się troche zmieniła :shocked:

nie nie ... to rozmowa o zupełnie czymś innym :)

a to nie wnikam :decayed:

Opublikowano

lagadula - dzięki Tobie w Poznaniu będziemy mieć komplet esek :decayed: B5, B6, B7 i B8 :kox:

a tak BTW to ja jestem wychowankiem Śródeckiego ale tylko z ZSS :wink4: dzięki niemu miałem okazje poznać dawno temu obecnego prezesa AW Roberta Werle :)

Opublikowano

UWAGA!!! SPRAWDZENIE STANU TECHNICZNEGO POJAZDU DLA OSÓB Z FORUM - FREE!!! ważne do odwołania

moje czarne szybki u Ciebie przejda :mysli:

Opublikowano

:hi:

cześć Maciek :hi: dogadaliście sobie już wyjazd z Bartkiem ?
Opublikowano

UWAGA!!! SPRAWDZENIE STANU TECHNICZNEGO POJAZDU DLA OSÓB Z FORUM - FREE!!! ważne do odwołania

moje czarne szybki u Ciebie przejda :mysli:

:polew: dobre

Opublikowano

UWAGA!!! SPRAWDZENIE STANU TECHNICZNEGO POJAZDU DLA OSÓB Z FORUM - FREE!!! ważne do odwołania

moje czarne szybki u Ciebie przejda :mysli:

pogadamy F2F :cool1:

Opublikowano

UWAGA!!! SPRAWDZENIE STANU TECHNICZNEGO POJAZDU DLA OSÓB Z FORUM - FREE!!! ważne do odwołania

moje czarne szybki u Ciebie przejda :mysli:

właśnie jak to jest z tymi szybkami?? ja mam również z przodu po bokach przyciemnione....ale jak narazie wszystko ok :good: nie miałem problemów jak drogóweczka mnie zatrzymywała oraz na przeglądzie....
Opublikowano

Widzę że zapowiada się ciekawie. Dzieki bogu sprzedałem to BMW... Tam sami lansiarze z E46fest.pl są...

Już mi się podoba atmosfera u Was :)

Opublikowano

zależy ile % przepuszczalności :)

Opublikowano

UWAGA!!! SPRAWDZENIE STANU TECHNICZNEGO POJAZDU DLA OSÓB Z FORUM - FREE!!! ważne do odwołania

moje czarne szybki u Ciebie przejda :mysli:

:polew: dobre

z czego ta radość :bicz2:

:polew:

Opublikowano

ale tu dzisiaj urwał :decayed:

Opublikowano

zależy ile % przepuszczalności :)

a zebym to ja wiedział ha :gwizdanie: jak kupiłem to już były :cool1:

Mam jakąs nalepke z numerem na nich i dodatkowy dokument z nazwą foli.

Opublikowano

Widzę że zapowiada się ciekawie. Dzieki bogu sprzedałem to BMW... Tam sami lansiarze z E46fest.pl są...

Już mi się podoba atmosfera u Was :)

tylko się cieszyć .... jak kiedyś wszedłem to właśnie odniosłem takie samo wrażenie że nie ma tu jakiegoś lansu a jeśli jest to z taktem i umiarem ...[br]Dopisany: 05 Luty 2010, 20:40_________________________________________________Jakub nie masz czasem białej esy kombi ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.