Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

UWAGA!!! SPRAWDZENIE STANU TECHNICZNEGO POJAZDU DLA OSÓB Z FORUM - FREE!!! ważne do odwołania

moje czarne szybki u Ciebie przejda :mysli:

właśnie jak to jest z tymi szybkami?? ja mam również z przodu po bokach przyciemnione....ale jak narazie wszystko ok :good: nie miałem problemów jak drogóweczka mnie zatrzymywała oraz na przeglądzie....

oficjalnie już dokładnie nie pamiętam ale chyba 85% przepuszczalności światła musi mieć szyba czołowa, a przednie boczne min 75%... jutro mogę dokładnie sprawdzić - miałem 3 lata przerwy ze Stacja wiec musicie wybaczyć :decayed:

pozostałe możesz mieć nawet nieprzeźroczyste - chyba że w tym zakresie też się coś zmieniło...

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

UWAGA!!! SPRAWDZENIE STANU TECHNICZNEGO POJAZDU DLA OSÓB Z FORUM - FREE!!! ważne do odwołania

moje czarne szybki u Ciebie przejda :mysli:

właśnie jak to jest z tymi szybkami?? ja mam również z przodu po bokach przyciemnione....ale jak narazie wszystko ok :good: nie miałem problemów jak drogóweczka mnie zatrzymywała oraz na przeglądzie....

ja z policją jak narazie też nie mimo że z przodu mam smołe :gwizdanie: gorzej z przeglądem zawsze musze sie tłumaczyć :kwasny:

Opublikowano

Widzę że zapowiada się ciekawie. Dzieki bogu sprzedałem to BMW... Tam sami lansiarze z E46fest.pl są...

Już mi się podoba atmosfera u Was :)

tylko się cieszyć .... jak kiedyś wszedłem to właśnie odniosłem takie samo wrażenie że nie ma tu jakiegoś lansu a jeśli jest to z taktem i umiarem ...[br]Dopisany: 05 Luty 2010, 20:40_________________________________________________Jakub nie masz czasem białej esy kombi ?

Czarny avant z pakietem shadow, ciemne szyby, od wczoraj w PŃiu

Opublikowano

UWAGA!!! SPRAWDZENIE STANU TECHNICZNEGO POJAZDU DLA OSÓB Z FORUM - FREE!!! ważne do odwołania

ja z policją jak narazie też nie mimo że z przodu mam smołe :gwizdanie: gorzej z przeglądem zawsze musze sie tłumaczyć :kwasny:

moje czarne szybki u Ciebie przejda :mysli:

właśnie jak to jest z tymi szybkami?? ja mam również z przodu po bokach przyciemnione....ale jak narazie wszystko ok :good: nie miałem problemów jak drogóweczka mnie zatrzymywała oraz na przeglądzie....

To u mnie z przodu po bokach smoly niema....jak lukniesz na fotke to zobaczysz ze jest różnica są ciut jaśniejsze....
Opublikowano

jest taki kolega Nowak_ZG i ten ściąga przy policjantach folie z przednich szybek :decayed::polew:

Opublikowano

zależy ile % przepuszczalności :)

a zebym to ja wiedział ha :gwizdanie: jak kupiłem to już były :cool1:

Mam jakąs nalepke z numerem na nich i dodatkowy dokument z nazwą foli.

foli na przednich bocznych być nie może w ogóle... nawet jak by Ci się na nich papież podpisał to i tak masz negatyw :decayed: a przyciemnienie i tak musi się mieścić w normach... kiedyś jak sobie badałem tak z ciekawości to czołową można było ściemnić o 0.3% a przednie boczne o ok 3%

Opublikowano

UWAGA!!! SPRAWDZENIE STANU TECHNICZNEGO POJAZDU DLA OSÓB Z FORUM - FREE!!! ważne do odwołania

moje czarne szybki u Ciebie przejda :mysli:

:polew: dobre

z czego ta radość :bicz2:

:polew:

z tego jak policje zobaczysz :shocked: szyby w dół :polew:

Opublikowano

jest taki kolega Nowak_ZG i ten ściąga przy policjantach folie z przednich szybek :decayed::polew:

i to chyba z 10 razy ściągał :cool1:
Opublikowano

jest taki kolega Nowak_ZG i ten ściąga przy policjantach folie z przednich szybek :decayed::polew:

i to chyba z 10 razy ściągał :cool1:

jak 2-3 razach bym sobie szczerze podarował

Opublikowano

UWAGA!!! SPRAWDZENIE STANU TECHNICZNEGO POJAZDU DLA OSÓB Z FORUM - FREE!!! ważne do odwołania

ja z policją jak narazie też nie mimo że z przodu mam smołe :gwizdanie: gorzej z przeglądem zawsze musze sie tłumaczyć :kwasny:

moje czarne szybki u Ciebie przejda :mysli:

właśnie jak to jest z tymi szybkami?? ja mam również z przodu po bokach przyciemnione....ale jak narazie wszystko ok :good: nie miałem problemów jak drogóweczka mnie zatrzymywała oraz na przeglądzie....

To u mnie z przodu po bokach smoly niema....jak lukniesz na fotke to zobaczysz ze jest różnica są ciut jaśniejsze....

ja mam wszystkie 70% przyciemnione :confused4:

Opublikowano

z tego jak policje zobaczysz :shocked: szyby w dół :polew:

i w zimę zimny łokieć walisz :decayed:

Opublikowano

UWAGA!!! SPRAWDZENIE STANU TECHNICZNEGO POJAZDU DLA OSÓB Z FORUM - FREE!!! ważne do odwołania

ja z policją jak narazie też nie mimo że z przodu mam smołe :gwizdanie: gorzej z przeglądem zawsze musze sie tłumaczyć :kwasny:

moje czarne szybki u Ciebie przejda :mysli:

właśnie jak to jest z tymi szybkami?? ja mam również z przodu po bokach przyciemnione....ale jak narazie wszystko ok :good: nie miałem problemów jak drogóweczka mnie zatrzymywała oraz na przeglądzie....

To u mnie z przodu po bokach smoly niema....jak lukniesz na fotke to zobaczysz ze jest różnica są ciut jaśniejsze....

ja mam wszystkie 70% przyciemnione :confused4:

ale masz folie ??
Opublikowano

UWAGA!!! SPRAWDZENIE STANU TECHNICZNEGO POJAZDU DLA OSÓB Z FORUM - FREE!!! ważne do odwołania

moje czarne szybki u Ciebie przejda :mysli:

:polew: dobre

z czego ta radość :bicz2:

:polew:

z tego jak policje zobaczysz :shocked: szyby w dół :polew:

cicho bo sie wyda :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no właśnie w zimę może być przesrane z tymi szybami w dół :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

z tego jak policje zobaczysz :shocked: szyby w dół :polew:

i w zimę zimny łokieć walisz :decayed:

UWAGA!!! SPRAWDZENIE STANU TECHNICZNEGO POJAZDU DLA OSÓB Z FORUM - FREE!!! ważne do odwołania

moje czarne szybki u Ciebie przejda :mysli:

:polew: dobre

z czego ta radość :bicz2:

:polew:

z tego jak policje zobaczysz :shocked: szyby w dół :polew:

cicho bo sie wyda :polew: :polew: :polew:

sory cycu :decayed:

Opublikowano

w zimę zimny łokieć walisz

nie no coś tam widać :naughty:[br]Dopisany: 05 Luty 2010, 20:49_________________________________________________

ale masz folie ??

tak folie :)

Opublikowano

w zimę zimny łokieć walisz

nie no coś tam widać :naughty:[br]Dopisany: 05 Luty 2010, 20:49_________________________________________________

ale masz folie ??

tak folie :)

Ja przeszło 2 lata jezdze i odpukac nie miałem problemów.... :good:
Opublikowano

kiedyś sie zastanawiałem jak tu przekombinować żeby szyby można łatwo odciemnić (rozjaśnić w razie w)

i tylko rorety mi przyszły do głowy, nie wiem jakby to sie miało na przednich bocznych ale dałoby zrobić otwory w boczkach tak samo jak z tyłu żeby wyjeżdżały jak szyba elektrycznie.

są takie twarde rolety do kupienia - gdzieś to widziałem

Opublikowano

a browarka sącze naughty

no to przemko ile juz padło? :beer1:

Opublikowano

a browarka sącze naughty

no to przemko ile juz padło? :beer1:

miałem tylko jednego :kwasny: może mi podrzucisz jakiś czteropak :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.