Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

prosto w oczy a gdzie :kox::decayed:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

Hejo :hi:

Cio tam słychać u z motoryzowanych ??

Ja już w domu...dzisiaj niuni ała robiłem...Odprysk mi się zrobił na lakierze przy nadkolu z tyłu. Ale naszczęscie mam lakier :) i zakropliłem :):good:

Opublikowano

:gwizdanie:

Opublikowano

:gwizdanie:

Cio Azunia?? niudzisz się ?? :wink4:
Opublikowano

:gwizdanie:

Cio Azunia?? niudzisz się ?? :wink4:

nie, szukam co by do moderatora zgłosić :naughty:
Opublikowano

S4 w końcu w domku. Jesli nie macie nic przeciwko, chętnie wpadnę w niedzielę na spot :hi:

Opublikowano

S4 w końcu w domku. Jesli nie macie nic przeciwko, chętnie wpadnę w niedzielę na spot :hi:

Bardzo chętnie, zapraszamy :decayed:
Opublikowano

No to świetnie, ale widzę ze 14 lutego planujecie, kurcze nie wiem czy bedę. Nie spotykacie się co niedzielę ?

Opublikowano

No to świetnie, ale widzę ze 14 lutego planujecie, kurcze nie wiem czy bedę. Nie spotykacie się co niedzielę ?

21 jest spocik :wink4:
Opublikowano

No to świetnie, ale widzę ze 14 lutego planujecie, kurcze nie wiem czy bedę. Nie spotykacie się co niedzielę ?

21 kolego jest spot teraz :)[br]Dopisany: 05 Luty 2010, 19:46_________________________________________________

No to świetnie, ale widzę ze 14 lutego planujecie, kurcze nie wiem czy bedę. Nie spotykacie się co niedzielę ?

21 jest spocik :wink4:

racja :decayed:

Opublikowano

No to świetnie, ale widzę ze 14 lutego planujecie, kurcze nie wiem czy bedę. Nie spotykacie się co niedzielę ?

Wszystko jest w pierwszym poście, miało być wstępnie w walentynki ale zostało przegłosowane na 21.02
Opublikowano

S4 w końcu w domku. Jesli nie macie nic przeciwko, chętnie wpadnę w niedzielę na spot :hi:

będzie bardzo miło .... tylko to 21 lutego w niedzielę jak coś :good: :good: :good:

Opublikowano

S4 w końcu w domku. Jesli nie macie nic przeciwko, chętnie wpadnę w niedzielę na spot :hi:

będzie bardzo miło .... tylko to 21 lutego w niedzielę jak coś :good: :good: :good:

niezapomnij zabrać drobne na dostęp do słowa bo Madas kasuje :gwizdanie: :kox:
Opublikowano

S4 w końcu w domku. Jesli nie macie nic przeciwko, chętnie wpadnę w niedzielę na spot :hi:

będzie bardzo miło .... tylko to 21 lutego w niedzielę jak coś :good: :good: :good:

Madas usuń może już tą ankietę, bo już chyba wiadomo kiedy spot, jeszcze ktoś się na prawdę pomyli i przyjedzie w walentynki :gwizdanie:

:polew::wink4:

Opublikowano

S4 w końcu w domku. Jesli nie macie nic przeciwko, chętnie wpadnę w niedzielę na spot :hi:

będzie bardzo miło .... tylko to 21 lutego w niedzielę jak coś :good: :good: :good:

niezapomnij zabrać drobne na dostęp do słowa bo Madas kasuje :gwizdanie: :kox:

nie nie .... zatrudniłem Drosdka :naughty::polew:

Opublikowano

S4 w końcu w domku. Jesli nie macie nic przeciwko, chętnie wpadnę w niedzielę na spot :hi:

będzie bardzo miło .... tylko to 21 lutego w niedzielę jak coś :good: :good: :good:

niezapomnij zabrać drobne na dostęp do słowa bo Madas kasuje :gwizdanie: :kox:

Jak mi zostanie coś z kasy na paliwo (4.2 v8 :kox:) to wezmę. Tak na poważnie, jest czas żeby przygotować owieczkę :)

Opublikowano

Madas usuń może już tą ankietę, bo już chyba wiadomo kiedy spot, jeszcze ktoś się na prawdę pomyli i przyjedzie w walentynki :gwizdanie:

:polew::wink4:

się robi :)

Opublikowano

S4 w końcu w domku. Jesli nie macie nic przeciwko, chętnie wpadnę w niedzielę na spot :hi:

będzie bardzo miło .... tylko to 21 lutego w niedzielę jak coś :good: :good: :good:

niezapomnij zabrać drobne na dostęp do słowa bo Madas kasuje :gwizdanie: :kox:

nie nie .... zatrudniłem Drosdka :naughty::polew:

ja też kasuje, 5zł od koła, więc lepiej rowerem przyjeżdżajcie :gwizdanie:
Opublikowano

S4 w końcu w domku. Jesli nie macie nic przeciwko, chętnie wpadnę w niedzielę na spot :hi:

będzie bardzo miło .... tylko to 21 lutego w niedzielę jak coś :good: :good: :good:

niezapomnij zabrać drobne na dostęp do słowa bo Madas kasuje :gwizdanie: :kox:

nie nie .... zatrudniłem Drosdka :naughty::polew:

ile mu płacisz na godzine ?? :naughty: czy na akord ? :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.