Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć Chłopcy :decayed::wink4::hi:

Coś malutko wczoraj napisaliście jak sobie poszłam...

Hej Azunia :naughty::wink4::rose:

Cześć Rako :rolleyes:

co porabiasz?

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Cześć Chłopcy :decayed::wink4::hi:

Coś malutko wczoraj napisaliście jak sobie poszłam...

Hej Azunia :naughty::wink4::rose:

Cześć Rako :rolleyes:

co porabiasz?

A właśnie kaweczke pije :kawa::)

Za jakąś godzinke odpalam smoka i mykam do dziadka pomóc mu tam troche z porządkami ;)

A co u Ciebie ??

Opublikowano

nic sie nie pojeb... spragnionemu... na mysli :)

Rako kto to mial do mnie uderzac w sprawie alu ??

no arekkruk...bynajmniej jest zainteresowany prawda arek ??

ano oka... to w takim razie czekam... za 2 tygodnie będę w Gostyniu to zrobię zdjęcia :)

Opublikowano

A co u Ciebie ??

Ja piję Pepsi :rolleyes:

Mam parę spraw do ogarnięcia i dalej będę na forum pełnić służbę, ale dzisiaj nie będę tak długo jak wczoraj....

Opublikowano

A co u Ciebie ??

Ja piję Pepsi :rolleyes:

Mam parę spraw do ogarnięcia i dalej będę na forum pełnić służbę, ale dzisiaj nie będę tak długo jak wczoraj....

Ano sprawy trzeba poogarniać :wink4:
Opublikowano

nic sie nie pojeb... spragnionemu... na mysli :)

Rako kto to mial do mnie uderzac w sprawie alu ??

no arekkruk...bynajmniej jest zainteresowany prawda arek ??

Prawda, prawda... Tylko to dopiero na wiosne i zobaczymy jak będę z finansami wyglądał bo jeszcze oponki trzeba będzie letnie kupić...[br]Dopisany: 05 Luty 2010, 10:06_________________________________________________

Cześć Chłopcy :decayed::wink4::hi:

Coś malutko wczoraj napisaliście jak sobie poszłam...

Dzień dobry Pani...

Wczoraj coś wszyscy się szybko zwinęli...

Opublikowano

nic sie nie pojeb... spragnionemu... na mysli :)

Rako kto to mial do mnie uderzac w sprawie alu ??

no arekkruk...bynajmniej jest zainteresowany prawda arek ??

Prawda, prawda... Tylko to dopiero na wiosne i zobaczymy jak będę z finansami wyglądał bo jeszcze oponki trzeba będzie letnie kupić...

Ja też na wiosne alu będe kupywał....ale te ori zostawie na zimóweczki.....
Opublikowano

Tak patrzyłem kto tu najmłodszy w klubie....już myślałem że tylko ja :shocked: ale nie jest źle bo piechol też mam 22 :good:

Są młodsi rako także ze spokojem :embarrassed:

A tak wogóle to powitać od rana wszystkich :hi:

Opublikowano

A powiedzcie mi jak będe kupywał alu....to wszystkie dane typu rozstawu jakie mam u niuni znajde w instrukcji ??

Opublikowano

A tak wogóle to powitać od rana wszystkich :hi:

:hi::decayed:[br]Dopisany: 05 Luty 2010, 10:10_________________________________________________

A powiedzcie mi jak będe kupywał alu....to wszystkie dane typu rozstawu jakie mam u niuni znajde w instrukcji ??

napewno Ci doradzimy :decayed:

5x112 :)

Opublikowano

Tak patrzyłem kto tu najmłodszy w klubie....już myślałem że tylko ja :shocked: ale nie jest źle bo piechol też mam 22 :good:

Są młodsi rako także ze spokojem :embarrassed:

A tak wogóle to powitać od rana wszystkich :hi:

Siema Siema :hi:
Opublikowano

A powiedzcie mi jak będe kupywał alu....to wszystkie dane typu rozstawu jakie mam u niuni znajde w instrukcji ??

rozstaw 5x112, a szerokość i ET to już osobna sprawa, pokażesz na forum to się coś poradzi :wink4:

Opublikowano

A powiedzcie mi jak będe kupywał alu....to wszystkie dane typu rozstawu jakie mam u niuni znajde w instrukcji ??

rozstaw 5x112, a szerokość i ET to już osobna sprawa, pokażesz na forum to się coś poradzi :wink4:

Aaaa spoko :):good:
Opublikowano

A powiedzcie mi jak będe kupywał alu....to wszystkie dane typu rozstawu jakie mam u niuni znajde w instrukcji ??

rozstaw 5x112, a szerokość i ET to już osobna sprawa, pokażesz na forum to się coś poradzi :wink4:

To i pewnie ja skorzystam z porad... ;)

Opublikowano

A powiedzcie mi jak będe kupywał alu....to wszystkie dane typu rozstawu jakie mam u niuni znajde w instrukcji ??

rozstaw 5x112, a szerokość i ET to już osobna sprawa, pokażesz na forum to się coś poradzi :wink4:

To i pewnie ja skorzystam z porad... ;)

:good:
Opublikowano

A powiedzcie mi jak będe kupywał alu....to wszystkie dane typu rozstawu jakie mam u niuni znajde w instrukcji ??

rozstaw 5x112, a szerokość i ET to już osobna sprawa, pokażesz na forum to się coś poradzi :wink4:

wiem wiem... lamerskie pytanie, ale może ktoś w skrócie wyjaśnić o co chodzi z tą szerokością ET ?? na co to ma wpływ ??

Arekkruk ja rozumiem i się z tym nie pali... do wiosny jeszcze troszkę więc luz...

Opublikowano

A powiedzcie mi jak będe kupywał alu....to wszystkie dane typu rozstawu jakie mam u niuni znajde w instrukcji ??

rozstaw 5x112, a szerokość i ET to już osobna sprawa, pokażesz na forum to się coś poradzi :wink4:

wiem wiem... lamerskie pytanie, ale może ktoś w skrócie wyjaśnić o co chodzi z tą szerokością ET ?? na co to ma wpływ ??

Arekkruk ja rozumiem i się z tym nie pali... do wiosny jeszcze troszkę więc luz...

Za dużo by tłumaczyć, poczytaj tutaj: http://www.a4-klub.pl/smf/znaczenie_et_felgi-t5262.0.html
Opublikowano

kiedyś widziałem fajne połączenie czarnego z chromem :naughty:

ale teraz tak lukałem i narazie nie widze już ich... :confused4:

Wogóle jak będe brał to raczej 15.....chce zachować raczej wysoki profil opony.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.