Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pytałem Kocara o koszt millteka czterorurowego :P 10500 za sprowadzenie plus montaż.

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A o ile taki program podniesie zużycie paliwa??

teoretycznie nie podnosi

Opublikowano

a praktycznie? Niemożliwe, że ma sie prawie 100 koni więcej z powietrza..

Opublikowano

u Mnie podnioslo prawie 50 KM i pali tyle co palilo

u Bartka chyba tez nie ma za bardzo roznicy, tak mysle :)

Opublikowano

A o co chodzi z Auto Premium? Dlaczego uważasz ich za złodziei i oszustów? Nie pierwsze auto tam serwisuję, chciałbym wiedzieć, na czym mnie oszukują.

Opublikowano

A ja mam takie pytanko poza tematem ;P Ile kosztuje program do S4 i o ile podniesie on moc?

Kuredu do B8 płacił w Auto Premium chyba 6000zl brutto i ma gwarancje :wink4:

ta.. ? 6 k zaplacil ? :thumbdown: w normalnym zkaladzie by wzieli maks 2 k

ale auto ma na firmę a dzięki sofcie w ASO ma gwarancje...

Opublikowano

korzystalem z ich uslug 2 razy, raz tylko na przegladzie bylo ok, drugim razem zostawilem autko na troche dluzsza naprawe, autko stalo u nich kolo miesiaca (naprawa blacharska, delikatna), po odebraniu autka mialem dodatkowa zj***na turbine i nawigacje.. i oni oczywiscie umywali rece, ze nie dotylaki sie nawet do tego..[br]Dopisany: 04 Luty 2010, 23:09_________________________________________________i jeszcze kilka niedociagniec tamtej naprawy, ktorych juz nie chce Mi sie ciagnac miesiacami i przeciaganiem z ich strony

Opublikowano

a praktycznie? Niemożliwe, że ma sie prawie 100 koni więcej z powietrza..

u Vario po chipie 2.0TDi 140KM zrobione na 167KM chyba palił średnio litr mniej niż przed :)

Opublikowano

No.. co do Auto Premium to też mogę coś poopowiadać, ale to nie na kompa.. powiedziałbym, że na spocika 21 lutego w KC :)

Opublikowano

A o ile taki program podniesie zużycie paliwa??

zmniejszy zużycie paliwa .... tak jest u większości ... u Kuredu tak samo :)
Opublikowano

Autko kupowalem w salonie, od nowosci serwisowalem w Kaliszu, pozniej Mi podpadli, chcialem wyprobowac w Poznaniu, tez nie podpasowalo..

Podsumowujac, serwisy Audi w naszym rejonie, wedlug Mnie, sa do d*py.

Wciaz mam na wzor Garcarka.. :cool1:

Opublikowano

w całej polsce z tego co słyszę :kwasny:[br]Dopisany: 04 Luty 2010, 23:17_________________________________________________idę w kimono ... do jutra koledzy :hi:

Opublikowano

w całej polsce z tego co słyszę :kwasny:[br]Dopisany: 04 Luty 2010, 23:17_________________________________________________idę w kimono ... do jutra koledzy :hi:

mozliwe.. od dawna marzy Mi sie salon Audi Garcarka :naughty:

Opublikowano

w całej polsce z tego co słyszę :kwasny:[br]Dopisany: 04 Luty 2010, 23:17_________________________________________________idę w kimono ... do jutra koledzy :hi:

ja też mykam narazie :hi:

Opublikowano

tez lece spac, bo wstaje o 4:50 :)[br]Dopisany: 04 Luty 2010, 23:24_________________________________________________do jutra :hi:

Opublikowano

Apropo dyskusji o Auto Premium to widzę, że będize żywa ;) To widzimy się 21 ;)

Opublikowano

SIEMA!

Opublikowano

SIEMA!

znowu jakiś tutorial wpadłeś dokończyć? :cool1:

Opublikowano

Heeh nie, po prostu się za Wami stęskniłem :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.