Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

klub zmieniliście i amerykańskim plastikiem się jaracie ?

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kumpel z Poznania ma takie cos

ACFD3D.jpg

Podstawową jednostką napędową dla samochodu był silnik 383 CID (6.3 L) Roadrunner V8 o mocy 335 HP i momencie obrotowym równym 576 nm (425 ft.lbf). BIGBLOCK

Opublikowano

ford-mustang-shelby-gt500-eleonora.jpg

:> :slina:

ten jest kox :kox:

Opublikowano

:> 1969shelbymustanggt500eleanor.jpg

Opublikowano

klub zmieniliście i amerykańskim plastikiem się jaracie ?

A to wszystko przez tego co temat zaczął !! spalić go !! :evil:

:shocked: :gwizdanie:

Opublikowano

Za dodatkowe 714 $ istniała możliwość motoru 426 CID Hemi o mocy 425 HP i momencie obrotowym wynoszącym 664 nm (490 ft.lbf). W połączeniu z niską masą pojazdu, sprawiało to że sześcioosobowy Plymouth Road Runner był w stanie pokonać dystans 1/4 mili w czasie 13.4 s przy prędkości końcowej 169 km/h (105 mph). :kox:

Opublikowano

Rako na stos się wybierasz?? :polew: :polew:

Opublikowano

klub zmieniliście i amerykańskim plastikiem się jaracie ?

tak bajerzymy sobie o mustangach ... nie lubisz :cool1:

Opublikowano

kumpel z Poznania ma takie cos

ACFD3D.jpg

Podstawową jednostką napędową dla samochodu był silnik 383 CID (6.3 L) Roadrunner V8 o mocy 335 HP i momencie obrotowym równym 576 nm (425 ft.lbf). BIGBLOCK

w czarnym kolorze :mysli: ?

Opublikowano

nie cabrio :no:[br]Dopisany: 04 Luty 2010, 21:45_________________________________________________

kumpel z Poznania ma takie cos

ACFD3D.jpg

Podstawową jednostką napędową dla samochodu był silnik 383 CID (6.3 L) Roadrunner V8 o mocy 335 HP i momencie obrotowym równym 576 nm (425 ft.lbf). BIGBLOCK

w czarnym kolorze :mysli: ?

czerwonym... identyczny jak na foto

Opublikowano

ale zobacz cenę...

Opublikowano
:kox:
Opublikowano

nie cabrio :no:[br]Dopisany: 04 Luty 2010, 21:45_________________________________________________

kumpel z Poznania ma takie cos

ACFD3D.jpg

Podstawową jednostką napędową dla samochodu był silnik 383 CID (6.3 L) Roadrunner V8 o mocy 335 HP i momencie obrotowym równym 576 nm (425 ft.lbf). BIGBLOCK

w czarnym kolorze :mysli: ?

czerwonym... identyczny jak na foto

To ja tym czerwonym poproszę o chociaż ćwiartkę za kółkiem...

Opublikowano

ale zobacz cenę...

kruczek stać Cię :gwizdanie:
Opublikowano

ale zobacz cenę...

kruczek stać Cię :gwizdanie:

może kiedyś...

Dobrze, że za marzenia nie biją... :>

Opublikowano

ja jednak zostanę póki co przy Audi :kox: :kox:

Opublikowano

ja jednak zostanę póki co przy Audi :kox: :kox:

Taaaa :) dokładnie :good:
Opublikowano

Zmykam Panowie, może jeszcze tu wpadnę dzisiaj na momencik, ale w razie czego to do jutra :decayed:

Miłego wieczora :decayed:

Nie piszcie więcej niż 10 stron bo mi się jutro czytać więcej nie będzie chciało :wink4:

:hi:

Opublikowano

Zmykam Panowie, może jeszcze tu wpadnę dzisiaj na momencik, ale w razie czego to do jutra :decayed:

Miłego wieczora :decayed:

Nie piszcie więcej niż 10 stron bo mi się jutro czytać więcej nie będzie chciało :wink4:

:hi:

Milusiej nocki :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.