Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a Nikus mi mówił że na spocie nawijałem namaxa :polew: :polew:

ja jak się zjawiłem na spocie to bałem się odzywać... świeżak to niewiele ma do powiedzenia...

potem to nawet nie było kiedy się odezwać bo taki Madas czy kto tam to cały czas miał nawijkę :P

no chciałem żebyście czuli się swojsko ... i żeby nudą nie wiało :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a Nikus mi mówił że na spocie nawijałem namaxa :polew: :polew:

ja jak się zjawiłem na spocie to bałem się odzywać... świeżak to niewiele ma do powiedzenia...

potem to nawet nie było kiedy się odezwać bo taki Madas czy kto tam to cały czas miał nawijkę :P

no chciałem żebyście czuli się swojsko ... i żeby nudą nie wiało :polew: :polew: :polew:

tak tak... myślałem, że będę musiał płacić za głos :P

Opublikowano

a Nikus mi mówił że na spocie nawijałem namaxa :polew: :polew:

ja jak się zjawiłem na spocie to bałem się odzywać... świeżak to niewiele ma do powiedzenia...

potem to nawet nie było kiedy się odezwać bo taki Madas czy kto tam to cały czas miał nawijkę :P

Ty się niemartw drosdek.....ja tak samo nic chyba nie będe mówił .... :shocked:
Opublikowano

Jak tak dalej będzie to przydałby się jakiś czat :>

po co ci czat :wallbash:

poznańskie wystarczają :kox:

tylko jak tak dalej będzie wiary przybywac to jest pare opcji....albo ja nie nadąże albo przeglądarka sie spierdol...od odświeżania ciągłego :D

spokojnie ...niegdyś pisało tu kilkanaście osób razem :naughty::evil:

kto tak w ogóle ma największy staż tutaj na Poz. :mysli:

oj ja gdzieś na szarym końcu ;(

nie martw sie ja tez :gwizdanie:

Opublikowano

a Nikus mi mówił że na spocie nawijałem namaxa :polew: :polew:

ja jak się zjawiłem na spocie to bałem się odzywać... świeżak to niewiele ma do powiedzenia...

potem to nawet nie było kiedy się odezwać bo taki Madas czy kto tam to cały czas miał nawijkę :P

no chciałem żebyście czuli się swojsko ... i żeby nudą nie wiało :polew: :polew: :polew:

tak tak... myślałem, że będę musiał płacić za głos :P

wezmę to pod uwagę w przyszłości :naughty::kox:

Opublikowano

kto tak w ogóle ma największy staż tutaj na Poz. :mysli:

Adas :)

pytałem o tą płyte pod silnik do Ciebie...można kupić bez problemu, cena standart czyli paczka :naughty:

Opublikowano

kto tak w ogóle ma największy staż tutaj na Poz. :mysli:

Adas :)

pytałem o tą płyte pod silnik do Ciebie...można kupić bez problemu, cena standart czyli paczka :naughty:

ooo dzięki wielkie ...
Opublikowano
:wallbash: nie no podsunąłem mu pomysł na łatwy zarobek ;(
Opublikowano

to nie jest źle :naughty:

Opublikowano

:wallbash: nie no podsunąłem mu pomysł na łatwy zarobek ;(

o żesz ....a ja przed wypłatą .... :wallbash:
Opublikowano

:wallbash: nie no podsunąłem mu pomysł na łatwy zarobek ;(

o żesz ....a ja przed wypłatą .... :wallbash:

Ty dużo gadasz to nawet nie zarobisz na to co wygadasz :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:wallbash: nie no podsunąłem mu pomysł na łatwy zarobek ;(

o żesz ....a ja przed wypłatą .... :wallbash:

Ty dużo gadasz to nawet nie zarobisz na to co wygadasz :polew: :polew: :polew:

a no .... muszę stawkę ustalić ... tylko nie wiem czy od słowa czy od zdania płatność :mysli:

Opublikowano

od litery :kox:

ja mogę być skarbnikiem :)

kto się pisze na liczącego ?? :wink4:

Opublikowano

:wallbash: nie no podsunąłem mu pomysł na łatwy zarobek ;(

o żesz ....a ja przed wypłatą .... :wallbash:

Ty dużo gadasz to nawet nie zarobisz na to co wygadasz :polew: :polew: :polew:

tu może troche gadam ale na spocie to raczej będzie cinko :gwizdanie:
Opublikowano

od litery :kox:

ja mogę być skarbnikiem :)

kto się pisze na liczącego ?? :wink4:

ja pozwolę sobie być liczącym, skarbnikiem i wydającym :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

nie dosyć, że chce zarabiać na kumplach z grupy to jeszcze nie obniża bezrobocia :)

Opublikowano

nie dosyć, że chce zarabiać na kumplach z grupy to jeszcze nie obniża bezrobocia :)

ok zatrudniam Cię :gwizdanie:

Opublikowano

nie dosyć, że chce zarabiać na kumplach z grupy to jeszcze nie obniża bezrobocia :)

ok zatrudniam Cię :gwizdanie:

na PW podam stawkę :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

nie dosyć, że chce zarabiać na kumplach z grupy to jeszcze nie obniża bezrobocia :)

ok zatrudniam Cię :gwizdanie:

na PW podam stawkę :polew: :polew: :polew:

nie no wal śmiało publicznie .... :polew: :polew:

Opublikowano

nie dosyć, że chce zarabiać na kumplach z grupy to jeszcze nie obniża bezrobocia :)

ok zatrudniam Cię :gwizdanie:

na PW podam stawkę :polew: :polew: :polew:

można by dawać na kreche.....a później tylko by sie ściągało :baseball:

:>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.