Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cześć :hi:

widze że znowu napykaliście pare stron od rańca :naughty:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak tak dalej będzie to przydałby się jakiś czat :>

Opublikowano

cześć :hi:

widze że znowu napykaliście pare stron od rańca :naughty:

a tam takie wypociny :rolleyes::polew:

Opublikowano

cześć :hi:

widze że znowu napykaliście pare stron od rańca :naughty:

czytaj, czytaj :naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

cześć :hi:

widze że znowu napykaliście pare stron od rańca :naughty:

czytaj, czytaj :naughty: :naughty: :naughty:

już chyba skończył skoro napisał :wink4::)
Opublikowano

Jak tak dalej będzie to przydałby się jakiś czat :>

po co ci czat :wallbash:

poznańskie wystarczają :kox:

Opublikowano

przemko nie podglądaj :cool1::decayed:

byłem pare stron wstecz :naughty:[br]Dopisany: 04 Luty 2010, 20:22_________________________________________________

cześć :hi:

widze że znowu napykaliście pare stron od rańca :naughty:

czytaj, czytaj :naughty: :naughty: :naughty:

już chyba skończył skoro napisał :wink4::)

wszystko przeczytane co do stronki :decayed:

Opublikowano

Jak tak dalej będzie to przydałby się jakiś czat :>

po co ci czat :wallbash:

poznańskie wystarczają :kox:

lepsze jak czat :evil:

Opublikowano

Jak tak dalej będzie to przydałby się jakiś czat :>

po co ci czat :wallbash:

poznańskie wystarczają :kox:

tylko jak tak dalej będzie wiary przybywac to jest pare opcji....albo ja nie nadąże albo przeglądarka sie spierdol...od odświeżania ciągłego :D
Opublikowano

Jak tak dalej będzie to przydałby się jakiś czat :>

po co ci czat :wallbash:

poznańskie wystarczają :kox:

tylko jak tak dalej będzie wiary przybywac to jest pare opcji....albo ja nie nadąże albo przeglądarka sie spierdol...od odświeżania ciągłego :D

to przeglądarka mięczak :gwizdanie:
Opublikowano

Jak tak dalej będzie to przydałby się jakiś czat :>

po co ci czat :wallbash:

poznańskie wystarczają :kox:

tylko jak tak dalej będzie wiary przybywac to jest pare opcji....albo ja nie nadąże albo przeglądarka sie spierdol...od odświeżania ciągłego :D

spokojnie ...niegdyś pisało tu kilkanaście osób razem :naughty::evil:
Opublikowano

Jak tak dalej będzie to przydałby się jakiś czat :>

po co ci czat :wallbash:

poznańskie wystarczają :kox:

tylko jak tak dalej będzie wiary przybywac to jest pare opcji....albo ja nie nadąże albo przeglądarka sie spierdol...od odświeżania ciągłego :D

spokojnie ...niegdyś pisało tu kilkanaście osób razem :naughty::evil:

tiaaaa :D chcesz przeczytać 20 nowych wiadomości zanim wyślesz ? :good:
Opublikowano

można to czytanie ominąć ... jest opcja w profilu :naughty:

Opublikowano

:bry:

Nie pisać teraz, bo chcę być na bieżąco :tongue4:

Tak patrzę na stats i normalnie... Azunia... ale gaduła :wink4:

Opublikowano

:bry:

Nie pisać teraz, bo chcę być na bieżąco :tongue4:

Tak patrzę na stats i normalnie... Azunia... ale gaduła :wink4:

No ma dziewczyna gadane :naughty::wink4:
Opublikowano

:bry:

Nie pisać teraz, bo chcę być na bieżąco :tongue4:

Tak patrzę na stats i normalnie... Azunia... ale gaduła :wink4:

a Nikus mi mówił że na spocie nawijałem namaxa :polew: :polew:

Opublikowano

Jak tak dalej będzie to przydałby się jakiś czat :>

po co ci czat :wallbash:

poznańskie wystarczają :kox:

tylko jak tak dalej będzie wiary przybywac to jest pare opcji....albo ja nie nadąże albo przeglądarka sie spierdol...od odświeżania ciągłego :D

spokojnie ...niegdyś pisało tu kilkanaście osób razem :naughty::evil:

kto tak w ogóle ma największy staż tutaj na Poz. :mysli:

Opublikowano

kto tak w ogóle ma największy staż tutaj na Poz. :mysli:

Adas :)

Opublikowano

Jak tak dalej będzie to przydałby się jakiś czat :>

po co ci czat :wallbash:

poznańskie wystarczają :kox:

tylko jak tak dalej będzie wiary przybywac to jest pare opcji....albo ja nie nadąże albo przeglądarka sie spierdol...od odświeżania ciągłego :D

spokojnie ...niegdyś pisało tu kilkanaście osób razem :naughty::evil:

kto tak w ogóle ma największy staż tutaj na Poz. :mysli:

oj ja gdzieś na szarym końcu ;(
Opublikowano

a Nikus mi mówił że na spocie nawijałem namaxa :polew: :polew:

ja jak się zjawiłem na spocie to bałem się odzywać... świeżak to niewiele ma do powiedzenia...

potem to nawet nie było kiedy się odezwać bo taki Madas czy kto tam to cały czas miał nawijkę :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.