Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ooo Madas się pojawił :D

Dzisiaj też frytki były ?? :naughty:

czytałem 3 strony .... jeszcze nie było ...ale będą zapiekanki :kox: :kox: :kox:

bomba :slina:[br]Dopisany: 04 Luty 2010, 17:29_________________________________________________ja mam chleb z nutellą bo sama za szybko znika :rolleyes:
  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ooo Madas się pojawił :D

Dzisiaj też frytki były ?? :naughty:

czytałem 3 strony .... jeszcze nie było ...ale będą zapiekanki :kox: :kox: :kox:

Tyyy też mam zapiekanke dobrze że przypomniałeś.... :good:
Opublikowano

no Weronika robi za***iste zapiekanki :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

ooo Madas się pojawił :D

Dzisiaj też frytki były ?? :naughty:

czytałem 3 strony .... jeszcze nie było ...ale będą zapiekanki :kox: :kox: :kox:

Tyyy też mam zapiekanke dobrze że przypomniałeś.... :good:

kurde a ja nie mam ;(

:polew::wink4:

Opublikowano

ooo Madas się pojawił :D

Dzisiaj też frytki były ?? :naughty:

czytałem 3 strony .... jeszcze nie było ...ale będą zapiekanki :kox: :kox: :kox:

bomba :slina:[br]Dopisany: 04 Luty 2010, 17:29_________________________________________________ja mam chleb z nutellą bo sama za szybko znika :rolleyes:

ta nutella to słodka bardzio zapewne :naughty: :gwizdanie:
Opublikowano

ja nutelle też samą wcinam :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

A niech będzie, że i ja się podliże :)

Azunia... mówisz, że musisz sie nutella dosładzać :naughty:

Opublikowano

ja nutelle też samą wcinam :kox: :kox: :kox:

mnie od nutelli z chlebem zęby bolą, a od samej nie, najwyraźniej one też wolą samą... :gwizdanie: :evil:
Opublikowano

A niech będzie, że i ja się podliże :)

Azunia... mówisz, że musisz sie nutella dosładzać :naughty:

Co ty Azunia jest tak słodka że aż ząbki psuje :naughty::embarrassed:
Opublikowano

A niech będzie, że i ja się podliże :)

Azunia... mówisz, że musisz sie nutella dosładzać :naughty:

:gwizdanie: :polew::naughty:[br]Dopisany: 04 Luty 2010, 17:35_________________________________________________

A niech będzie, że i ja się podliże :)

Azunia... mówisz, że musisz sie nutella dosładzać :naughty:

Co ty Azunia jest tak słodka że aż ząbki psuje :naughty::embarrassed:

czyje?! :przebiegly:
Opublikowano

Rako a co próbowałeś Azunie :naughty:

Opublikowano

Rako a co próbowałeś Azunie :naughty:

Madas, wypraszam sobie :bicz2:
Opublikowano

Rako a co próbowałeś Azunie :naughty:

hehehe nie :)

Gdzieś pisało że prawa autorskie zastrzeżobe by Yello :chytry:

Opublikowano

Rako a co próbowałeś Azunie :naughty:

Madas, wypraszam sobie :bicz2:

nie no pytam się tylko :gwizdanie:

Opublikowano

Rako a co próbowałeś Azunie :naughty:

hehehe nie :)

Gdzieś pisało że prawa autorskie zastrzeżobe by Yello :chytry:

---> Yelo :tongue4:
Opublikowano

Rako a co próbowałeś Azunie :naughty:

hehehe nie :)

Gdzieś pisało że prawa autorskie zastrzeżobe by Yello :chytry:

---> Yelo :tongue4:

Przepraszam .... :cool1:
Opublikowano
:naughty:
Opublikowano

Hmm... praktycznie całe wieczory Azunia na forum siedzi... to pewnie jedyne miejsce spotkań z Yelo to forum tak ?? :mysli:

Opublikowano

Hmm... praktycznie całe wieczory Azunia na forum siedzi... to pewnie jedyne miejsce spotkań z Yelo to forum tak ?? :mysli:

a czemu tak myślisz?
Opublikowano

Yelo to stary wyjadacz :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.