Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja zaczynam ćwiczyć .... :evil:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

gg mam bo to moje narzedzie pracy :)

ale po proxy nie mam co probowac, bo kazda proba ominiecia zabezpieczen jest rejestrowana :gwizdanie:

polecam: http://hidemyass.com/ :naughty:

Opublikowano

byłem trochę w pracy potem u Mlodzika po kalendarz Audi -piękny :kox:

:mysli:

Opublikowano

czekam od początku na ten kalendarz, ale kiedy były wysyłki? :mysli:

Opublikowano

gg mam bo to moje narzedzie pracy :)

ale po proxy nie mam co probowac, bo kazda proba ominiecia zabezpieczen jest rejestrowana :gwizdanie:

polecam: http://hidemyass.com/ :naughty:

byłem trochę w pracy potem u Mlodzika po kalendarz Audi -piękny :kox:

:mysli:

Ktoś piękne kalendarze rozdaje ?? :cool1:

gg mam bo to moje narzedzie pracy :)

ale po proxy nie mam co probowac, bo kazda proba ominiecia zabezpieczen jest rejestrowana :gwizdanie:

polecam: http://hidemyass.com/ :naughty:

u nas nie ma amatorszczyzny - zablokowane :)

Opublikowano

czekam od początku na ten kalendarz, ale kiedy były wysyłki? :mysli:

a nie wiem... właśnie patrzyłem że chyba jeszcze nie było więc nie wiem o jaki kalendarz mu chodziło :mysli:[br]Dopisany: 04 Luty 2010, 15:05_________________________________________________

u nas nie ma amatorszczyzny - zablokowane :)

to kiespko :confused4:

Opublikowano

spadam na obiadek i jakies koksy musze do tego zapodac :sick3:[br]Dopisany: 04 Luty 2010, 14:29_________________________________________________bede pozniej, milego dzionka wszystkim

:hi:
Opublikowano

1400kg B8 TFSI no proszę:) Myślałem, że troszku więcej będzie ważyć...

Może kiedyś będzie okazja...

ale i tak w porównaniu do poprzedniej 200 konnej TFSI ta nowa 211 jest o niebo lepsza:) kumpel ma w pasku tego 200 kucy to po 80tys km wytarły się wałki rozrządu :shocked:

Opublikowano

Witam Panów :hi::drinks: Witam Panią :drinks::rose:

Opublikowano

Witam Panów :hi::drinks: Witam Panią :drinks::rose:

Ściema Rako - Ty dziś nie miałeś warty na forum ?? :)

Opublikowano

Witam Panów :hi::drinks: Witam Panią :drinks::rose:

Ściema Rako - Ty dziś nie miałeś warty na forum ?? :)

Ja ci dam sciema :angry::wink4:

Ja warte a dlacego ... :mysli::wink4:

Opublikowano

jezdzi ktos na gielde czesci samochodowych dosc czesto ?

Opublikowano

byłem trochę w pracy potem u Mlodzika po kalendarz Audi -piękny :kox:

:mysli:

byłem trochę w pracy potem u Mlodzika po kalendarz Audi -piękny :kox:

:mysli:

http://www.a4-klub.pl/smf/kalendarze_scienne_2010_najladniejsze_zdjecia_a4_zapisy-t111315.0.html

nie nie .... dostałem oryginalny kalendarz Audi z Niemiec ..... z pięknymi foto sport Audi :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 04 Luty 2010, 16:04_________________________________________________

jezdzi ktos na gielde czesci samochodowych dosc czesto ?

Przemo chyba :mysli:

Opublikowano

Ja warte a dlacego ... :mysli::wink4:

no ostatnie czasy to cale dnie tu siedziałeś :)

nie nie .... dostałem oryginalny kalendarz Audi z Niemiec ..... z pięknymi foto sport Audi :kox: :kox: :kox:

podziel się :)

Opublikowano

Ja warte a dlacego ... :mysli::wink4:

no ostatnie czasy to cale dnie tu siedziałeś :)

aleeee co ty :)

Nieeee...dzisiaj od rana musiałem sprawy pozałatwiać także z lekka zajęty byłem ;)

Opublikowano

nie mogę się podzielić bo jeden tylko mam :evil:

Opublikowano

To chociaż jeden miesiąc :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

To chociaż jeden miesiąc :naughty: :naughty: :naughty:

:polew: :polew: :polew: spoko ale nie styczeń bo auto miazga R8 :kox: :kox: :kox:
Opublikowano

A nie chwalać się jeżdziłem po Poznaniu R8 :)

Co to robi.... :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.