Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

idę kurde po coś do jedzenia .... nie pisać za dużo bo czytać mi się nie chce :cool1:

tylko już nie frytki :gwizdanie:

fante :kox:[br]Dopisany: 03 Luty 2010, 23:40_________________________________________________z nutellą :decayed:

i do tego zasmażka :kox: :kox: :kox:

i polane kisielem :kox:
  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wolę budyń :kox:

Opublikowano

ide spać, narka, ograniczcie ten spam

Opublikowano

ide spać, narka, ograniczcie ten spam

narka :hi: poezje Bartek poezje :naughty:
Opublikowano

ide spać, narka, ograniczcie ten spam

:hi:
Opublikowano

idę kurde po coś do jedzenia .... nie pisać za dużo bo czytać mi się nie chce :cool1:

tylko już nie frytki :gwizdanie:

fante :kox:[br]Dopisany: 03 Luty 2010, 23:40_________________________________________________z nutellą :decayed:

i do tego zasmażka :kox: :kox: :kox:

i polane kisielem :kox:

i zasmażka z cukrem :decayed::polew:

zupę ugotowałem .....

.

.

.

.

.

.

chińską :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

masz fantazje żeby chińczyka zjadać o 23:50 w polsce :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ja też spadam- przyjechały moje hamburgery-bede zajadać :kox:

Opublikowano

Ja też spadam- przyjechały moje hamburgery-bede zajadać :kox:

o tej godzinie?? :cool1:
Opublikowano

ide spać, narka, ograniczcie ten spam

3maj sie

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

masz fantazje żeby chińczyka zjadać o 23:50 w polsce :polew: :polew: :polew:

i tak nikt nie zauważy ... braku jednego :decayed:

Opublikowano

Ja też spadam- przyjechały moje hamburgery-bede zajadać :kox:

smacznego ....

Opublikowano

Ja też spadam- przyjechały moje hamburgery-bede zajadać :kox:

o tej godzinie?? :cool1:

Co -przecie ja tera życie zaczynam :tongue4:
Opublikowano

Ja też spadam- przyjechały moje hamburgery-bede zajadać :kox:

:slina: :slina: :slina: :slina: to bym sobie też zjadł :kox:
Opublikowano

idę kurde po coś do jedzenia .... nie pisać za dużo bo czytać mi się nie chce :cool1:

tylko już nie frytki :gwizdanie:

fante :kox:[br]Dopisany: 03 Luty 2010, 23:40_________________________________________________z nutellą :decayed:

i do tego zasmażka :kox: :kox: :kox:

i polane kisielem :kox:

i zasmażka z cukrem :decayed::polew:

zupę ugotowałem .....

.

.

.

.

.

.

chińską :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

masz fantazje żeby chińczyka zjadać o 23:50 w polsce :polew: :polew: :polew:

fantazje to ma ten chińczyk :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

masz fantazje żeby chińczyka zjadać o 23:50 w polsce :polew: :polew: :polew:

i tak nikt nie zauważy ... braku jednego :decayed:

Nie pisało coś o skutkach ubocznych ?? :gwizdanie:
Opublikowano
:good: :good: dobre dobre z tym chinolem :polew: :polew:
Opublikowano

ja tam wolę polakko :decayed:

Opublikowano

o godz. 00:00 ide spać bo jutro rano pobudka

o 11:00 :decayed:

Opublikowano

Madas w cina nic nie pisze :naughty:

Opublikowano

ja tam wolę polakko :decayed:

:shocked: :shocked: :mysli: jak to ... jeść polakko :mysli:[br]Dopisany: 03 Luty 2010, 23:55_________________________________________________

Madas w cina nic nie pisze :naughty:

ja nie :naughty:

o godz. 00:00 ide spać bo jutro rano pobudka

o 11:00 :decayed:

:polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.