Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Vario-T czyta i czyta ... pewnie też kursu nie ma :cool1: :gwizdanie:

Vario T opuść se, i tak do końca nie dojedziesz bo stale będą następne

chyba sam na to wpadł bo go już dawno nie ma tutaj :gwizdanie:

Azunia, fantastic, Madas, rako1987, vario-tech, przemo86 i 0 Gości przegląda ten wątek.

czyli jest jednak .....
  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Właśnie weszłam na moją stronkę z biżu i musze przyznać że ciekawe nowości są :decayed::kox:

Opublikowano

Vario-T czyta i czyta ... pewnie też kursu nie ma :cool1: :gwizdanie:

Vario T opuść se, i tak do końca nie dojedziesz bo stale będą następne

chyba sam na to wpadł bo go już dawno nie ma tutaj :gwizdanie:

Azunia, fantastic, Madas, rako1987, vario-tech, przemo86 i 0 Gości przegląda ten wątek.

Slepy czy nie widzisz ?????!!!!!!!! A ja to co ?????????? :evil: :evil: :evil:
Opublikowano

Vario-T czyta i czyta ... pewnie też kursu nie ma :cool1: :gwizdanie:

Vario T opuść se, i tak do końca nie dojedziesz bo stale będą następne

chyba sam na to wpadł bo go już dawno nie ma tutaj :gwizdanie:

Azunia, fantastic, Madas, rako1987, vario-tech, przemo86 i 0 Gości przegląda ten wątek.

czyli jest jednak .....

jupiii :decayed:
Opublikowano

ale spam, masakra od 3982 skoczyłem na 3910 i zaraz 2 strony przybyły

ooooo cześć Bartku .... co tam słychać .... czytałem że się zakopałeś ... widziałem foty na Pytach :)

Opublikowano

Vario-T czyta i czyta ... pewnie też kursu nie ma :cool1: :gwizdanie:

Vario T opuść se, i tak do końca nie dojedziesz bo stale będą następne

chyba sam na to wpadł bo go już dawno nie ma tutaj :gwizdanie:

Azunia, fantastic, Madas, rako1987, vario-tech, przemo86 i 0 Gości przegląda ten wątek.

Slepy czy nie widzisz ?????!!!!!!!! A ja to co ?????????? :evil: :evil: :evil:

wpierd*l sie należy :evil:
Opublikowano

Vario-T czyta i czyta ... pewnie też kursu nie ma :cool1: :gwizdanie:

Vario T opuść se, i tak do końca nie dojedziesz bo stale będą następne

chyba sam na to wpadł bo go już dawno nie ma tutaj :gwizdanie:

Azunia, fantastic, Madas, rako1987, vario-tech, przemo86 i 0 Gości przegląda ten wątek.

Slepy czy nie widzisz ?????!!!!!!!! A ja to co ?????????? :evil: :evil: :evil:

hahaha :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

ale spam, masakra od 3982 skoczyłem na 3910 i zaraz 2 strony przybyły

wzruszyłem się

Opublikowano

Właśnie weszłam na moją stronkę z biżu i musze przyznać że ciekawe nowości są :decayed::kox:

patrze czasem sobie :cool1: :gwizdanie:
Opublikowano

Vario-T czyta i czyta ... pewnie też kursu nie ma :cool1: :gwizdanie:

Vario T opuść se, i tak do końca nie dojedziesz bo stale będą następne

chyba sam na to wpadł bo go już dawno nie ma tutaj :gwizdanie:

Azunia, fantastic, Madas, rako1987, vario-tech, przemo86 i 0 Gości przegląda ten wątek.

Slepy czy nie widzisz ?????!!!!!!!! A ja to co ?????????? :evil: :evil: :evil:

hahaha :polew: :polew: :polew:

Czego rżysz ??? :naughty: :naughty: :wink4:
Opublikowano

Vario-T czyta i czyta ... pewnie też kursu nie ma :cool1: :gwizdanie:

Vario T opuść se, i tak do końca nie dojedziesz bo stale będą następne

chyba sam na to wpadł bo go już dawno nie ma tutaj :gwizdanie:

Azunia, fantastic, Madas, rako1987, vario-tech, przemo86 i 0 Gości przegląda ten wątek.

Slepy czy nie widzisz ?????!!!!!!!! A ja to co ?????????? :evil: :evil: :evil:

Ty to sie pojawiasz i znikasz jak ten kolo z MIASTECZKA TWIN PEAKS

Opublikowano

Właśnie weszłam na moją stronkę z biżu i musze przyznać że ciekawe nowości są :decayed::kox:

patrze czasem sobie :cool1: :gwizdanie:

od 300zł jest 5% rabatu :decayed: poniżej przesyłka gratis
Opublikowano

kurcze trzeba powoli sie zwijać :kwasny:

Opublikowano

Vario-T czyta i czyta ... pewnie też kursu nie ma :cool1: :gwizdanie:

Vario T opuść se, i tak do końca nie dojedziesz bo stale będą następne

chyba sam na to wpadł bo go już dawno nie ma tutaj :gwizdanie:

Azunia, fantastic, Madas, rako1987, vario-tech, przemo86 i 0 Gości przegląda ten wątek.

Slepy czy nie widzisz ?????!!!!!!!! A ja to co ?????????? :evil: :evil: :evil:

hahaha :polew: :polew: :polew:

Czego rżysz ??? :naughty: :naughty: :wink4:

z ciebie :tongue4:
Opublikowano

Vario-T czyta i czyta ... pewnie też kursu nie ma :cool1: :gwizdanie:

Vario T opuść se, i tak do końca nie dojedziesz bo stale będą następne

chyba sam na to wpadł bo go już dawno nie ma tutaj :gwizdanie:

Azunia, fantastic, Madas, rako1987, vario-tech, przemo86 i 0 Gości przegląda ten wątek.

Slepy czy nie widzisz ?????!!!!!!!! A ja to co ?????????? :evil: :evil: :evil:

Ty to sie pojawiasz i znikasz jak ten kolo z MIASTECZKA TWIN PEAKS

POJAWIA SIE I ZNIKA TAKI MISTER OF AMERICA !!!! :polew:
Opublikowano

a Wam się nie chce spać :mysli:

Opublikowano

Vario-T czyta i czyta ... pewnie też kursu nie ma :cool1: :gwizdanie:

Vario T opuść se, i tak do końca nie dojedziesz bo stale będą następne

chyba sam na to wpadł bo go już dawno nie ma tutaj :gwizdanie:

Azunia, fantastic, Madas, rako1987, vario-tech, przemo86 i 0 Gości przegląda ten wątek.

Slepy czy nie widzisz ?????!!!!!!!! A ja to co ?????????? :evil: :evil: :evil:

hahaha :polew: :polew: :polew:

Czego rżysz ??? :naughty: :naughty: :wink4:

z ciebie :tongue4:

:mysli:

a po cio?[br]Dopisany: 03 Luty 2010, 23:34_________________________________________________

a Wam się nie chce spać :mysli:

:no:
Opublikowano

kurcze trzeba powoli sie zwijać :kwasny:

zostaw - zwijanie to robota świstaka

Opublikowano

oj no szczery jestem :) hehe nie no joke ;)

Opublikowano

Vario-T czyta i czyta ... pewnie też kursu nie ma :cool1: :gwizdanie:

Vario T opuść se, i tak do końca nie dojedziesz bo stale będą następne

chyba sam na to wpadł bo go już dawno nie ma tutaj :gwizdanie:

Azunia, fantastic, Madas, rako1987, vario-tech, przemo86 i 0 Gości przegląda ten wątek.

Slepy czy nie widzisz ?????!!!!!!!! A ja to co ?????????? :evil: :evil: :evil:

hahaha :polew: :polew: :polew:

Czego rżysz ??? :naughty: :naughty: :wink4:

z ciebie :tongue4:

uWAŻAJ Z KIM TAŃCZYSZ BO JAK WJADE DO TYCH SZAMOTUŁ... TO POPAMIĘTASZ :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.