Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie pochwaliłeś się :gwizdanie: ile masz koni po tym wirusie? :naughty:

jednego ale straszny wariot :polew:

Samochwała :tongue4:

ooo cześć malutka :gwizdanie: gdzie Ty sie podziewałałaś

pier***e -nie pisze bo trzeba sie chyba w kolejke zapisać na wysłanie wiadomości :evil:

kurs szybkiego pisania i wysyłania :gwizdanie: zapisać :cool1::polew:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie pochwaliłeś się :gwizdanie: ile masz koni po tym wirusie? :naughty:

jednego ale straszny wariot :polew:

Samochwała :tongue4:

ooo cześć malutka :gwizdanie: gdzie Ty sie podziewałałaś

pier***e -nie pisze bo trzeba sie chyba w kolejke zapisać na wysłanie wiadomości :evil:

kurs szybkiego pisania i wysyłania :gwizdanie: zapisać :cool1::polew:

Zrobione :good:
Opublikowano

kurs szybkiego pisania i wysyłania :gwizdanie: zapisać :cool1::polew:

na wtorek na 19:00 :naughty:

Opublikowano

:) :> :polew::tongue4::wink4::decayed::naughty::kox: :gwizdanie: :cool1::confused4: ;( :embarrassed::no::rolleyes::(:evil::slina::blink::shocked::chytry::przebiegly::hi::angry::disgust::kwasny::wallbash::mysli::notworthy::sick3::thumbdown::good::szukaj:

Madas, a Ty co, nie wiedziałeś co napsać to wszystkie wklepałeś kolejno?! :mysli:

chciałem pokazać co u mnie za emoty są nad oknem do wysyłania postów i zapytać czy u Was jest tak samo :mysli::polew: :polew: :polew:
Opublikowano

zupełnie :decayed:

Opublikowano

mam wrażenie jakbym już to pisał :mysli:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

nie pal więcej tego gówna :polew:

śnieg dzisiaj rano odwalałem z przejazdu - chyba mi zaszkodziło

Opublikowano

:) :> :polew::tongue4::wink4::decayed::naughty::kox: :gwizdanie: :cool1::confused4: ;( :embarrassed::no::rolleyes::(:evil::slina::blink::shocked::chytry::przebiegly::hi::angry::disgust::kwasny::wallbash::mysli::notworthy::sick3::thumbdown::good::szukaj:

Madas, a Ty co, nie wiedziałeś co napsać to wszystkie wklepałeś kolejno?! :mysli:

chciałem pokazać co u mnie za emoty są nad oknem do wysyłania postów i zapytać czy u Was jest tak samo :mysli::polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 03 Luty 2010, 23:17_________________________________________________

mam wrażenie jakbym już to pisał :mysli:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

nie pal więcej tego gówna :polew:

śnieg dzisiaj rano odwalałem z przejazdu - chyba mi zaszkodziło

jak był żółty i zjadłeś to mogło... :cool1:

Opublikowano

jak był żółty i zjadłeś to mogło... :cool1:

:sick3:
Opublikowano

nie pochwaliłeś się :gwizdanie: ile masz koni po tym wirusie? :naughty:

jednego ale straszny wariot :polew:

Samochwała :tongue4:

ooo cześć malutka :gwizdanie: gdzie Ty sie podziewałałaś

pier***e -nie pisze bo trzeba sie chyba w kolejke zapisać na wysłanie wiadomości :evil:

Malutka nie poddawaj sie- twardym trza być a nie miętki

chłop jesteś czy baba (nooo dobra to akurat złe porównanie ) ale sie nie poddawaj

Opublikowano

:) :> :polew::tongue4::wink4::decayed::naughty::kox: :gwizdanie: :cool1::confused4: ;( :embarrassed::no::rolleyes::(:evil::slina::blink::shocked::chytry::przebiegly::hi::angry::disgust::kwasny::wallbash::mysli::notworthy::sick3::thumbdown::good::szukaj:

Madas, a Ty co, nie wiedziałeś co napsać to wszystkie wklepałeś kolejno?! :mysli:

chciałem pokazać co u mnie za emoty są nad oknem do wysyłania postów i zapytać czy u Was jest tak samo :mysli::polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 03 Luty 2010, 23:17_________________________________________________

mam wrażenie jakbym już to pisał :mysli:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

nie pal więcej tego gówna :polew:

śnieg dzisiaj rano odwalałem z przejazdu - chyba mi zaszkodziło

jak był żółty i zjadłeś to mogło... :cool1:

hahaha :polew: :polew: :polew: dobrze ze nie brązowy.... :polew: gastryka by siadla komplet :thumbdown:
Opublikowano

mam wrażenie jakbym już to pisał :mysli:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

nie pal więcej tego gówna :polew:

śnieg dzisiaj rano odwalałem z przejazdu - chyba mi zaszkodziło

widzisz Ci śnieg i lanie w ryj z ekranu a mi frytki .... coś tu kuuurwa nie gra :mysli::kwasny::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

o, Bartek przyszedł :decayed:

Opublikowano

nie pochwaliłeś się :gwizdanie: ile masz koni po tym wirusie? :naughty:

jednego ale straszny wariot :polew:

Samochwała :tongue4:

ooo cześć malutka :gwizdanie: gdzie Ty sie podziewałałaś

pier***e -nie pisze bo trzeba sie chyba w kolejke zapisać na wysłanie wiadomości :evil:

Malutka nie poddawaj sie- twardym trza być a nie miętki

chłop jesteś czy baba (nooo dobra to akurat złe porównanie ) ale sie nie poddawaj

Ani mi sie śni !!!!!
Opublikowano

o, Bartek przyszedł :decayed:

zauważyłem :gwizdanie: ciekawe czy coś napisze w domu wariatów :decayed:
Opublikowano

ja już zmykam spać... do juterka wszystkim :hi:

Opublikowano

nie pochwaliłeś się :gwizdanie: ile masz koni po tym wirusie? :naughty:

jednego ale straszny wariot :polew:

Samochwała :tongue4:

ooo cześć malutka :gwizdanie: gdzie Ty sie podziewałałaś

pier***e -nie pisze bo trzeba sie chyba w kolejke zapisać na wysłanie wiadomości :evil:

Malutka nie poddawaj sie- twardym trza być a nie miętki

chłop jesteś czy baba (nooo dobra to akurat złe porównanie ) ale sie nie poddawaj

Ani mi sie śni !!!!!

:good:
Opublikowano

o, Bartek przyszedł :decayed:

zauważyłem :gwizdanie: ciekawe czy coś napisze w domu wariatów :decayed:

niewiedziałem że tak łatwo trafić :kox:
Opublikowano

Dobrej nocki Michał :hi:

Opublikowano

ja już zmykam spać... do juterka wszystkim :hi:

trzymaj się Nikuś :cool1:
Opublikowano

jak był żółty i zjadłeś to mogło... :cool1:

:polew:

no chyba że to od tego sprite-a przeterminowanego

Madasa też po fancie coś bierze :kox: :gwizdanie: :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.