Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a Rako gdzie zniknął :mysli:

:blink:

nie wiem :mysli:

a Ty?

jestem jestem :D odrazu mówie ze nadązam :D

gdzie kuurwa byłeś :gwizdanie: :polew:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie wolno tak Maciek nie wolno :no::polew:

starałem się szybko ale nie wyszło :gwizdanie:

Jasne!! Bo dajesz sie trzaskać po twarzy jakiemuś tam co Ci z kompa wyłazi i potem nie dajesz rady :polew: :polew: :polew:

już go tak leje ładnych parę lat :polew:

nooo od kiedy jestem na forum to go leje aż miło :polew:

gość jest dobry , to on tu rządzi i pilnuje żeby wsi nie robić taki prywatny moderator

Opublikowano

Jasne!! Bo dajesz sie trzaskać po twarzy jakiemuś tam co Ci z kompa wyłazi i potem nie dajesz rady :polew: :polew: :polew:

:evil: :evil: :evil:

:shocked: i cytować też nie :shocked:

:decayed:

no przecież wszystko ok :naughty:

przed chwilą nie było :polew: :polew: :polew: :polew:

kuwa zwidy mam czy jak :mysli:

Bo jesz nie te grzyby co trzeba :polew:
Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

a Rako gdzie zniknął :mysli:

:blink:

nie wiem :mysli:

a Ty?

zeby tak o mnie chociaż ktoś w spomniał czesciej :naughty:
Opublikowano

Rako zadali Ci pytanie w pości Twoim :polew:

Opublikowano

nie ma to tamto sześć garków daje rade :gwizdanie:

właśnie to 2.5 się kiepsko z dołu zbiera... najbardziej zapierdalam po mieście służbówkami :decayed:

moje V6 super na trasę... :good:

moja v-ka mimo to że bena to też dostaje ducha dopiero od 3,5 tys/obr :gwizdanie:

mój klekot od 2tys ale od dołu masakra... latem jak jest gorąco to od 2500 dopiero coś się dzieje :confused4:

turbo - dziura :decayed: myślałeś nad jakimś chipsem ? :naughty:

juz ma :gwizdanie:

Opublikowano

Rako zadali Ci pytanie w pości Twoim :polew:

??? :mysli:

cofnij się na poprzednią stronę :polew:

Opublikowano

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Rako zadali Ci pytanie w pości Twoim :polew:

??? :mysli:

ja też :mysli:

cofnij się na poprzednią stronę :polew:

Opublikowano

Rako zadali Ci pytanie w pości Twoim :polew:

a kto sie w mojego posta w pierd... :D

No cały czas byłem i czytalem :D

Opublikowano

mój klekot od 2tys ale od dołu masakra... latem jak jest gorąco to od 2500 dopiero coś się dzieje :confused4:

:ON::wtf: mój od 2200 cały czas tak samo do 4800, potem wykres troche ma z górki

ale w fotel wciska mniej niż mój klekot :tongue4:

u mnie tak płynnie tą moc oddaje, u Ciebie jest taki kop już na samym początku ale możemy zrobić jakąś kreske kiedy bo zawsze byłem ciekawy

możemy... ale wajha od biegów mi nie działa jak powinna wiec nie wiem jak będzie z szybka zmiana biegów...

nie ma to tamto sześć garków daje rade :gwizdanie:

właśnie to 2.5 się kiepsko z dołu zbiera... najbardziej zapierdalam po mieście służbówkami :decayed:

moje V6 super na trasę... :good:

moja v-ka mimo to że bena to też dostaje ducha dopiero od 3,5 tys/obr :gwizdanie:

mój klekot od 2tys ale od dołu masakra... latem jak jest gorąco to od 2500 dopiero coś się dzieje :confused4:

turbo - dziura :decayed: myślałeś nad jakimś chipsem ? :naughty:

wiem ze dziura... chipsa już mam odkąd go kupiłem :wink4: 2.5 tak maja że zaczynają wysoko ciągnąc... a latem już w ogóle...

Opublikowano

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Kto ci kazał pisać w moim poście?! :bicz3:

:decayed:

Opublikowano

Rako zadali Ci pytanie w pości Twoim :polew:

a kto sie w mojego posta w pierd... :D

No cały czas byłem i czytalem :D

jakiś gnojek ... podpalcie go razem z Tobą :decayed::polew:[br]Dopisany: 03 Luty 2010, 22:59_________________________________________________

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Kto ci kazał pisać w moim poście?! :bicz3:

:decayed:

jus nie bende :no:

Opublikowano

i znowu biją :>

Opublikowano

jus nie bende :no:

jak ci po pupci naklepie to nie będziesz :kox:
Opublikowano

i znowu biją :>

no ale tym razem mnie :kwasny:
Opublikowano

i znowu biją :>

chcesz też?! :chytry:
Opublikowano

i znowu biją :>

chcesz też?! :chytry:

jego to podpalą :kwasny: nie bij już go bidula :naughty::decayed::polew:
Opublikowano

jus nie bende :no:

jak ci po pupci naklepie to nie będziesz :kox:

Madas ale masz dobrze .... :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.