Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja już zmykam spać... do juterka wszystkim :hi:

Sie masz niezdzierajki :>
  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a co nie było wtedy Przema

:jaaaaa: zgubiłem się :polew: byłem zapalić :pali:

Opublikowano

o, Bartek przyszedł :decayed:

zauważyłem :gwizdanie: ciekawe czy coś napisze w domu wariatów :decayed:

niewiedziałem że tak łatwo trafić :kox:

a jednak :kox:
Opublikowano

jak był żółty i zjadłeś to mogło... :cool1:

:polew:

no chyba że to od tego sprite-a przeterminowanego

Madasa też po fancie coś bierze :kox: :gwizdanie: :decayed:

no dokładnie ... cos nie hajhitla :mysli:
Opublikowano

a co nie było wtedy Przema

:jaaaaa: zgubiłem się :polew: byłem zapalić :pali:

Jeszcze Ci dym uszami idzie :laghing2:
Opublikowano

a co nie było wtedy Przema

:jaaaaa: zgubiłem się :polew: byłem zapalić :pali:

a żałuj był nawet kawałek o Tobie :tongue4:
Opublikowano

Vario-T czyta i czyta ... pewnie też kursu nie ma :cool1: :gwizdanie:

Opublikowano

a co nie było wtedy Przema

:jaaaaa: zgubiłem się :polew: byłem zapalić :pali:

a żałuj był nawet kawałek o Tobie :tongue4:

:mysli:[br]Dopisany: 03 Luty 2010, 23:24_________________________________________________

Vario-T czyta i czyta ... pewnie też kursu nie ma :cool1: :gwizdanie:

zapewne :polew:
Opublikowano

a co nie było wtedy Przema

:jaaaaa: zgubiłem się :polew: byłem zapalić :pali:

ja ebie następny - nie no witaj w grupie chopie :gwizdanie: :decayed::polew:

Opublikowano

a co nie było wtedy Przema

:jaaaaa: zgubiłem się :polew: byłem zapalić :pali:

a żałuj był nawet kawałek o Tobie :tongue4:

:mysli:[br]Dopisany: 03 Luty 2010, 23:24_________________________________________________

Vario-T czyta i czyta ... pewnie też kursu nie ma :cool1: :gwizdanie:

zapewne :polew:

no co niech sie naszuka :D

Dobre ćwiczenia zwrokowe dla oka :polew: tzw. gimnastyka gałki ocznej :polew:

Opublikowano

a co nie było wtedy Przema

:jaaaaa: zgubiłem się :polew: byłem zapalić :pali:

ja ebie następny - nie no witaj w grupie chopie :gwizdanie: :decayed::polew:

no to ładny gnój ... coraz więcej nas zatrutych :mysli:
Opublikowano

Vario-T czyta i czyta ... pewnie też kursu nie ma :cool1: :gwizdanie:

Vario T opuść se, i tak do końca nie dojedziesz bo stale będą następne

Opublikowano

Vario-T czyta i czyta ... pewnie też kursu nie ma :cool1: :gwizdanie:

Vario T opuść se, i tak do końca nie dojedziesz bo stale będą następne

dokładnie ... ja dlatego nigdy nie czytam wszystkiego ... tylko ost 2 str :gwizdanie:
Opublikowano

a co nie było wtedy Przema

:jaaaaa: zgubiłem się :polew: byłem zapalić :pali:

a żałuj był nawet kawałek o Tobie :tongue4:

daj mi namiary na tą strone bo nie ogarniam tego :polew:

Opublikowano

Vario-T czyta i czyta ... pewnie też kursu nie ma :cool1: :gwizdanie:

Vario T opuść se, i tak do końca nie dojedziesz bo stale będą następne

chyba sam na to wpadł bo go już dawno nie ma tutaj :gwizdanie:
Opublikowano

a co nie było wtedy Przema

:jaaaaa: zgubiłem się :polew: byłem zapalić :pali:

a żałuj był nawet kawałek o Tobie :tongue4:

daj mi namiary na tą strone bo nie ogarniam tego :polew:

moment tylko spis treści poszukam :decayed:
Opublikowano

Vario-T czyta i czyta ... pewnie też kursu nie ma :cool1: :gwizdanie:

Vario T opuść se, i tak do końca nie dojedziesz bo stale będą następne

chyba sam na to wpadł bo go już dawno nie ma tutaj :gwizdanie:

a szkłoda że nie napisał nic dla potomnych :disgust:
Opublikowano

Vario-T czyta i czyta ... pewnie też kursu nie ma :cool1: :gwizdanie:

Vario T opuść se, i tak do końca nie dojedziesz bo stale będą następne

chyba sam na to wpadł bo go już dawno nie ma tutaj :gwizdanie:

Azunia, fantastic, Madas, rako1987, vario-tech, przemo86 i 0 Gości przegląda ten wątek.

Opublikowano

ale spam, masakra od 3982 skoczyłem na 3910 i zaraz 2 strony przybyły

Opublikowano
:mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.