Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:decayed:

co :naughty:

co, nie wolno?

no to szybko...

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

:polew:

:embarrassed: zgubiłem się

:blink:

bez jaj, poważnie :blink:

:polew: :polew: :wink4:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mój klekot od 2tys ale od dołu masakra... latem jak jest gorąco to od 2500 dopiero coś się dzieje :confused4:

:ON::wtf: mój od 2200 cały czas tak samo do 4800, potem wykres troche ma z górki

ale w fotel wciska mniej niż mój klekot :tongue4:

Opublikowano

Jasne!! Bo dajesz sie trzaskać po twarzy jakiemuś tam co Ci z kompa wyłazi i potem nie dajesz rady :polew: :polew: :polew:

:evil: :evil: :evil:

:shocked: i cytować też nie :shocked:

:decayed:

Opublikowano

mój klekot od 2tys ale od dołu masakra... latem jak jest gorąco to od 2500 dopiero coś się dzieje :confused4:

:ON::wtf: mój od 2200 cały czas tak samo do 4800, potem wykres troche ma z górki

ale w fotel wciska mniej niż mój klekot :tongue4:

jego ma power :naughty:

Opublikowano

nie wolno tak Maciek nie wolno :no::polew:

starałem się szybko ale nie wyszło :gwizdanie:

Jasne!! Bo dajesz sie trzaskać po twarzy jakiemuś tam co Ci z kompa wyłazi i potem nie dajesz rady :polew: :polew: :polew:

już go tak leje ładnych parę lat :polew:

Opublikowano

:decayed:

co :naughty:

co, nie wolno?

no to szybko...

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

:polew:

:embarrassed: zgubiłem się

Biedactwo :pociesz: ino nie rycz.. :polew:
Opublikowano

a reszta co tak czyta, piszcie :evil:

Opublikowano

nie wolno tak Maciek nie wolno :no::polew:

starałem się szybko ale nie wyszło :gwizdanie:

Jasne!! Bo dajesz sie trzaskać po twarzy jakiemuś tam co Ci z kompa wyłazi i potem nie dajesz rady :polew: :polew: :polew:

już go tak leje ładnych parę lat :polew:

nooo od kiedy jestem na forum to go leje aż miło :polew:
Opublikowano

mój klekot od 2tys ale od dołu masakra... latem jak jest gorąco to od 2500 dopiero coś się dzieje :confused4:

:ON::wtf: mój od 2200 cały czas tak samo do 4800, potem wykres troche ma z górki

ale w fotel wciska mniej niż mój klekot :tongue4:

jego ma power :naughty:

mój ma torque :naughty:

Opublikowano

:decayed:

co :naughty:

co, nie wolno?

no to szybko...

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

:polew:

:embarrassed: zgubiłem się

Biedactwo :pociesz: ino nie rycz.. :polew:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Jasne!! Bo dajesz sie trzaskać po twarzy jakiemuś tam co Ci z kompa wyłazi i potem nie dajesz rady :polew: :polew: :polew:

:evil: :evil: :evil:

:shocked: i cytować też nie :shocked:

:decayed:

no przecież wszystko ok :naughty:

Opublikowano

mój klekot od 2tys ale od dołu masakra... latem jak jest gorąco to od 2500 dopiero coś się dzieje :confused4:

:ON::wtf: mój od 2200 cały czas tak samo do 4800, potem wykres troche ma z górki

ale w fotel wciska mniej niż mój klekot :tongue4:

u mnie tak płynnie tą moc oddaje, u Ciebie jest taki kop już na samym początku ale możemy zrobić jakąś kreske kiedy bo zawsze byłem ciekawy

Opublikowano

a Rako gdzie zniknął :mysli:

Opublikowano

nie wolno tak Maciek nie wolno :no::polew:

starałem się szybko ale nie wyszło :gwizdanie:

Jasne!! Bo dajesz sie trzaskać po twarzy jakiemuś tam co Ci z kompa wyłazi i potem nie dajesz rady :polew: :polew: :polew:

już go tak leje ładnych parę lat :polew:

nooo od kiedy jestem na forum to go leje aż miło :polew:

No co rekord bije guinessa ...jak pobije to w nagrode łącze mu rozbudują :) coś za coś :)

Opublikowano

Jasne!! Bo dajesz sie trzaskać po twarzy jakiemuś tam co Ci z kompa wyłazi i potem nie dajesz rady :polew: :polew: :polew:

:evil: :evil: :evil:

:shocked: i cytować też nie :shocked:

:decayed:

no przecież wszystko ok :naughty:

Co Ty mówisz, nam sie tu Fan zgubił... ;(

:polew:

Opublikowano

Jasne!! Bo dajesz sie trzaskać po twarzy jakiemuś tam co Ci z kompa wyłazi i potem nie dajesz rady :polew: :polew: :polew:

:evil: :evil: :evil:

:shocked: i cytować też nie :shocked:

:decayed:

no przecież wszystko ok :naughty:

przed chwilą nie było :polew: :polew: :polew: :polew:

kuwa zwidy mam czy jak :mysli:

Opublikowano

Jasne!! Bo dajesz sie trzaskać po twarzy jakiemuś tam co Ci z kompa wyłazi i potem nie dajesz rady :polew: :polew: :polew:

:evil: :evil: :evil:

:shocked: i cytować też nie :shocked:

:decayed:

no przecież wszystko ok :naughty:

przed chwilą nie było :polew: :polew: :polew: :polew:

kuwa zwidy mam czy jak :mysli:

zwidy na bank od tego lania :polew:
Opublikowano

nie ma to tamto sześć garków daje rade :gwizdanie:

właśnie to 2.5 się kiepsko z dołu zbiera... najbardziej zapierdalam po mieście służbówkami :decayed:

moje V6 super na trasę... :good:

moja v-ka mimo to że bena to też dostaje ducha dopiero od 3,5 tys/obr :gwizdanie:

mój klekot od 2tys ale od dołu masakra... latem jak jest gorąco to od 2500 dopiero coś się dzieje :confused4:

turbo - dziura :decayed: myślałeś nad jakimś chipsem ? :naughty:

Opublikowano

a Rako gdzie zniknął :mysli:

:blink:

nie wiem :mysli:

a Ty?

Opublikowano

ooo jest i Rako :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.