Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A nie chwalać się jeżdziłem po Poznaniu R8 :)

Co to robi.... :gwizdanie:

Może kiedyś :naughty: :gwizdanie:
  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja nie miałem okazji ... ale muszę się przejechac kiedyś testowym ... że niby jestem zainteresowany :cool1:

Opublikowano

ja nie miałem okazji ... ale muszę się przejechac kiedyś testowym ... że niby jestem zainteresowany :cool1:

Madas...prosto do mojego garażu jak możesz :naughty::cool1:
Opublikowano

ja nie miałem okazji ... ale muszę się przejechac kiedyś testowym ... że niby jestem zainteresowany :cool1:

Powiem tak... generalnie nie miałem gdzie wrzucić 4 :)

Pierwszy raz w życiu wyprzedziłem kogoś na 1 biegu - do 50 km się krecił

Potem 2 do 140 i droga się kończyła :)

Opublikowano

ja nie miałem okazji ... ale muszę się przejechac kiedyś testowym ... że niby jestem zainteresowany :cool1:

Powiem tak... generalnie nie miałem gdzie wrzucić 4 :)

Pierwszy raz w życiu wyprzedziłem kogoś na 1 biegu - do 50 km się krecił

Potem 2 do 140 i droga się kończyła :)

A jakie spalanie się pokazywało ?? :naughty:
Opublikowano

dobry :hi:

czy wy w domu nie macie co robić że cały dzień na forum siedzicie? :polew:

Opublikowano

dobry :hi:

czy wy w domu nie macie co robić że cały dzień na forum siedzicie? :polew:

dopołudnia miałem co robić a teraz relaks :kawa::good:
Opublikowano

dobry :hi:

czy wy w domu nie macie co robić że cały dzień na forum siedzicie? :polew:

no wlasnie Macieju nudy w domu wiec cza na forum posiedziec :tongue4:

Opublikowano

:read::kawa::guma: :cwaniak1: :evil2:

Heja :decayed: co tam ciekawego?

Opublikowano

dobry :hi:

czy wy w domu nie macie co robić że cały dzień na forum siedzicie? :polew:

no wlasnie Macieju nudy w domu wiec cza na forum posiedziec :tongue4:

a Ty miałeś mnie odwiedzić kolego :bicz:

Opublikowano

:read::kawa::guma: :cwaniak1: :evil2:

Heja :decayed: co tam ciekawego?

Ooo Azunia cześć :wink4::rose:

A u mnie akurat ok :)

Relaksik przy kawuni :)

Opublikowano

dobry :hi:

czy wy w domu nie macie co robić że cały dzień na forum siedzicie? :polew:

no wlasnie Macieju nudy w domu wiec cza na forum posiedziec :tongue4:

a Ty miałeś mnie odwiedzić kolego :bicz:

niestety zdrowie mi ostatnio nie pozwolilo.ale teeraz we wtorek o ile bedziesz tutaj to z mila checia[br]Dopisany: 04 Luty 2010, 16:56_________________________________________________mowie tobie ostatnie poltora tygodnia bylo gorsze niz w piekle :kwasny:

Opublikowano

:read::kawa::guma: :cwaniak1: :evil2:

Heja :decayed: co tam ciekawego?

Ooo Azunia cześć :wink4::rose:

A u mnie akurat ok :)

Relaksik przy kawuni :)

Cześć Rako :rolleyes::wink4:

Ja kawuni nie piłam, ale coś zimnego :gwizdanie:

A tak co tam...?

Opublikowano

rako - spalanie jak spalanie - nie patrzylem - ale powiem w ten sposob... bak 90l byl przez 2 godziny dwa razy wyjechany :)

:read::kawa::guma: :cwaniak1: :evil2:

Heja :decayed: co tam ciekawego?

tłumaczenie historyjki...

czytała gazetkę i piłam kawkę... w sumie pełen relaks a teraz Was podręczę na forum :)

Opublikowano

:read::kawa::guma: :cwaniak1: :evil2:

Heja :decayed: co tam ciekawego?

Ooo Azunia cześć :wink4::rose:

A u mnie akurat ok :)

Relaksik przy kawuni :)

Cześć Rako :rolleyes::wink4:

Ja kawuni nie piłam, ale coś zimnego :gwizdanie:

A tak co tam...?

A tak jak mówiłem ok :) Dopołudnia pozałatwiałem to co miałem do zrobienia. A teraz w domku....chlapa na dworze że masakra ;/ :thumbdown:

W taką pogode to zbytnio nic się niechce.

A u Ciebie co tam?

Opublikowano

rako - spalanie jak spalanie - nie patrzylem - ale powiem w ten sposob... bak 90l byl przez 2 godziny dwa razy wyjechany :)

:read::kawa::guma: :cwaniak1: :evil2:

Heja :decayed: co tam ciekawego?

tłumaczenie historyjki...

czytała gazetkę i piłam kawkę... w sumie pełen relaks a teraz Was podręczę na forum :)

:evil2:[br]Dopisany: 04 Luty 2010, 17:01_________________________________________________

A u Ciebie co tam?

Siedzę w domu, na forum, zaraz idę sobie coś wszamać bom głodna...

:slina: ale bym sobie zjadła longera z KFC. :slina:

Opublikowano

rako - spalanie jak spalanie - nie patrzylem - ale powiem w ten sposob... bak 90l byl przez 2 godziny dwa razy wyjechany :)

:read::kawa::guma: :cwaniak1: :evil2:

Heja :decayed: co tam ciekawego?

tłumaczenie historyjki...

czytała gazetkę i piłam kawkę... w sumie pełen relaks a teraz Was podręczę na forum :)

:evil2:

przecież Azunia nas nie dręczy :wink4: ona nas poprostu pobudza do życia :>[br]Dopisany: 04 Luty 2010, 17:03_________________________________________________

rako - spalanie jak spalanie - nie patrzylem - ale powiem w ten sposob... bak 90l byl przez 2 godziny dwa razy wyjechany :)

:read::kawa::guma: :cwaniak1: :evil2:

Heja :decayed: co tam ciekawego?

tłumaczenie historyjki...

czytała gazetkę i piłam kawkę... w sumie pełen relaks a teraz Was podręczę na forum :)

:evil2:[br]Dopisany: 04 Luty 2010, 17:01_________________________________________________

A u Ciebie co tam?

Siedzę w domu, na forum, zaraz idę sobie coś wszamać bom głodna...

:slina: ale bym sobie zjadła longera z KFC. :slina:

ja jestem po lazani :slina: teraz musze spalić :D
Opublikowano

:evil2:

przecież Azunia nas nie dręczy :wink4: ona nas poprostu pobudza do życia :>

:gwizdanie: :kox::naughty::evil: no przecie...
Opublikowano

dobry :hi:

czy wy w domu nie macie co robić że cały dzień na forum siedzicie? :polew:

no wlasnie Macieju nudy w domu wiec cza na forum posiedziec :tongue4:

a Ty miałeś mnie odwiedzić kolego :bicz:

niestety zdrowie mi ostatnio nie pozwolilo.ale teeraz we wtorek o ile bedziesz tutaj to z mila checia[br]Dopisany: 04 Luty 2010, 16:56_________________________________________________mowie tobie ostatnie poltora tygodnia bylo gorsze niz w piekle :kwasny:

ja będę wieć sie odzywaj, a teraz musze uciekać trzymajcie sie

Opublikowano

ja jestem po lazani :slina: teraz musze spalić :D

ja wolę spaghetti :kox:[br]Dopisany: 04 Luty 2010, 17:06_________________________________________________Ja spalam na przykład tak: 36_1_37.gif

tyle że nie mam okularów :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.