Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Rako co tak nic nie piszesz :naughty:

Jedziecie z pisanie że kurw....wątek gubie :kox:

Następny sie gubi :decayed:

ej Mała ... :naughty:

Czego ????
  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Rako co tak nic nie piszesz :naughty:

Jedziecie z pisanie że kurw....wątek gubie :kox:

Następny sie gubi :decayed:

ej Mała ... :naughty:

Czego ????

to co z tą kawą :decayed:
Opublikowano

Rako co tak nic nie piszesz :naughty:

Jedziecie z pisanie że kurw....wątek gubie :kox:

jo tyż siem zgubiłym... stara gwardia się odezwała i młodzi nie w temacie :confused4:

nie łam się ja sam nie wiem o czym piszemy ... tak piszemy żeby pisać jeno :polew: :polew:[br]Dopisany: 07 Luty 2010, 21:43_________________________________________________

Rako co tak nic nie piszesz :naughty:

Jedziecie z pisanie że kurw....wątek gubie :kox:

Następny sie gubi :decayed:

ej Mała ... :naughty:

Czego ????

to co z tą kawą :decayed:

jaka kurde kawą :disgust::mysli:
Opublikowano

A tak z ciekawości... Kto z nas jeździ srebrnym sedanem na PSE z ramkami klubowymi??

Blind :wink4:

Jeszcze trochę i bym mu w kufer wjechał a by mnie nie zauważył... ;)

Ale było widać, że taki jakiś zmęczony był za tym kółkiem...

Z tym moim netem nie idzie tu nic napisać... :wallbash:

Opublikowano

a ja dzisiaj miałem spota w Plazie z Pepinem i jego córkami :naughty:

czworokąt :naughty::decayed::cool1:

poszli na lody :polew:

Madas lubi kakaowe :polew:

strasznie nie lubię kakaowych ... tylko śmietankowe i waniliowe :tongue4:

Ty o chlebie my o niebie :naughty:

Opublikowano

Rako co tak nic nie piszesz :naughty:

Jedziecie z pisanie że kurw....wątek gubie :kox:

Następny sie gubi :decayed:

ej Mała ... :naughty:

Czego ????

to co z tą kawą :decayed:

Ja właśnie pije
Opublikowano

Rako co tak nic nie piszesz :naughty:

Jedziecie z pisanie że kurw....wątek gubie :kox:

Następny sie gubi :decayed:

ej Mała ... :naughty:

Czego ????

to co z tą kawą :decayed:

Ja właśnie pije

musiby obgadać temat policyjny :cool1:
Opublikowano

Rako co tak nic nie piszesz :naughty:

Jedziecie z pisanie że kurw....wątek gubie :kox:

Następny sie gubi :decayed:

ej Mała ... :naughty:

Czego ????

to co z tą kawą :decayed:

Ja właśnie pije

teraz kawę pijesz? :cool1:[br]Dopisany: 07 Luty 2010, 21:45_________________________________________________cześć Marcin :hi:

Opublikowano

a ja dzisiaj miałem spota w Plazie z Pepinem i jego córkami :naughty:

czworokąt :naughty::decayed::cool1:

poszli na lody :polew:

Madas lubi kakaowe :polew:

strasznie nie lubię kakaowych ... tylko śmietankowe i waniliowe :tongue4:

Ty o chlebie my o niebie :naughty:

:shocked::polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Rako co tak nic nie piszesz :naughty:

Jedziecie z pisanie że kurw....wątek gubie :kox:

Następny sie gubi :decayed:

ej Mała ... :naughty:

Czego ????

to co z tą kawą :decayed:

Ja właśnie pije

teraz kawę pijesz? :cool1:[br]Dopisany: 07 Luty 2010, 21:45_________________________________________________cześć Marcin :hi:

musi się wzmocnić na noc :naughty: :gwizdanie:
Opublikowano

Madas jak co z kawą ?? Rako podrywa :naughty:

Opublikowano

cześć Marcyś ... już w domu jesteście ?

Opublikowano

musi się wzmocnić na noc :naughty: :gwizdanie:

ja tam się rozluźniam :naughty:

Opublikowano

Madas jak co z kawą ?? Rako podrywa :naughty:

a to przepraszam :hi::polew:
Opublikowano

Madas jak co z kawą ?? Rako podrywa :naughty:

nieeeee no co Ty :wallbash:
Opublikowano

Rako co tak nic nie piszesz :naughty:

Jedziecie z pisanie że kurw....wątek gubie :kox:

Następny sie gubi :decayed:

ej Mała ... :naughty:

Czego ????

to co z tą kawą :decayed:

Ja właśnie pije

teraz kawę pijesz? :cool1:[br]Dopisany: 07 Luty 2010, 21:45_________________________________________________cześć Marcin :hi:

musi się wzmocnić na noc :naughty: :gwizdanie:

Szkoda mi Cie :>
Opublikowano

Rako co tak nic nie piszesz :naughty:

Jedziecie z pisanie że kurw....wątek gubie :kox:

Następny sie gubi :decayed:

ej Mała ... :naughty:

Czego ????

to co z tą kawą :decayed:

Ja właśnie pije

teraz kawę pijesz? :cool1:[br]Dopisany: 07 Luty 2010, 21:45_________________________________________________cześć Marcin :hi:

musi się wzmocnić na noc :naughty: :gwizdanie:

Szkoda mi Cie :>

ale mi dosrała :naughty:

Nie no luz malutka zarty muszą być :) na płacz przyjdzie czas ....

:good:

Opublikowano

Szkoda mi Cie :>

:polew:

Opublikowano

dobra trza zamykac interes i na chate powili spadać

Opublikowano

Madas jak co z kawą ?? Rako podrywa :naughty:

nieeeee no co Ty :wallbash:

żartujemy sobie :naughty::wink4:[br]Dopisany: 07 Luty 2010, 21:50_________________________________________________

dobra trza zamykac interes i na chate powili spadać

jaki obrót na koniec dnia :cool1::polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.