Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nikuś a co tam mnie na profilu odwiedzałeś?? chciałeś zobaczyć do kiedy mam przegląd autka ??heh :wink4:

a tak z przypadku... :)
  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nikuś a co tam mnie na profilu odwiedzałeś?? chciałeś zobaczyć do kiedy mam przegląd autka ??heh :wink4:

a tak z przypadku... :)

:good:
Opublikowano

też zmykam spać... 3majta się ramy i gaci mamy :good::naughty:

Opublikowano

No ja tez zmykam :) Do jutra !! :hi:

Opublikowano

Śpicie? :gwizdanie:

Opublikowano

Czesc dziewczyno.

Nie spimy, jestesmy w robocie. A Ty co?

Opublikowano
:hi::przebiegly:
Opublikowano
:bry: wittam z rańca czas na browańca... :cool1: hehe ide spać po nocce :decayed:
Opublikowano

dobly z ranca :hi:[br]Dopisany: 08 Luty 2010, 08:41_________________________________________________wstawac :bicz:

Opublikowano

:hi: :hi:

Jak ja nie lubie poniedziałków...[br]Dopisany: 08 Luty 2010, 08:55_________________________________________________Blind... Nie dawał Ci wczoraj przypadkiem ktoś długimi...? :gwizdanie:

Opublikowano

czesc Arek,a musisz do roboty pojechac :mysli::cool1:

Opublikowano

czesc Arek,a musisz do roboty pojechac :mysli::cool1:

No niestety trzeba... musze na ZUS uzbierać... :/

Opublikowano

Bryś

Wiecie jakie ciemne kierunkowskazy boczne kupować do B6 ?

Opublikowano

:hi: :hi:

Jak ja nie lubie poniedziałków...[br]Dopisany: 08 Luty 2010, 08:55_________________________________________________Blind... Nie dawał Ci wczoraj przypadkiem ktoś długimi...? :gwizdanie:

ja wczoraj corsa sie odpychalem

Opublikowano

:hi: :hi:

Jak ja nie lubie poniedziałków...[br]Dopisany: 08 Luty 2010, 08:55_________________________________________________Blind... Nie dawał Ci wczoraj przypadkiem ktoś długimi...? :gwizdanie:

ja wczoraj corsa sie odpychalem

A wieczorem około 21 w Poznaniu, ulicami 27 Grudnia, Ratajczaka, św.Marcin to nie byłeś ty?? Srebrny sedanik z ramkami klubowymi... Tablice na PSE...

Opublikowano

nie to nie bylem ja, nie posiadam ramek klubowych mam logo na klapie[br]Dopisany: 08 Luty 2010, 09:03_________________________________________________wczoraj mialem ochote na wycieczke rowerowa wiec wziolem corse :polew:

Opublikowano

nie to nie bylem ja, nie posiadam ramek klubowych mam logo na klapie[br]

a to mnie teraz zastanawia kto to mógł być... hmmm...

nie to nie bylem ja, nie posiadam ramek klubowych mam logo na klapie[br]Dopisany: 08 Luty 2010, 09:03_________________________________________________wczoraj mialem ochote na wycieczke rowerowa wiec wziolem corse :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

dzis z ranca przypedzilem a4 do poznania bo siore zawiozlem na garbary do szpitala i jestem u tesciowej

Opublikowano

No niezle... Ja mam dzisiaj taki rozpęd jak moja audinka zaraz po odpaleniu po mroznej nocce... Najlepiej nie tykać przez pewien czas "gazu"... :polew:

Opublikowano

No niezle... Ja mam dzisiaj taki rozpęd jak moja audinka zaraz po odpaleniu po mroznej nocce... Najlepiej nie tykać przez pewien czas "gazu"... :polew:

:shocked::polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.