Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:gwizdanie:

Cześć

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:gwizdanie:

Cześć

:hi:
Opublikowano

To jest normalnie jakaś złośliwość...

Siedzę i się nudzę w robocie... piszę o tym na forum i za chwilę nawał pracy... :wallbash:

Opublikowano
:hi: jak dojechać najlepiej z Poznania do Sulechowa ? Wentyl może Ty powiesz ?
Opublikowano

cześć i czołem :hi:

Opublikowano

ale piździ, normalnie mam już dosyć tej zimy

Opublikowano

siemka Pany:PPP troche mnie nie było ale tez troche sie pozmieniało

nareszcie jest chip :PPPP wypluło w serii 146km i 346Nm po czipsie 182km i 402Nm wiec

ogolnie zadowolony jestem na maksa

ps. vario bedziesz teraz w niedziele na zlocie?? wylicz mi ile płace za zwrotnice:P

ps. druga sprawa ogarniał ktoś temat dołożenia tempomatu w b7??? na allegro znalazłem coś takiego....

http://moto.allegro.pl/item903475051_przelaczniki_tasma_audi_a4_b7_2007_tempomat.html

czy to wystarczy czy brakuje jeszcze czegos??? Jest ktos od nas kto podejmie sie tego tematu z

zamontowaniem i dostrojeniem??? (czy ta taśma z manetkami to avant czy sedan?? i czy jakas róznica

w funkcjonowaniu jest chodzi o to iż w avancie jak wiadomo jeszcze jest tylnia wycieraczka)

ps. madas oki dzieki bo bym przyjechał teraz

Opublikowano

ale piździ, normalnie mam już dosyć tej zimy

u mnie na term jest -1 stopień ...

jadę na plac zabaw z Julką do Factory :gwizdanie:[br]Dopisany: 09 Luty 2010, 15:08_________________________________________________

siemka Pany:PPP troche mnie nie było ale tez troche sie pozmieniało

nareszcie jest chip :PPPP wypluło w serii 146km i 346Nm po czipsie 182km i 402Nm wiec

ogolnie zadowolony jestem na maksa

ps. vario bedziesz teraz w niedziele na zlocie?? wylicz mi ile płace za zwrotnice:P

ps. druga sprawa ogarniał ktoś temat dołożenia tempomatu w b7??? na allegro znalazłem coś takiego....

http://moto.allegro.pl/item903475051_przelaczniki_tasma_audi_a4_b7_2007_tempomat.html

czy to wystarczy czy brakuje jeszcze czegos??? Jest ktos od nas kto podejmie sie tego tematu z

zamontowaniem i dostrojeniem???

cześć ale spot jest 21.02 jak coś :)
Opublikowano

:hi: jak dojechać najlepiej z Poznania do Sulechowa ? Wentyl może Ty powiesz ?

Vario kuknij tutaj

http://www.targeo.pl/

Wyznacz sobie trasę zawsze pokazuje najkrótszą

Opublikowano

emperorek jak gra na zwrotnicach? nie wiem czy będę na spocie, może bedziesz przy okazji śmigał koło Antoninka to mi podrzucisz, tak jak mówłem 150 pln za 2 szt.

szula, dzięki

Opublikowano

okazało sie ze tamte były dobre ale jak juz rozkreciłem to stwierdziłem ze włoze te bo wieksze, no i powiem ze lepiej pociskają:PPP ps. a przerywało dlatego ze chinch przy radiu był luźny heheheh...

to jak bede przejazdem to dryndne i ci podzuce a jak nie to na jakims zlocie na którym bedziesz... pozdro i dzieki

Opublikowano

Yebanny :polew: :polew: :polew::kox: :kox: :kox:

nikus.jpg

Opublikowano

Yebanny :polew: :polew: :polew::kox: :kox: :kox:

nikus.jpg

hyhy też wczoraj ze 3 razy nie ogarniałem :polew: :polew: :polew:

a to było najlepsze

Cytat: nike21 08 Luty 2010, 22:21

Cytat: Piechol 08 Luty 2010, 22:21

Cytat: nike21 08 Luty 2010, 22:19

to nie X5 a C6 gwizdanie

he?

nie he tylko se wpisz w google Corvette c6 i kliknij na grafike tongue4 gwizdanie

C6 Z06 dokładnie wink4

wkręcasz mnie czy na serio nie widzisz tam X5? gwizdanie

Opublikowano

patrz prawy górny róg :bag::lol1:

Opublikowano

Yebanny :polew: :polew: :polew::kox: :kox: :kox:

nikus.jpg

se wejdź na stronkę www.100pompek.pl :tongue4:

Opublikowano

...no ale 1 skojarzenie wiesz jakie jest :decayed:

Opublikowano

...no ale 1 skojarzenie wiesz jakie jest :decayed:

nie wiem... 100 pompek to 100 pompek a nie 100 samogwałtów :cool1: chyba że Tobie kojarzy się z czymś innym ale w to już nie będę wnikał :decayed:

Opublikowano

...weź :cool1: , 99% skojarzy to z pornosami

Opublikowano

...weź :cool1: , 99% skojarzy to z pornosami

zwyrol :bag:

Opublikowano

co tu się dzieje?! :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.