Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

co kupiles ciekawego? ja mam Johnny II ASC + SIRIO 1m na magnesie 12cm i jest :good:

no ja radyjko takie samo + skromnie Floride :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

a dobry nastroj mi sie udzielil i postanowilem sie z Wami podzielic :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ive nie nadążam z Twoimi panienkami avatarkowymi, Nike usmiałem sie, niezłe. Ja własnie usprawniłem swoją baterie w lapku - zamiast 15min trzyma mi 32min. Cała operacja trwała 3dni. Musze powtórzyc procedure moze nastepnym razem dojde do 1h :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co kupiles ciekawego? ja mam Johnny II ASC + SIRIO 1m na magnesie 12cm i jest :good:

no ja radyjko takie samo + skromnie Floride :wink4:

i jak Ci odbiera na takiej krotkiej antence?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak Ci odbiera na takiej krotkiej antence?

miałem już ją w B6 na klapie, to max jaki uzyskałem to ok. 12 km a tak normalnie to ok. 5-7 więc mi styka :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nosze się z zamiarem kupna CB i dupka po nowym roku kupie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madas widziałem że wciągnąłeś sie w rozmowę na temat zlotu w marcu powiedz mi (bo nie chce mi sie wszystkiego czytać) czy liczba miejsc jest jakoś ograniczona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madas widziałem że wciągnąłeś sie w rozmowę na temat zlotu w marcu powiedz mi (bo nie chce mi sie wszystkiego czytać) czy liczba miejsc jest jakoś ograniczona?

tak... 100 osob

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak w pewien sposób ...czyli jest X pokoi 3 i 4 osobowych i jeżeli wszystki osoby się upcha na każde wyro to może jechać ok 130 -140 osób....a jeśli pary będą zajmować 3 os pokój to d*pa ok 100-110....a innych pokoi nie ma :naughty:[br]Dopisany: 11 Grudzień 2008, 21:49_________________________________________________myśle żeby jechać wspólnie z zieloną i kaliszem co Wy na to chłopoki :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam pewnie ze fajnie byloby jechac ekipa... ale to jeszcze 3 miechy - wszystko sie moze zdarzyc :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no tak ale tak tylko mówie żeby budować atmosfere na zlocik....w podróży można oblać urodziny młodego i jechać dalej :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nike a my jedziemy jakoś razem czy każdy swoim autem, bo gadałem z bartasem i stwierdzilismy ze jak sie da to jechać jednym lub dwoma a nie trzema autkami. co ty na to?[br]Dopisany: 11 Grudzień 2008, 22:01_________________________________________________a co do moich urodzin to będzie ćwierćwiecze wiec będzie sympatycznie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piechol muszę Cię zmartwić, na Lemm 900 odbieram codziennie 23-27 km a nie 5-7 :shocked:, radyjko mam średnie bo ręczniak, na zwykłym Unidenie i tej antenie ściągnąłem raz 50 km :):):) jednak długi może więcej :) może nie tyle długi co dopracowany hihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedźcie każdy swoim ..... :naughty:

ja jade swoim, żona swoim i Julka swoim :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś przypadkiem nie dowierzał to na A2, zjazd na Słupcę/Pyzdry odbieram myjnię Klaudia lub Marinę z Wrześni a to ok 30 km. :) To samo jak jadę z Poznania na Wrześnię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...