Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

dla mnie SE ma tylko dobry aparat jesli ma lampe ksenonowa... nokia na Carl Zeissie robi zdjecia rewelacyjne - przewage ma SE jesli pstrykasz w ciemnosci... uzytkowalem cale zycie Nokie teraz mam tez SE 770i i w zyciu bym sobie nie kupil zadnego SE... pozatym w N95 masz navi :good:

tak czy siak - co kto lubi ;)

ludzie kochani. to sa telefony. do fotografowania sluza aparaty fotograficzne.... zadnym telefonem nie zrobisz porzadnej fotki. lepiej kupic telefon. i do tego, za 500-700 zl dobry aparacik.[br]Dopisany: 12 Grudzień 2008, 11:25_________________________________________________wrzucilem info. selgros z tylu KFC.[br]Dopisany: 12 Grudzień 2008, 11:26_________________________________________________

tak w pewien sposób ...czyli jest X pokoi 3 i 4 osobowych i jeżeli wszystki osoby się upcha na każde wyro to może jechać ok 130 -140 osób....a jeśli pary będą zajmować 3 os pokój to pupa ok 100-110....a innych pokoi nie ma :naughty:

moge sie poswiecic, i spac z czyjas zona czy dziewczyna :kox::polew:

to ja bede stał z jochnie walkerem na stopa to mnie podrzucisz :)

zobaczę w jakim będę humorze :tongue4:

madasek pisal nie tak dawno temu ze sie zaszyl, wiec chyba lipa :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

hej chciałem do Was przyjechać na spota-mogę?? co się tam robi?? jak mam się zachować?? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry :hi:

czyli trzeba wjechać na parking Selgrosa i szukać miejsca gdzieś w pobliżu KFC, tak? :mysli:

tak, dokladnie za KFC patrzac od ulicy Zamenhofa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie kochani. to sa telefony. do fotografowania sluza aparaty fotograficzne.... zadnym telefonem nie zrobisz porzadnej fotki. lepiej kupic telefon. i do tego, za 500-700 zl dobry aparacik

masz racje ale np SE K880i robie swietne zdjecia... i jesli komus zalezy zeby miec 2w1 to wezmie SE. ja osobiscie mam teraz Nokie 6120 classic na symbianie i jestem mega zadowolony. aparat 2mpx mozliwosc dolozenia karty do 2GB super menu i prostota obslugi Nokii. do tego symbian w tym modelu sie nie sypie jak w tych pierwszych... telefon nie jest zamulony a bateria mi trzyma ok 4-5 dni (tez sporo pisze esek i dzwonie)

SE bez lampy ksenonowej robi takie same zdjecia jak 2mpx Nokii. ja zawsze bylem jestem i bede za Nokia i moj prywatny nigdy nie bedzie SE! i jak juz pisalem-przyszlosciowo N95 8GB :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem: motorolki,sagemy, szajsungi, sony łeriksony, tanie nokie , średnio drogie nokie , tera mam E51 i jest git pomimo tego ,że mi się głosnik zjeba*ł , nokia w wyższych modelach jest kox, a na ch*j mnie 5mpix aparat, ale za to SE ten co Yelo pokazał miał James Bond i dlatego jest kox :kox::decayed:[br]Dopisany: 12 Grudzień 2008, 12:03_________________________________________________kurfa więcej nie pije :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bless szara wiara :hi:

Ive śmiało wpadaj na spocik ...robi się różne rzeczy ..zachowuj się naturalnie :naughty::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robi się różne rzeczy ..zachowuj się naturalnie :naughty::tongue4:

naturalnie to ja jestem..."kimś wyjątkowym" :naughty:[br]Dopisany: 12 Grudzień 2008, 12:15_________________________________________________Vario- :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, brakuje literki L w tytule posta , jest Segros a nie Selgors/

jest selgros :mysli:[br]Dopisany: 12 Grudzień 2008, 12:17_________________________________________________aha poprawka była ...mam spóźniony zapłon :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tera mam E51 i jest git pomimo tego ,że mi się głosnik zjeba*ł

probowales wyciagnac baterie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tera mam E51 i jest git pomimo tego ,że mi się głosnik zjeba*ł

probowales wyciagnac baterie?

tak próbowałem...i lipa. po prostu słabo słyszę rozmowę...serwis musi się tym zająć bo gwarancje mam 2 lata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na gorze wrzucilem mapke gdzie najlepiej zaparkowac[br]Dopisany: 12 Grudzień 2008, 12:35_________________________________________________

a co jest jakiś problem z tym :mysli:

czasami po upadku wariuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze Weronice biore ten telefon a dla siebie póki co nie wiem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...